Розклад

Розклад (Автостанція Південна)

Розклад автобусів  (Автостанция Південна Київ)

Звичайно, завжди можна дізнатися розклад автобусних рейсів в будівлі автостанції Південна, але простіше за все зробити це на даному сайті.

для отримання точний даних, перейдіть поссилке на Он-лайн табло розкладу автостанції південна. Табло відображає всі зміни напоточний момент часу!

Розклад рейсів для автостанції ПІВДЕННА КИЇВ

Рейс Станція формування Станція слідування Автобус Тип Місць Прибуття Стоянка Відправлення
0134 АС ПІВДЕННА КИЇВ МОНАСТИРИЩЕ БАЗ МГК 29 06:30
0902 АС ПІВДЕННА КИЇВ КАТЕРИНОПІЛЬ БАЗ МГК 29 06:50
0766 АС ПІВДЕННА КИЇВ ІЛЛІНЦІ БАЗ МГК 29 07:00
1213 АС ПІВДЕННА КИЇВ ПОГРЕБИЩЕ 2СТ БОГДАН МГК 29 07:05
4162 АС ПІВДЕННА КИЇВ РУБЧЕНКИ# ГАЗЕЛЬ МГК 13 07:10
3662 АС ПІВДЕННА КИЇВ ЧАПАЇВКА КОРОВИНЦІ# МЕРСЕДЕС-18 МГК 18 07:20
1305 АС ПІВДЕННА КИЇВ ВІННИЦЯ 3 ЛАЗ-699 МГК 41 07:20
0199 АС ПІВДЕННА КИЇВ ЗВЕНИГОРОДКА БАЗ-28 МГК 28 07:25
3048 АС ПІВДЕННА КИЇВ ТЕТІЇВ СПРИНТЕР МГК 18 07:25
1076 АС ПІВДЕННА КИЇВ РОЗУМНИЦЯ# МЕРСЕДЕС МГК 18 07:30
0315 АС ПІВДЕННА КИЇВ ІЛЛІНЦІ БАЗ МГК 29 07:50
0275 АС ПІВДЕННА КИЇВ БІЛКИ# БАЗ МГК 29 07:50
0295 АС ПІВДЕННА КИЇВ ГАЙСИН БАЗ-28 МГК 28 08:00
5076 АС ПІВДЕННА КИЇВ КОВАЛІВКА# БОГДАН МГК 23 08:00
2598 АС ПІВДЕННА КИЇВ ЗВЕНИГОРОДКА БАЗ МГК 28 08:00
3244 АС ПІВДЕННА КИЇВ СКВИРА ГАЗ-3221 МГК 12 08:10
4796 АС ПІВДЕННА КИЇВ ТЕТІЇВ МЕРСЕДЕС-18 МГК 18 08:15
1453 АС ПІВДЕННА КИЇВ ЗВЕНИГОРОДКА БАЗ МГК 28 08:20
0842Ю АС ПІВДЕННА КИЇВ ІЛЛІНЦІ ЕТАЛОН МГК 28 08:40
1021 АС ПІВДЕННА КИЇВ ТАРАЩА МЕРСЕДЕС-18 МГК 18 08:50
5078 АС ПІВДЕННА КИЇВ КОВАЛІВКА# МЕРСЕДЕС-18 МГК 18 09:00
0360 АС ПІВДЕННА КИЇВ ВАТУТІНЕ# БАЗ МГК 29 09:00
1167 АС ПІВДЕННА КИЇВ ТЕТІЇВ ЕТАЛОН МГК 29 09:10
4410 АС ПІВДЕННА КИЇВ СКВИРА ГАЗЕЛЬ МГК 15 09:20
2148 АС ПІВДЕННА КИЇВ МОНАСТИРИЩЕ БАЗ МГК 29 09:30
1023 АС ПІВДЕННА КИЇВ ТАРАЩА ГАЗЕЛЬ МГК 19 09:30
0114 АС ПІВДЕННА КИЇВ КАТЕРИНОПІЛЬ БАЗ-28 МГК 28 09:40
1223 АС ПІВДЕННА КИЇВ ЧЕРЕПИН# МЕРСЕДЕС МГК 18 10:10
3110 АС ПІВДЕННА КИЇВ ТЕТІЇВ ЕТАЛОН МГК 29 10:20
1890 АС ПІВДЕННА КИЇВ ЧАПАЇВКА КОРОВИНЦІ# ГАЗЕЛЬ МГК 19 10:20
3246 АС ПІВДЕННА КИЇВ СКВИРА ГАЗ-3221 МГК 12 10:20
0483Ю АС ПІВДЕННА КИЇВ НОВОФАСТІВ# БАЗ МГК 29 10:30
0746 АС ПІВДЕННА КИЇВ ВАТУТІНЕ# БАЗ МГК 29 10:30
1225 АС ПІВДЕННА КИЇВ ЧЕПІЖЕНЦІ# БАЗ-28 МГК 28 10:45
5080 АС ПІВДЕННА КИЇВ КОВАЛІВКА# МЕРСЕДЕС-18 МГК 18 11:00
1148 АС ПІВДЕННА КИЇВ ТЕТІЇВ МЕРСЕДЕС-18 МГК 18 11:00
1362 АС ПІВДЕННА КИЇВ ТАРАЩА ГАЗЕЛЬ МГК 19 11:20
0513 АС ПІВДЕННА КИЇВ РОГАЧІ# МЕРСЕДЕС-18 МГК 18 11:20
0027 АС ПІВДЕННА КИЇВ МОНАСТИРИЩЕ БАЗ МГК 29 11:30
0450 АС ПІВДЕННА КИЇВ ВАТУТІНЕ# БАЗ МГК 29 11:30
4586 АС ПІВДЕННА КИЇВ СТЕПОВЕ# МЕРСЕДЕС МГК 18 11:35
0297 АС ПІВДЕННА КИЇВ ВІННИЦЯ 3 БАЗ МГК 25 11:50
1111 АС ПІВДЕННА КИЇВ СТАВИЩЕ МЕРСЕДЕС МГК 18 12:05
4214 АС ПІВДЕННА КИЇВ ТАРАЩА БАЗ-30 МГК 30 12:10
050Д АС ПІВДЕННА КИЇВ ВИСОКЕ# ИВЕКО МГК 18 12:11
2778 АС ПІВДЕННА КИЇВ КАТЕРИНОПІЛЬ ЕТАЛОН МГК 29 12:15
0343 АС ПІВДЕННА КИЇВ ПОГРЕБИЩЕ ЕТАЛОН МГК 29 12:15
0570 АС ПІВДЕННА КИЇВ ІЛЛІНЦІ ЕТАЛОН МГК 29 12:20
0334 АС ПІВДЕННА КИЇВ ЛИСЯНКА ГАЗЕЛЬ МГК 12 12:30
4588 АС ПІВДЕННА КИЇВ ТЕТІЇВ МЕРСЕДЕС МГК 18 12:40
1844 АС ПІВДЕННА КИЇВ СКВИРА ГАЗЕЛЬ МГК 15 13:00
0383 АС ПІВДЕННА КИЇВ МОНАСТИРИЩЕ ЕТАЛОН МГК 28 13:00
2171 АС ПІВДЕННА КИЇВ ТЕТІЇВ ЕТАЛОН МГК 29 13:05
0327 АС ПІВДЕННА КИЇВ ІЛЛІНЦІ БАЗ МГК 29 13:20
1041 АС ПІВДЕННА КИЇВ ТАРАЩА БАЗ-28 МГК 28 13:20
4264 АС ПІВДЕННА КИЇВ ЗВЕНИГОРОДКА БАЗ МГК 29 13:30
4852 АС ПІВДЕННА КИЇВ ДІБРІВКА(ТЕТ)# МЕРСЕДЕС МГК 18 13:40
1734 АС ПІВДЕННА КИЇВ ТАРАЩА ФОЛЬКСВАГЕН 18 МГК 18 13:55
0680 АС ПІВДЕННА КИЇВ МОНАСТИРИЩЕ БАЗ МГК 29 14:00
4802 АС ПІВДЕННА КИЇВ ГОЛОДЬКИ# МЕРСЕДЕС МГК 18 14:05
3660 АС ПІВДЕННА КИЇВ ЧАПАЇВКА КОРОВИНЦІ# МЕРСЕДЕС-17 МГК 17 14:20
4365 АС ПІВДЕННА КИЇВ ТЕТІЇВ ЕТАЛОН МГК 29 14:30
0155 АС ПІВДЕННА КИЇВ ВАТУТІНЕ# БОГДАН МГК 25 14:30
1113 АС ПІВДЕННА КИЇВ СТАВИЩЕ СЕТРА МГК 50 14:35
2497Ю АС ПІВДЕННА КИЇВ ІЛЛІНЦІ БАЗ МГК 29 14:45
4452 АС ПІВДЕННА КИЇВ БУДА# МЕРСЕДЕС-18 МГК 18 14:50
1456 АС ПІВДЕННА КИЇВ ВАТУТІНЕ# БАЗ МГК 29 14:55
0345 АС ПІВДЕННА КИЇВ МОНАСТИРИЩЕ БАЗ-28 МГК 28 15:00
1107 АС ПІВДЕННА КИЇВ СТАНІСЛАВЧИК# ИВЕКО 18 МГК 18 15:00
2107 АС ПІВДЕННА КИЇВ РОЗУМНИЦЯ# МЕРСЕДЕС МГК 18 15:00
1211 АС ПІВДЕННА КИЇВ ХМЕЛІВКА# МЕРСЕДЕС-18 МГК 18 15:10
0309 АС ПІВДЕННА КИЇВ ВАТУТІНЕ# ЕТАЛОН МГК 29 15:20
3854 АС ПІВДЕННА КИЇВ ВЕЛИКА ВОВНЯНКА# ГАЗЕЛЬ МГК 19 15:20
4212 АС ПІВДЕННА КИЇВ ТЕТІЇВ СПРИНТЕР МГК 18 15:25
0423 АС ПІВДЕННА КИЇВ ЛИСЯНКА ПАЗ-3205(К) ЖСT 21 15:25
0416 АС ПІВДЕННА КИЇВ ІЛЛІНЦІ БАЗ-28 МГК 28 15:30
3248 АС ПІВДЕННА КИЇВ СКВИРА ГАЗЕЛЬ МГК 15 15:40
0304 АС ПІВДЕННА КИЇВ ПОГРЕБИЩЕ БОГДАН МГК 25 15:45
0752 АС ПІВДЕННА КИЇВ КАТЕРИНОПІЛЬ БАЗ-28 МГК 28 15:50
5294 АС ПІВДЕННА КИЇВ СТЕПОВЕ# ІВЕКО МГК 16 15:55
5082 АС ПІВДЕННА КИЇВ КОВАЛІВКА# БОГДАН МГК 23 16:00
0361 АС ПІВДЕННА КИЇВ МОНАСТИРИЩЕ БАЗ-28 МГК 28 16:10
1078 АС ПІВДЕННА КИЇВ СТАВИЩЕ МЕРСЕДЕС МГК 18 16:15
1880 АС ПІВДЕННА КИЇВ ВАТУТІНЕ# БАЗ МГК 29 16:25
3164 АС ПІВДЕННА КИЇВ ТЕТІЇВ ЕТАЛОН МГК 29 16:35
3314 АС ПІВДЕННА КИЇВ КОСЯКІВКА# ГАЗЕЛЬ МГК 19 16:45
0393 АС ПІВДЕННА КИЇВ ЛИПОВЕЦЬ ЕТАЛОН МГК 29 16:50
1236 АС ПІВДЕННА КИЇВ РУБЧЕНКИ# БАЗ-28 МГК 28 16:55
0339 АС ПІВДЕННА КИЇВ КАТЕРИНОПІЛЬ ЕТАЛОН МГК 29 16:55
4412 АС ПІВДЕННА КИЇВ СКВИРА ГАЗЕЛЬ МГК 15 17:00
0250 АС ПІВДЕННА КИЇВ ІЛЛІНЦІ ЕТАЛОН МГК 29 17:10
0351Ю АС ПІВДЕННА КИЇВ ПОГРЕБИЩЕ ЕТАЛОН МГК 29 17:15
1246 АС ПІВДЕННА КИЇВ СТАДНИЦЯ# МЕРСЕДЕС МГК 18 17:30
1364 АС ПІВДЕННА КИЇВ ЧАПАЇВКА КОРОВИНЦІ# МЕРСЕДЕС-17 МГК 17 17:40
1181 АС ПІВДЕННА КИЇВ ТЕТІЇВ МЕРСЕДЕС-18 МГК 18 17:45
0157Ю АС ПІВДЕННА КИЇВ ВАТУТІНЕ# ЕТАЛОН -29 МГК 29 17:50
5084 АС ПІВДЕННА КИЇВ КОВАЛІВКА# МЕРСЕДЕС-18 МГК 18 18:00
0026 АС ПІВДЕННА КИЇВ МОНАСТИРИЩЕ ЕТАЛОН МГК 28 18:00
0727 АС ПІВДЕННА КИЇВ ГОРОДОК# ЕТАЛОН МГК 28 18:10
1119 АС ПІВДЕННА КИЇВ СТАВИЩЕ МЕРСЕДЕС МГК 18 18:15
3250 АС ПІВДЕННА КИЇВ СКВИРА ГАЗ-3221 МГК 12 18:20
1043 АС ПІВДЕННА КИЇВ ТАРАЩА МЕРСЕДЕС-17 МГК 17 18:20
1818 АС ПІВДЕННА КИЇВ ДЕНИХІВКА# ІВЕКО МГК 18 18:20
0052Ю АС ПІВДЕННА КИЇВ ВАТУТІНЕ# БАЗ МГК 29 18:30
0756 АС ПІВДЕННА КИЇВ ІЛЛІНЦІ БАЗ-А079 МГК 25 18:30
5086 АС ПІВДЕННА КИЇВ КОВАЛІВКА# ІВЕКО МГК 18 19:00
0296 АС ПІВДЕННА КИЇВ КАТЕРИНОПІЛЬ БАЗ МГК 29 19:00
3162 АС ПІВДЕННА КИЇВ ТЕТІЇВ ЕТАЛОН МГК 29 19:10
0024 АС ПІВДЕННА КИЇВ ХРИСТИНІВКА БАЗ МГК 29 19:10
1184 АС ПІВДЕННА КИЇВ ТЕТІЇВ ЕТАЛОН МГК 29 19:45
1045 АС ПІВДЕННА КИЇВ ТАРАЩА МЕРСЕДЕС-18 МГК 18 19:45
0858 АС ПІВДЕННА КИЇВ ВАТУТІНЕ# БАЗ МГК 28 20:00

Автостанція Південна є важливим пунктом мережі транспортних автоперевезень в Києві, адже з неї всі автобуси рухаються в одеському (південному) напрямку. Звідси можна доїхати до міст Звенигородка, Кіровоград, Біла Церква та Вінниця, а, отже, точний розклад для автостанції Південної особливо вигідно мати під рукою. Уповноважені особи автостанції стежать за найменшими змінами в часі відправлення і прибуття рейсів, що залежать від багатьох факторів. Але часом навіть такого ретельного нагляду буває недостатньо, тому несвоєчасне зміна графіків в розкладі автобусів все ж можлива, це природне упущення. Крім усього іншого, потрібно розуміти, що інформація про рух приміських автобусів може бути приведена не повністю або може містити "машинальні" помилки, від яких страховки не існує.

Так що краще всього для стовідсоткової впевненості та уточнення розкладу звертатися в довідкову службу автовокзалу.

Як би там не було, краще всього на сьогоднішній момент, швидко і зручно подивитися розклад рейсових автобусів на нашому сайті в даному розділі, де міститься найактуальніший перепис пунктів для зупинки і відповідний час, що синхронізується з офіційним часом Київського Центрального вокзалу.