Автобусні рейси

Автобусні рейси

Автобусні рейси умовно можна розділити на два основних типи - регулярні та сезонні. У першому випадку автобуси по певному маршруту курсують з чіткою періодичністю (зазвичай кілька днів в тиждень) у заздалегідь визначений час. Розклад рейсів, як правило, залишається незмінним протягом усього року. Влітку і на початку осені, коли люди масово вирушають у відпустку, на вокзалах вводяться додаткові автобусні перевезення, що охоплюють найбільш затребувані напрямки. Метою такого кроку є прагнення справитись зі збільшеним пасажиропотоком. Такі рейси називають сезонними.

В обох випадках, щоб мати змогу здійснити поїздку в зручний час квитки необхідно бронювати заздалегідь. Найпростіший і найбільш комфортний варіант – замовити автобусні квитки он-лайн через наш сайт.

Міжнародні автобусні рейси

Послуги автобусних перевезень за міжнародними напрямками надають міські центральні автовокзали практично всіх обласних центрів України. Найбільшим попитом у пасажирів користуються напрямки, які дозволяють вирушити в країни СНД і Європи. При цьому найпопулярнішими є міста: Варшава, Краків, Познань, Кишинів, Прага, Відень, Вроцлав, Берлін, Мюнхен, Ростов-на-Дону, Москва, Санкт-Петербург, Рим, Мадрид, Мілан і ряд інші. Особлива увага, при міжнародних автобусних перевезеннях, приділяється транспорту. Він має підвищену ступінь комфортності. Автобуси, на яких пасажири з України відправляються в закордонні міста, оснащені біотуалетами, системами клімат контролю, безкоштовним Wi-Fi підключенням, розетками, містким багажним відсіком, спальними кріслами, аудіо- і відеосистемами.

Автобусні рейси (Київ)

Автобусні рейси в місті Київ обслуговує сім автостанцій і центральний автовокзал. Завдяки тому, що столиця України має досить вдале географічне і територіальне розташування, звідси можна відправитися не тільки в більшість міст і населених пунктів України, але також в багато країн Європи і Азії.

Автобусні рейси (Харків)

Автобусні рейси в місті Харків обслуговує 5 автостанцій, які знаходяться на балансі публічного акціонерного товариства «Харківське підприємство автобусних станцій». На центральному автовокзалі міста, крім внутрішніх пасажирських перевезень, здійснюється продаж квитків на регулярні міжнародні автобусні рейси.