Автовокзал на ЖД вокзалі в Києві квитки розклад опис

Автовокзал на ЖД вокзалі в Києві загальна інформація

Автостанція "Київ" біля жд вокзала Києва

Автостанция Полесье

Автостанція "Київ" знаходиться недалеко від ж/д вокзалу. Її місцезнаходження зручне і тому дістатися до неї легко. Поруч є станція метро "Вокзальна". Автостанція відкрилася нещодавно, по при це вона займає важливе місце в столиці, по пасажирському перевезенню.

На ній знаходиться 25 платформ, від яких є можливість відправитися в любу точку України, потрапити за кордон, міжнародним рейсом. На кожній платформі розміщений розклад руху автобусів, в різні напрямки. Є можливість дістатися в місто: Рівне, Ізяслав, Шумськ, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Почаїв, Кривий ріг, Біла Церква, Умань, Побужське, Гайворон, Кіровоград, Черкаси, Харків, Кременчуг і це лише невелика частина можливих напрямків. В зимній час частина автобусів відміняється, через холодні умови.

Самої будівлі автостанції немає, лише касси і зупинка. На території є все необхідне для пасажирів. Туалети, супермаркет, кафе, камера схову. Також спеціальні накриття з лавками, під якими можливо сховатися від снігу та дощу, банкомати, термінали та доступний, безкоштовний інтернет. Касси працюють цілодобово, запитати час прибуття та відправлення автобусів можливо в них. Ще на території АС, є приміщення душових кабінок. Нещодавно відкрився медпункт, де надають першу медичну допомогу пасажиру або перевізнику, при необхідності.

Купити квиток на автобус з АС "Київ"

На автостанції "Київ" можливо купити квиток в кассі, через інтернет та замовити по телефону. Самий зручний спосіб, в режимі онлайн. Так ви одразу дізнаєтесь точну ціну та будете впевнені, що білет уже в вашій кишені. Забронювати квиток, є можливість в нас на сайті. Для цього достатньо заповнити форму та оплатити квиток, який зможете обміняти перед відправленням, або замовити доставку додому. Як це зробити, дізнаєтесь перейшовши на посилання - купити квиток на автобус з автостанції "Київ".

Розклад руху автобусів на автостанції "Київ"

Дізнайтеся розклад руху рейсових автобусів, через інтернет. Тут ви знайдете точну інформацію. Щоб подивитися дії автобусів на АС "Київ" детальніше, перейдіть на посилання. Також розклад можна побачити на таблі, або дізнатися на кассі.

Довідкова служба автостанції

Щоб отримати відповідь на питання стосовно автостанції, звертайтеся за додатковою інформацією в довідкову. Номер її телефону дізнаєтесь, перейшовши на сторінку. Там підскажуть, яким способом та часом краще доїхати до потрібного пункту призначення.