Розклад

Розклад (Центральний автовокзал Київ )

 Дана сторінка відображає розклад автобусів, що відправляються з Центрального автовокзалу Києва. Це головний автовокзал Києва з якого виїжджають автобуси на Донецьк, Харків, КИЇВ МИКОЛАЇВ, КИЇВ ХАРКІВ, КИЇВ Чернігів, КИЇВ УМАНЬ, КИЇВ ДНІПРОПЕТРОВСЬК, КИЇВ КАМ.ПОДІЛЬСЬКІЙ, КИЇВ ДОНЕЦЬК, КИЇВ ХЕРСОН та інші напрямки, в тому числі і міжнародні рейси.

Для переходу на он-лайн табло розкладу автобусів з Центрального автовокзалу Києва натисніть на картинку табло відображає всі зміни напоточний момент часу !

Табло т2т

Розклад (Центральний автовокзал Київ) тут міститься докладний розклад відправлення автобусів з Центрального Київського автовокзалу та точні час прибуття або відправлення. Табло розкладу автобусних рейсів по Україні з Центрального автовокзалу сформоване на підставі даних від перевізника і є інформаційним матеріалом. При покупці квитка ви отримаєте більш детальну інформацію про вибраний маршрут проходження автобуса, проміжних станціях і часу прибуття.

Розклад автобусів (ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ)

Рейс Станція формування Станція слідування Автобус Тип Місць Прибуття Стоянка Відправлення
0008 МИКОЛАЇВ БОРИСПІЛЬ НЕОПЛАН МГК 40 04:50 00:05 04:55
084Ц ТРУСКАВЕЦЬ БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ МЕРСЕДЕС-303 МГК 45 05:00 00:05 05:05
1036 КИЇВ АВ МИКОЛАЇВ НЕОПЛАН МГК 44   05:45
0211 КИЇВ АВ Б.ДНІСТРОВСЬК НЕОПЛАН МГК 45   06:10
0650 МИКОЛАЇВ   МІНСЬК МЕРСЕДЕС МГК 49 06:00 00:10 06:10
1773 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ПОЛТАВА БАЗ МГК 29   06:30
2326 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ТРОСТЯНЕЦЬ БАЗ МГК 26   06:45
0294 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ НАДЛАК# БАЗ МГК 25   06:50
0608 КИЇВ ВОКЗАЛЬНА   ДОНЕЦЬК ПІВД НЕОПЛАН МГК 47 06:50 00:10 07:00
9160Р ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ЯРЦЕВО АНДОРА МГК 47   07:00
0626 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ БАЗ-А079 МГК 25   07:10
1157 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ СУМИ МАН МГК 46   07:10
1171 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ МИКОЛАЇВ МЕРСЕДЕС-303 МГК 45   07:15
0202 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ХАРКІВ МІЦУБІСІ МГК 55   07:20
1797 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ВЕРХОВИНА НЕОПЛАН МГК 30   07:30
0077 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ   ОДЕСА АЕРОПОРТ МІЦУБІСІ МГК 55 07:15 00:15 07:30
0369 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ТАЛЬНЕ БОГДАН 25 МГК 25   07:35
1696 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ОБОДІВКА СЕТРА МГК 45   07:40
1414 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ БЄЛГОРОД СЕТРА МГК 45   07:40
0362 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ДОНЕЦЬК ЗАХІД АС-4 МАН МГК 46   07:45
1451 ІЗМАІЛ   БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ НЕОПЛАН МГК 40 07:30 00:20 07:50
8184 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ МАХАЧКАЛА НЕОПЛАН МГК 50   08:00
0160 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ХАРКІВ МАН МГК 46   08:00
9183 МОСКВА   ЧЕРНІВЦІ НЕОПЛАН МГК 45 07:50 00:10 08:00
0379 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ КОТОВСЬК БАЗ 29 МГК 29   08:10
1233 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕТАЛОН МГК 29   08:15
0355 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕТАЛОН МГК 27   08:40
0254 ЖИТОМИР   ЧЕРНІГІВ ЕТАЛОН МГК 29 08:30 00:10 08:40
0813 КИЇВ АС КИЇВ   УМАНЬ БОГДАН МГК 29 08:25 00:15 08:40
0903 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ   ОДЕСА МІЦУБІСІ МГК 55 08:30 00:15 08:45
0128 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ МИРГОРОД БАЗ МГК 22   08:50
0424 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ БЕРШАДЬ ЛАЗ-699 МГК 41   09:00
0589 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ХЕРСОН БАЗ 29 МГК 29   09:00
0430 КИЇВ АС КИЇВ   ДОНЕЦЬК ЗАХІД АС-4 МЕРСЕДЕС-403 МГК 46 08:45 00:15 09:00
0439 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ НЕОПЛАН МГК 45   09:15
0280 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ МАНЬКІВКА БАЗ МГК 21   09:20
0809 КИЇВ АС КИЇВ   УМАНЬ БОГДАН МГК 29 09:00 00:20 09:20
1562 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ КОСІВ МЕРСЕДЕС МГК 42   09:35
0213 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ КОТОВСЬК БАЗ 29 МГК 29   09:35
0739 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ХЕРСОН МАН МГК 46   09:45
0594 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ СЛАВУТИЧ ЛАЗ 42072 МГК 40   09:50
0878 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ТРОСТЯНЕЦЬ БАЗ МГК 25   09:50
0834 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ МИКОЛАЇВ ЮТОНГ ZK МГК 47   10:05
1180 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ХАРКІВ МАН МГК 46   10:05
1615 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ КІРОВОГРАД АВ БОГДАН 25 МГК 25   10:05
0764 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ХМІЛЬНИК МЕРСЕДЕС МГК 15   10:05
9380 РИГА   ХЕРСОН МЕРСЕДЕС Б МГК 50 10:00 00:15 10:15
1705 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ КОТОВСЬК БАЗ 29 МГК 29   10:25
0793 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ЛАДИЖИН БОГДАН МГК 29   10:30
1476 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ НОВОВОЛИНСЬК БАЗ 26 МГК 26   10:30
1143 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ЛЕБЕДИН МЕРСЕДЕС МГК 16   10:50
0654 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ХАРКІВ МІЦУБІСІ МГК 55   11:00
0818 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ УМАНЬ БАЗ МГК 22   11:00
0614 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ДНІПРОПЕТРОВСЬК МАН МГК 46   11:00
0690 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ УЛЬЯНОВКА МЕРСЕДЕС МГК 18   11:35
0778 КИЇВ ВОКЗАЛЬНА   ЛАДИЖИН ФОЛЬКСВАГЕН МГК 18 11:40 00:05 11:45
1079 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ КИШИНІВ ФОЛЬКСВАГЕН МГК 18   11:45
0487 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ВІЛЬШАНКА(КІР) МЕРСЕДЕС МГК 16   11:50
0299 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ОДЕСА МІЦУБІСІ МГК 55   12:00
0384 КИЇВ ЗЛ/В   ХАРКІВ МІЦУБІСІ МГК 50 11:45 00:15 12:00
0882 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ БЕРШАДЬ БАЗ МГК 24   12:05
0284 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ НОВОВОЛИНСЬК МЕРСЕДЕС МГК 45   12:15
0822 КИЇВ АС КИЇВ   УМАНЬ БОГДАН МГК 29 11:55 00:20 12:15
0109 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ХРИСТИНІВКА БАЗ МГК 27   12:25
0313 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ОЛЕВСЬК ЮТОНГ МГК 30   12:35
0441 КИЇВ ВОКЗАЛЬНА   УМАНЬ БОГДАН МГК 29 12:35 00:05 12:40
0049 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ   ОДЕСА АЕРОПОРТ МІЦУБІСІ МГК 55 12:30 00:15 12:45
0240 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ МИКОЛАЇВ МАН МГК 45   13:00
0260 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ЛЕБЕДИН ИК-256 МГК 45   13:00
0784 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ЛАДИЖИН БОГДАН МГК 25   13:00
9201 ОДЕСА ПРИВОЗ   ТАЛЛІНН МЕРСЕДЕС-303 МГК 45 13:00 00:15 13:15
2062 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ МЕРСЕДЕС МГК 30   13:30
0456 КИЇВ ВОКЗАЛЬНА   ХАРКІВ МЕРСЕДЕС МГК 45 13:15 00:15 13:30
0467 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ САВРАНЬ МЕРСЕДЕС МГК 16   13:30
0807 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ УМАНЬ БАЗ МГК 22   13:35
0435 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ   ОДЕСА МАН МГК 46 13:35 00:05 13:40
0418 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ТЕПЛИК МЕРСЕДЕС МГК 18   13:50
9103 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ САНКТ-ПЕТЕРБУРГ МЕРСЕДЕС Б МГК 50   14:00
0832 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ МИКОЛАЇВ ЮТОНГ ZK МГК 47   14:10
370Д ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ХАРКІВ МЕРСЕДЕС МГК 45   14:15
0039 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ГОРОДНИЦЯ ЕТАЛОН МГК 29   14:15
0856 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ПОЛТАВА БАЗ МГК 25   14:20
0780 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ТАЛЬНЕ ЛАЗ-699 МГК 41   14:20
0354 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ВИШКОВО МЕРСЕДЕС МГК 45   14:20
0620 КИЇВ ЗЛ/В   ЗАПОРІЖЖЯ МІЦУБІСІ МГК 50 14:10 00:15 14:25
0259 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ХМІЛЬНИК БАЗ МГК 25   14:27
2452 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ   ІЗМАІЛ НЕОПЛАН МГК 40 14:00 00:30 14:30
0485 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ТРОСТЯНЕЦЬ БАЗ МГК 26   14:30
2188 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ЛОХВИЦЯ БАЗ МГК 30   14:35
0069 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ОДЕСА ПРИВОЗ БАЗ МГК 30   14:35
0122 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ СЛАВУТИЧ ЛАЗ 42072 МГК 40   14:40
0105 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ УЛЬЯНІВКА+ АС'ЯТРАНЬ' ХАЗ МГК 22   14:45
1655 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ЧЕРНІВЦІ ВОЛЬВО МГК 45   15:00
1112 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ПОЛТАВА ФОЛЬКСВАГЕН LT МГК 17   15:00
0892 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ МАНЬКІВКА БАЗ МГК 27   15:00
0651 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ МИКОЛАЇВ БАЗ МГК 28   15:00
1080 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ УМАНЬ БАЗ МГК 21   15:05
0201 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК БОГДАН-А092 МГК 25   15:13
0056 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ХАРКІВ МІЦУБІСІ МГК 55   15:15
0776 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ КАТЕРИНОПІЛЬ ЕТАЛОН МГК 25   15:15
0732 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ХРИСТИНІВКА ИВЕКО 18 МГК 18   15:23
0168 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ГАДЯЧ ЕТАЛОН МГК 29   15:25
0305 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ЄМІЛЬЧИНЕ ЛАЗ-699 МГК 41   15:27
0469 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ПЕРВОМАЙСЬК БАЗ 26 МГК 26   15:30
1253 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ЧЕЧЕЛЬНИК ИК-250 МГК 42   15:30
0652 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ РОМНИ БАЗ МГК 29   15:40
0714 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ГАЙВОРОН МЕРСЕДЕС МГК 18   15:40
0815 КИЇВ ВОКЗАЛЬНА   УМАНЬ БОГДАН МГК 29 15:40 00:05 15:45
0009 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ТУЛЬЧИН РЕНО МГК 50   16:00
0811 КИЇВ АС КИЇВ   УМАНЬ БОГДАН МГК 29 15:45 00:20 16:05
0396 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ОЛЬГОПІЛЬ БАЗ МГК 25   16:10
1900 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ УМАНЬ БАЗ МГК 21   16:10
0497 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ІВ.ФРАНКІВСЬК МЕРСЕДЕС МГК 42   16:20
1713 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ БЕРДЯНСЬК ВАНХООЛ МГК 45   16:20
1578 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ХУСТ ВОЛЬВО МГК 45   16:20
0461 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ГАЙВОРОН ХАЗ МГК 22   16:25
0434 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ТЕПЛИК МЕРСЕДЕС МГК 18   16:30
0255 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ХМІЛЬНИК БАЗ МГК 25   16:30
0585 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ   ОДЕСА АЕРОПОРТ МІЦУБІСІ МГК 55 16:15 00:15 16:30
0092 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ЗІНЬКІВ БАЗ МГК 25   16:40
0385 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ БЕРШАДЬ ИК-250 МГК 42   16:40
0130 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ГОМЕЛЬ МАЗ МГК 47   16:50
0133 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ОЛЕВСЬК ЮТОНГ МГК 30   16:50
1149 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ГОЛОВАНІВСЬК МЕРСЕДЕС МГК 14   16:52
0826 КИЇВ АС КИЇВ   УМАНЬ БОГДАН МГК 29 16:40 00:20 17:00
1758 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ МАРІУПОЛЬ ЮТОНГ 44 МГК 44   17:00
0514 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ЛУГАНСЬК МІЦУБІСІ МГК 50   17:00
0015 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ІВ.ФРАНКІВСЬК НЕОПЛАН МГК 45   17:00
0206 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ОБОДІВКА СЕТРА МГК 45   17:05
426А ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ САВРАНЬ БАЗ МГК 23   17:10
0321 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ТАЛЬНЕ ЛАЗ-699 МГК 41   17:15
0210 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ГЛОБИНЕ БАЗ МГК 25   17:20
0558 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ КОСІВ МЕРСЕДЕС МГК 46   17:20
0598 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ СЛАВУТИЧ ЛАЗ 42072 МГК 40   17:30
0504 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ЮЖНОУКРАЇНСЬК БАЗ МГК 21   17:35
0192 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ТРОСТЯНЕЦЬ БАЗ МГК 25   17:40
0253 ЧЕРНІГІВ   ЖИТОМИР ЕТАЛОН МГК 29 17:30 00:15 17:45
1062 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ БЕЛЦЬ МЕРСЕДЕС-303 МГК 45   17:55
2082 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ УМАНЬ БАЗ МГК 21   18:00
1031 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ЯМПІЛЬ(ЯМП) СЕТРА МГК 45   18:00
1835 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ЛУГАНСЬК ЮТОНГ МГК 47   18:00
0747 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ   ОДЕСА МІЦУБІСІ МГК 55 17:45 00:15 18:00
0692 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ГОРОДЕНКА СЕТРА МГК 40   18:15
0840 КИЇВ АС КИЇВ   УМАНЬ БОГДАН МГК 29 18:00 00:20 18:20
676Б ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ БЕНДЕРИ ВАНХООЛ МГК 50   18:25
0081 КИЇВ ВОКЗАЛЬНА   ХРИСТИНІВКА ІВЕКО МГК 18 18:25 00:05 18:30
9101 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ТАЛЛІНН МЕРСЕДЕС-303 МГК 45   18:30
419Й ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ОДЕСА НЕОПЛАН КОМФОРТ МГК 46   18:31
0148 КИЇВ АС КИЇВ   ДОНЕЦЬК ЗАХІД АС-4 МЕРСЕДЕС-403 МГК 46 18:20 00:15 18:35
0505 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ КАЛУШ МЕРСЕДЕС МГК 45   18:40
2790 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ЛАДИЖИН МЕРСЕДЕС МГК 30   18:50
2196 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ЧЕРВОНОЗАВОДСЬКЕ НЕОПЛАН МГК 30   18:50
9105 ЗАПОРІЖЖЯ   РИГА МЕРСЕДЕС Б МГК 50 18:30 00:30 19:00
3084 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ УМАНЬ БАЗ МГК 21   19:05
1998 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ   КИШИНІВ МЕРСЕДЕС-303 МГК 45 18:45 00:20 19:05
1703 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ КІЛІЯ МЕРСЕДЕС МГК 45   19:10
9182 ЧЕРНІВЦІ   МОСКВА НЕОПЛАН МГК 45 19:10 00:10 19:20
0169 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ СОКИРЯНИ НЕОПЛАН МГК 40   19:20
0890 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ІЗМАІЛ НЕОПЛАН МГК 45   19:20
0374 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ДОБРОВЕЛИЧКІВКА БАЗ МГК 22   19:25
1057 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ЧЕРНІВЦІ МЕРСЕДЕС МГК 42   19:30
0907Ц ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ХАРКІВ МІЦУБІСІ МГК 55   19:30
0083 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ КАХОВКА МЕРСЕДЕС МГК 42   19:30
0153 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ДУБНО БАЗ МГК 25   19:35
9107 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ВІЛЬНЮС МЕРСЕДЕС Б МГК 50   19:40
0663 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ЯРЕМЧА МЕРСЕДЕС-303 МГК 45   19:45
0824 КИЇВ АС КИЇВ   УМАНЬ БОГДАН МГК 29 19:30 00:15 19:45
0720 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ДОНЕЦЬК ПУТ МАН МГК 46   20:00
2086 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ УМАНЬ БАЗ МГК 21   20:00
1146 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ НОВА УШИЦЯ ИК-250 МГК 40   20:00
0007 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ   МИКОЛАЇВ НЕОПЛАН МГК 40 19:50 00:20 20:10
0659 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ КЕЛЬМЕНЦІ СЕТРА МГК 50   20:20
1515 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ІЗМАІЛ КІНГ ЛОНГ МГК 45   20:20
0054 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ТУЛЬЧИН РЕНО МГК 50   20:30
2733 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ЧЕРНІВЦІ НЕОПЛАН МГК 45   20:30
1719 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ   ІВ.ФРАНКІВСЬК НЕОПЛАН МГК 47 20:20 00:20 20:40
0788 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ СЄВЕРОДОНЕЦЬК МЕРСЕДЕС-303 МГК 40   20:50
0161 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ НОВОВОЛИНСЬК СКАНИЯ МГК 44   21:00
1088 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ УМАНЬ БАЗ МГК 21   21:10
0893 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ТРУСКАВЕЦЬ МЕРСЕДЕС-303 МГК 45   21:20
0649 МІНСЬК   МИКОЛАЇВ МЕРСЕДЕС МГК 45 21:20 00:15 21:35
2759 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ВЕРХОВИНА МЕРСЕДЕС-303 МГК 45   21:40
1731 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ КИШИНІВ МЕРСЕДЕС-303 МГК 45   21:45
0036 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ДНІПРОПЕТРОВСЬК МАН МГК 46   21:55
0900 КИЇВ АС КИЇВ   ДОНЕЦЬК ПІВД МЕРСЕДЕС-403 МГК 46 21:45 00:15 22:00
0325 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ   ОДЕСА АЕРОПОРТ МІЦУБІСІ МГК 55 21:45 00:15 22:00
1798 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ МИКОЛАЇВ НЕОПЛАН МГК 45   22:05
0511 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ   ЛЬВІВ МІЦУБІСІ МГК 50 21:40 00:25 22:05
1035 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ   ОДЕСА ПРИВОЗ ВАНХООЛ МГК 50 21:45 00:25 22:10
0478 КИЇВ ЗЛ/В   ХАРКІВ МІЦУБІСІ МГК 55 22:00 00:15 22:15
0103 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ КІРОВОГРАД АВ МЕРСЕДЕС Б МГК 50   22:30
0576 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ЗАПОРІЖЖЯ МІЦУБІСІ МГК 55   22:30
0774 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ХАРКІВ МАН МГК 46   22:45
0669 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ ХЕРСОН МАН МГК 46   22:45
1783 ХАРКІВ   ЧЕРНІВЦІ ВОЛЬВО МГК 45 22:35 00:15 22:50
9280 ОДЕСА   МІНСЬК МЕРСЕДЕС-303 МГК 45 22:30 00:30 23:00
9177 СІМФЕРОПОЛЬ НОВОПОЛОЦК МЕРСЕДЕС-303 МГК 45 22:30 00:30 23:00
0217 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ   ОДЕСА МАН МГК 46 22:50 00:10 23:00
0676 ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ Київ МИКОЛАЇВ НЕОПЛАН МГК 45   23:30
1784 ЧЕРНІВЦІ   ХАРКІВ ВОЛЬВО МГК 45 23:15 00:20 23:35
0895 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ   ОДЕСА МІЦУБІСІ МГК 55 23:30 00:15 23:45

Розклад, як відомо, дуже важлива формальність, не менш важлива, ніж квиток для легальної поїздки на територію інших міст, адже без наявності точних даних по відправленню автобуса можна не тільки спізнитися на ділову зустріч, але і пропустити життєво важлива подія! Та й потім, час - це гроші, іноді чималі ...

Тому кожен автобус (в особі його водія) дотримується складений розклад рейсів і зобов'язаний слідувати йому бездоганно, з урахуванням найостанніших змін. Саме так можна добитися злагодженої мережі перевезень пасажирів по всій країні, по всіх віддаленим містечкам.

Центральний Київський автовокзал, а саме його відповідальні особи особливо чітко коректують при необхідності розклад автобусів. Особливо часто це доводиться проробляти при зміні сезонів, адже вже в корені розклад руху автобусів, наприклад, що здійснюють перевезення по міжнародним рейсам, носить сезонний характер.

Зрозуміло, всі тимчасові дані в таблиці розкладу оновлюються, навіть найменші зміни відразу ж вносяться в інформаційне табло, щоб шановні пасажири завжди заздалегідь знали точний час відправлення та прибуття міжміських автобусів і транспорту приміського сполучення, не втрачаючи при цьому зайвий час на очікування або пошуки розкладу автобусів і могли завжди придбати квиток на автобусний рейс.