Розклад

Розклад (Автостанція Дарниця)

Розклад (Автостанція Дарниця)

Розклад (Автостанція Дарниця): розділ, який говорить сам за себе - вмістив у себе інформацію по часу прибуття автобусів на станцію і відправлення міжміських автобусів з автостанції Дарниця, ну і частоту цього прибуття і відправлення.

для отримання точний даних, перейдіть поссилке на Он-лайн табло розкладу автостанції південна. Табло відображає всі зміни напоточний момент часу!

Розклад рейсів для автостанції ДАРНИЦЯ КИЇВ

Рейс Станція формування Станція слідування Автобус Тип Місць Прибуття Стоянка Відправлення
1811 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ПРИЛУКИ БАЗ МГК 18 05:50
0923 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 06:00
0627 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРКАСИ ІЛЬІНА БАЗ МГК 25 06:20
1234 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ УРСАЛІВКА ЕТАЛОН МГК 29 06:30
0925 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 06:40
0741 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРКАСИ БАЗ МГК 25 07:00
1198 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ РУСАНІВ (БР) ГАЗЕЛЬ МГК 12 07:00
1197 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ОСТЕР БОГДАН МГК 25 07:00
0153Р АС ДАРНИЦЯ КИЇВ КОЗЕЛЕЦЬ МЕРСЕДЕС МГК 18 07:00
3015 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ КОЗАЦЬКЕ(БОБР)# ГАЗЕЛЬ МГК 18 07:10
4314 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ГОСПІТАЛЬ (ПЕР) ЕТАЛОН МГК 18 07:10
3892 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ПРИЛУКИ БАЗ МГК 18 07:20
3252 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ СЕНКІВКА ЕТАЛОН МГК 22 07:20
1226 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЗГУРІВКА ЕТАЛОН МГК 28 07:30
0927 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 07:30
0502 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЄВМИНКА БОГДАН МГК 20 07:30
0522 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 25 07:45
356Б АС ДАРНИЦЯ КИЇВ КОЗЕЛЕЦЬ БАЗ МГК 23 07:45
2311 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ІЧНЯ БАЗ МГК 23 07:50
1452 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЛЕЛЯКИ БАЗ МГК 20 08:00
0929 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 08:00
1549 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЗГУРІВКА ЕТАЛОН МГК 29 08:05
2110 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ОСТЕР БОГДАН МГК 25 08:15
1218 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРКАСИ ЛАЗ-699 Р МГК 45 08:20
1156 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ КОЗЕЛЕЦЬ БОГДАН МГК 25 08:30
1732 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ АРКАДІЇВКА БОГДАН МГК 25 08:30
0931 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 08:35
2894 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ПРИЛУКИ БАЗ МГК 18 08:40
5258 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ШЕВЧЕНКОВЕ ПЕР ХМ# ЕТАЛОН МГК 22 08:40
2564 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ БОБРОВИЦЯ ПАЗ-32053 МГК 23 08:45
3536 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ТАРАСІВКА (ПЕР)# МЕРСЕДЕС МГК 18 08:45
2190 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ОСТЕР БОГДАН МГК 25 08:50
0002 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРКАСИ ІЛЬІНА ДАИМЛЕР МГК 15 08:50
3884 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 08:50
1436 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ МИХАЙЛІВКА (БР) БАЗ МГК 23 08:50
0518 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ КРЕХАІВ БОГДАН МГК 21 08:55
2078 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ОСТЕР ІВЕКО МГК 18 09:00
0525 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ПАРАФІЇВКА ГАЗЕЛЬ 18 МГК 18 09:00
1488 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МЕРСЕДЕС МГК 18 09:00
356Е АС ДАРНИЦЯ КИЇВ КОЗЕЛЕЦЬ БАЗ МГК 23 09:05
1483 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ТУРІВКА БАЗ МГК 24 09:10
3264 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ РУСАНІВ (БР) МЕРСЕДЕС-20 МГК 20 09:20
4886 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 09:20
2350Д АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ПРИЛУКИ БАЗ МГК 18 09:25
1460 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ПОМОКЛІ(ПЕР) БАЗ-А079 МГК 25 09:30
4222 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЗГУРІВКА ЕТАЛОН МГК 24 09:30
368А АС ДАРНИЦЯ КИЇВ НІЖИН ПАЗ МГК 19 09:31
0933 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 09:40
3002 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ СВІТАНОК РУТА МГК 19 09:40
0010 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ-23 МГК 23 09:45
1190 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЗАВОРИЧІ (БР) БОГДАН МГК 22 09:45
0388 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ОСТЕР МЕРСЕДЕС 18 МГК 18 09:50
0119 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ СВИДОВЕЦЬ# БОГДАН МГК 21 09:50
4888 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 09:55
0753 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРКАСИ БАЗ МГК 25 09:55
1813 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ПРИЛУКИ БАЗ МГК 18 10:00
0070 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 25 10:05
4562 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ ГАЗЕЛЬ МГК 12 10:10
3548 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЗГУРІВКА БОГДАН МГК 25 10:10
0222 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ НІЖИН БАЗ МГК 23 10:20
0736 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРКАСИ ІЛЬІНА ДАИМЛЕР МГК 15 10:25
1193 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ОСТЕР БОГДАН МГК 25 10:30
3834 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МЕРСЕДЕС МГК 18 10:30
0935 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 10:30
3236 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ДЕНИСИ ЕТАЛОН МГК 22 10:40
3890 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 10:40
1584 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ-25 МГК 25 10:45
1206 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ГОРБАЧІВКА ЕТАЛОН МГК 29 10:50
1182 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ТАЛАЛАЇВКА БАЗ МГК 25 10:50
2021 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ КОЗАЦЬКЕ(БОБР)# ФОЛЬКСВАГЕН МГК 18 11:00
0600 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЄВМИНКА БОГДАН МГК 31 11:00
0937 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 11:00
0106 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ОСТЕР ЕТАЛОН МГК 29 11:05
3786 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ДЕНИСИ ЕТАЛОН МГК 22 11:05
2898 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ПРИЛУКИ БАЗ МГК 18 11:10
1362Р АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРКАСИ ІЛЬІНА ДАИМЛЕР МГК 15 11:10
4892 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 11:10
1485 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ТУРІВКА БАЗ МГК 24 11:15
2214 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЗГУРІВКА ЕТАЛОН МГК 29 11:30
3756 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЯГОТИН ЕТАЛОН МГК 29 11:30
3254 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ СЕНКІВКА ЕТАЛОН МГК 22 11:35
3006 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧОПІЛКИ МЕРСЕДЕС МГК 18 11:35
1014 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ ІВЕКО МГК 14 11:35
356Г АС ДАРНИЦЯ КИЇВ КОЗЕЛЕЦЬ БАЗ МГК 23 11:40
0939 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 11:50
3282 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МЕРСЕДЕС МГК 18 11:50
0629 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ СЕМЕНІВКА ЕТАЛОН МГК 29 11:55
0096 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ОСТЕР ЕТАЛОН МГК 25 11:55
3886 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ПРИЛУКИ БАЗ МГК 18 12:00
0157 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ КОЗЕЛЕЦЬ МЕРСЕДЕС МГК 18 12:00
1230 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЗГУРІВКА ЕТАЛОН МГК 29 12:00
3676 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ТАРАСІВКА (ПЕР)# МЕРСЕДЕС МГК 18 12:05
1092 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ТАЛАЛАЇВКА БАЗ МГК 25 12:10
3894 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 12:15
0520 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ КРЕХАІВ БОГДАН-21 МГК 21 12:25
2050 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЗГУРІВКА ЕТАЛОН МГК 28 12:30
1258 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ КАНІВ БОГДАН МГК 25 12:35
0310 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ВАРВА ІВЕКО МГК 18 12:40
4234 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ГОСПІТАЛЬ (ПЕР) ЕТАЛОН МГК 18 12:40
0941 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 12:40
2192 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ОСТЕР БОГДАН МГК 25 12:40
1210 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЖОВТНЕВЕ ЕТАЛОН МГК 29 12:50
0704 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ СВІТЛОВОДСЬК ШАУЛІН МГК 27 12:55
0580 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ ІВЕКО МГК 14 12:55
1570 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ БОБРОВИЦЯ ЛАЗ-697 МГК 33 12:55
1815 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ПРИЛУКИ БАЗ МГК 18 13:00
356К АС ДАРНИЦЯ КИЇВ КОЗЕЛЕЦЬ БАЗ td> МГК 23 13:00
1896 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 13:10
0613 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ СЛАВУТИЧ МЕРСЕДЕС МГК 18 13:10
0665 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРКАСИ ІЛЬІНА БАЗ МГК 25 13:10
4318 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ТАРАСІВКА (ПЕР)# МЕРСЕДЕС МГК 18 13:15
0943 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 13:20
0026Р АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРКАСИ ІЛЬІНА ДАИМЛЕР МГК 15 13:25
0234 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЗГУРІВКА I-VAN МГК 26 13:35
4898 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 13:40
0098 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ОСТЕР БОГДАН МГК 25 13:40
0230 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ГОРОДНЯ ЕТАЛОН МГК 29 13:45
2890 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ПРИЛУКИ БАЗ МГК 18 13:45
1072 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 25 13:50
3242 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ГЕНЗЕРІВКА# БАЗ МГК 23 14:00
3900 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 14:00
1191 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЗАВОРИЧІ (БР) БОГДАН МГК 22 14:00
2218 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ СЕРЕДІВКА ЕТАЛОН -29 МГК 29 14:00
1551 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЗГУРІВКА ЕТАЛОН МГК 29 14:10
0592 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЄВМИНКА БОГДАН МГК 20 14:10
1438 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ МИХАЙЛІВКА (БР) БАЗ МГК 23 14:15
0715 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРКАСИ ІЛЬІНА БАЗ МГК 25 14:15
0374Р АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ТАЛАЛАЇВКА МЕРСЕДЕС МГК 18 14:20
0512 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 25 14:20
1400 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧОРНОБАЙ БОГДАН МГК 27 14:30
0052 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРКАСИ ІЛЬІНА ДАИМЛЕР МГК 15 14:30
3680 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ТАРАСІВКА (ПЕР)# МЕРСЕДЕС МГК 18 14:30
0622 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ ІВЕКО МГК 14 14:30
2236 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ УРСАЛІВКА ЕТАЛОН МГК 29 14:40
2902 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 14:40
1394 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ТРОСТЯНЕЦЬ(ІЧН) ЕТАЛОН МГК 29 14:40
1086 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ КОРОП МЕРСЕДЕС МГК 18 14:45
0945 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 14:50
3692 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ РУСАНІВ (БР) МЕРСЕДЕС-20 МГК 20 14:50
0574 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ БОРСУКІВ ПАЗ-672(М) МГК 22 14:55
0817 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ПРИЛУКИ БАЗ МГК 18 15:00
4470 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ГОСПІТАЛЬ (ПЕР) ЕТАЛОН МГК 30 15:00
0496 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ГРЕЧАНА ГРЕБЛЯ (ЗГ)# БОГДАН МГК 21 15:00
0159 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ КОЗЕЛЕЦЬ БАЗ МГК 23 15:05
0150 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧИГИРИН МЕРСЕДЕС МГК 15 15:10
356Ж АС ДАРНИЦЯ КИЇВ КОЗЕЛЕЦЬ БАЗ МГК 23 15:10
1529 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЛОСИНІВКА БАЗ МГК 18 15:15
0542 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРКАСИ ІЛЬІНА ДАИМЛЕР МГК 15 15:20
1904 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 15:25
1224 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЗГУРІВКА БОГДАН МГК 29 15:30
0896 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ПРИЛУКИ БАЗ МГК 18 15:30
2138 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ТАЛАЛАЇВКА БАЗ МГК 25 15:30
4394 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ ІВЕКО МГК 14 15:30
1540 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ТАРАСІВКА (ПЕР)# МЕРСЕДЕС МГК 18 15:30
1084 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ КОРОП МЕРСЕДЕС МГК 18 15:35
0947 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 15:40
3004 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ СВІТАНОК РУТА МГК 19 15:40
3256 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ СЕНКІВКА ЕТАЛОН МГК 22 15:40
1152 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ГЛУХІВ СЕТРА МГК 45 15:45
3788 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ДЕНИСИ ЕТАЛОН МГК 22 15:45
1390 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ОСТЕР МЕРСЕДЕС МГК 18 15:45
356В АС ДАРНИЦЯ КИЇВ КОЗЕЛЕЦЬ БАЗ МГК 23 16:00
0494 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ТУРІВКА БОГДАН МГК 28 16:00
3792 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ОРЖИЦЯ РУТА МГК 20 16:00
5840 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МЕРСЕДЕС МГК 18 16:05
0949 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 16:10
0228 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ СУМИ БАЗ МГК 29 16:10
0460 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ОСТЕР ІВЕКО МГК 18 16:15
0725 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРКАСИ ІЛЬІНА БАЗ МГК 25 16:15
1444 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЗГУРІВКА БОГДАН МГК 25 16:20
1906 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 16:20
0274 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ДРУЖБА(ІЧН)# БАЗ МГК 23 16:25
2202 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ РУСАНІВ (БР) ГАЗЕЛЬ МГК 12 16:25
0176Р АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ ИК-250 МГК 42 16:30
0844 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ БОРЗНА ЕТАЛОН МГК 29 16:40
3836 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МЕРСЕДЕС МГК 18 16:40
1195 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ОСТЕР БОГДАН МГК 25 16:45
0161Р АС ДАРНИЦЯ КИЇВ КОЗЕЛЕЦЬ БАЗ МГК 23 16:45
3012 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ-23 МГК 23 16:45
015Р АС ДАРНИЦЯ КИЇВ КОЗАЦЬКЕ(БОБР)# ФОЛЬКСВАГЕН МГК 18 16:50
1510 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МЕРСЕДЕС МГК 18 16:50
0951 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 16:55
2228 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЗГУРІВКА ЕТАЛОН МГК 28 17:00
0536 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ КРЕХАІВ БОГДАН-21 МГК 21 17:00
2013 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ КОРЮКІВКА СЕТРА МГК 45 17:10
1676 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ ІВЕКО МГК 14 17:10
3758 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЯГОТИН ЕТАЛОН МГК 29 17:10
0332 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧИГИРИН БОГДАН МГК 25 17:10
1908 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 17:20
0370 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ НІЖИН ПАЗ МГК 19 17:25
1582 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ ІВЕКО МГК 14 17:25
1196 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЗАВОРИЧІ (БР) БОГДАН МГК 22 17:30
1208 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ГОРБАЧІВКА ЕТАЛОН МГК 29 17:30
3694 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ РУСАНІВ (БР) МЕРСЕДЕС-303 МГК 45 17:30
0953 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 17:35
2260 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ОСТЕР ЕТАЛОН МГК 29 17:35
5260 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ШЕВЧЕНКОВЕ ПЕР ХМ# ЕТАЛОН МГК 22 17:40
4232 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ГОСПІТАЛЬ (ПЕР) ГАЗЕЛЬ МГК 18 17:40
0139 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ СВИДОВЕЦЬ# БОГДАН МГК 21 17:45
2910 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 17:45
0602 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЄВМИНКА БОГДАН МГК 31 17:50
1586 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ-25 МГК 25 17:55
1232 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЗГУРІВКА ЕТАЛОН МГК 29 18:00
2348 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ПРИЛУКИ БАЗ МГК 18 18:00
0188 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ОСТЕР БОГДАН МГК 25 18:00
2008 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧОПІЛКИ МЕРСЕДЕС МГК 18 18:10
3678 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ТАРАСІВКА (ПЕР)# МЕРСЕДЕС МГК 18 18:15
0734 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ АРКАДІЇВКА МЕРСЕДЕС МГК 23 18:15
1955 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 18:20
0190 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ГЛУХІВ МЕРСЕДЕС-403 МГК 45 18:30
1216 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЗГУРІВКА БОГДАН МГК 29 18:30
0912 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 18:30
2456 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ОСТЕР МЕРСЕДЕС МГК 21 18:30
1574 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРКАСИ ІЛЬІНА ДАИМЛЕР МГК 15 18:35
2264 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ ГАЗЕЛЬ МГК 12 18:40
3238 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ДЕНИСИ МЕРСЕДЕС МГК 22 18:40
1957 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 18:50
1112Р АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ОСТЕР ІВЕКО-3510 МГК 25 18:50
3286 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МЕРСЕДЕС МГК 18 19:00
2900 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ПРИЛУКИ БАЗ МГК 18 19:00
2462 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ПОМОКЛІ(ПЕР) БАЗ-А079 МГК 25 19:00
2052 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЗГУРІВКА ЕТАЛОН МГК 28 19:00
1440 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ МИХАЙЛІВКА (БР) БАЗ МГК 23 19:00
356Д АС ДАРНИЦЯ КИЇВ КОЗЕЛЕЦЬ БАЗ МГК 23 19:00
0146Р АС ДАРНИЦЯ КИЇВ СЛАВУТИЧ ІВЕКО МГК 18 19:10
3258 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ СЕНКІВКА ЕТАЛОН МГК 22 19:10
1212 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЖОВТНЕВЕ ЕТАЛОН МГК 29 19:15
2914 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 19:15
0338 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРКАСИ ДАИМЛЕР МГК 15 19:20
2204 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ РУСАНІВ (БР) ГАЗЕЛЬ МГК 12 19:20
3608 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ ІВЕКО МГК 14 19:25
0163 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ КОЗЕЛЕЦЬ БАЗ МГК 23 19:30
1487 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ТУРІВКА БАЗ МГК 24 19:30
0959 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 19:50
3888 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ПРИЛУКИ БАЗ МГК 18 20:00
1220 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ СЕРЕДІВКА ЕТАЛОН -29 МГК 29 20:00
3268 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ РУСАНІВ (БР) ІВЕКО МГК 20 20:00
1074 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ОСТЕР ПАЗ МГК 23 20:10
1916 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 20:20
4316 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ГОСПІТАЛЬ (ПЕР) ГАЗЕЛЬ МГК 15 20:20
356А АС ДАРНИЦЯ КИЇВ КОЗЕЛЕЦЬ БАЗ МГК 23 20:20
0961 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 20:30
1918 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 20:50
0920 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 21:20
0922 АС ДАРНИЦЯ КИЇВ ЧЕРНІГІВ БАЗ МГК 20 22:00

Іноді коректно складений розклад автобусів може заощадити час, пальне для транспорту, матеріальні засоби обох сторін договору і поліпшити поїздку для пасажирів, простим співвідношенням відстані шляху від точки "А" до точки "Б" з даними швидкості транспорту, а також вибору найбільш вигідного шляху, де дорога дозволила б набрати обрану відповідальними особами станції швидкість. Все це важка праця або навіть наука, і проводиться вона з безліччю довгих підрахунків досить великою кількістю людей, зі своєчасною синхронізацією тимчасових даних навіть на квитках. До того ж строго враховується можлива різниця в часі у зазначених містах, які підпали під розклад. Але цей розділ створений, навпаки, для полегшення життя пасажирів, для їх вільного вибору, щоб вони самі змогли вибирати, коли краще їм поїхати в певну ділянку країни від станції Дарниця, з проміжними зупинками або без них. З правильним розрахунком шляху і часу, один автобус здатний за один рейс розвести сотні людей по різних станціям країни, при цьому підстроївшись під годинник робочого часу суспільства.
Саме тому не варто нехтувати розкладом автобусів.