Продаж автобусних квитків та актуальний розклад руху автобусів АС Видубичі актуальний розклад руху автобусів квитки

Продаж автобусних квитків та актуальний розклад руху автобусівПродаж автобусних квитків та актуальний розклад руху автобусів Автовокзал Теремки

Вибравши вище вказане посилання, ви перейдете в повний опис під розділу

Автовокзал Теремки

В Києві нещодавно відкрилася нова, двох поверхова автостанція, на вулиці Кільцева дорога 1-л. Вона створена щоб зменшити кількість проїжджаючих автобусів через все місто і запобігти попадання в затори. В новій автостанції створили зручні умови для всіх пасажирів, також з обмеженими можливостями, та для водіїв. Пасажири, очікуючи автобус можуть відвідати кафе та магазини на території, скористуватися безкоштовним Інтернетом, при потребі, залишити свої речі в автоматизованій камері схову, слідкувати за прибуванням потрібного рейсу з допомогою інформаційного табла. Також для матерів з дітьми є спеціальна кімната. Для відпочинку водіїв і пасажирів є готель. Територія автостанції облаштована сучасно. На ній є 20 платформ для посадки і висадки пасажирів, автобусні ТО, паркова та мийка. До АС Теремки зручно дістатися на метро і громадським транспортом. Від АС до станції метро Теремки планують запустити безкоштовний автобус, який буде відправлятись через кожні 15 хвилин.

Відкриття автостанції мало відбутися ще влітку, але затрималось через рішення Київради. В цьому році планується закриття трьох автостанцій столиці. На наступний рік двох. Але відбудеться відкриття чотирьох автостанцій. Із АС Теремки планується щодня відправлятися майже 400 рейсових автобусів, з кількістю пасажирів - 9 000. Протягом декількох років, планується розширення і збільшення кількості рейсових автобусів. Можна буде відправитися в міжнародні рейси, яких ще не було Україні.

Купити білет на автобус із автовокзалу Теремки

Ми пропонуємо кожному, можливість замовлення квитка на сайті. Для цього потрібно лише заповнити форму заявки та оплатити замовлення. Квиток можна обміняти за 15 хвилин перед відправленням, або замовити доставку додому. Ви дізнаєтесь детальнішу інформацію перейшовши на сторінку замовлення квитка.

Розклад руху автобусів, по автовокзалу Теремки

Можете дізнатися розклад на нашому сайті, на самій автостанції та по телефону. Розклад руху це важлива інформацію. Раніше, щоб дізнатися розклад, потрібно було їхати на автостанцію, але зараз в цьому немає необхідності. Все набагато простіше і дізнатися його можна он-лайн.

Он-лайн розклад

Он-лайн розклад дає змогу дізнатися прибуття та відправлення всіх можливих рейсів по автостанції Теремки, за будь-який час. Такий спосіб надзвичайно зручний. Більше не має потреби годинами стояти в черзі на касі, тому що розклад можна побачити в інтернеті. Якщо ви хочете його побачити у нас, перейдіть на сторінку розкладу руху на автовокзалі Теремки та дізнайтеся точний розклад всіх рейсів.

Бронювання квитків

Послуга бронювання квитка безкоштовна. Нею може скористатися будь-який пасажир, не виходячи із дому. Забронювати квиток, можна на будь-який рейс. Як приміський так і міжнародний. Для цього потрібно у формі пошуку ввести звідки та куди відбудеться ваше направлення і в який день. Потім вибрати найбільше підходящий рейс та забронювати білет на нього. Також можете самостійно вибрати будь-яке вільне місце в автобусі.

Довідкова автостанції Теремки

Кожен пасажир має змогу скористуватися послугами довідкової служби. Там ви дізнаєтесь всю потрібну інформацію, стосовно нової автостанції. Рейсів, які будуть відправлятися, кількість вільних міст та інше. Детальнішу інформацію дізнаєтесь, перейшовши на сторінку довідкової служби АС Теремки.

Якщо ви помітили неточності, повідомте нам будь ласка.

Як доїхати

Доїхати до автовокзалу Теремки можна громадським транспортом. Також неподалік знаходиться станція метро «Теремки». Добираючись на метро, потрібно вийти на даній станції. Вона кінцева по синій лінії Київського метрополітену. Тому дістатися буде простіше. Від метро до автовокзалу з 6 ранку до півночі будуть проходити автобуси, інтервалом в 15 хвилин. На них можна доїхати як до автовокзалу, так і назад до метро.

ми дякуємо вам за використання нашого ресурсу, сподіваємося на тривалу співпрацю

колектив сайту Автовокзали Києва