автовокзал на залізничному вокзалі бронювання квитків розклад

Бронювати або купити квитки на автобус з автовокзалу на залізничному вокзалі

Бронювання квитків Забронювати автобусний квиток онлайн стало просто.

Бронювання квитків на автобус з автовокзалу "Київ" (залізничний вокзал)

Бронювання квитків на автобуси , які відправляються з автовокзалу Київ біля залізничного вокзалу (старого) або слідують через неї, проводиться за допомогою використання сервісу автовокзалу і дає можливість здобувати автобусний квиток за найнижчою ціною з будь-якої точки України та світу.

Бронювання автобусних квитків проводиться безкоштовно, як на рейси, які вирушають з автостанції Київ так і з інших автостанцій Європи і України. Скориставшись зручною формою пошуку автобусних маршрутів, розташованої вище, всі пасажири, які вирішили придбати квиток можуть ввести необхідні умови для пошуку автобусного рейсу з метою онлайн бронювання і подальшої покупки квитка. Система автоматично здійснює пошук відповідних варіантів на всіх станціях міста і відображає весь перелік дійсних автобусних маршрутів. Зі списку вибираєте всі пункти, що задовольняють вашим запитам, рейс з відповідною прийнятною для вас ціною, часом відправлення транспортного засобу, а також моделлю автобуса. Попередньо подивитися розклад автобусів з автостанції Київ розклад відправлення автобусів з автостанції Київ .

Онлайн бронювання автобусних квитків відбувається всього за пару хвилин. Після того, як квиток заброньовано, вам приходить SMS або електронного листа з індивідуальним номером замовлення, на ваш номер телефону або електронну скриньку, які були вказані при заповненні даних. Номер дає вам можливість підтвердити бронь квитка і придбати автобусний квиток, за самою вигідною ціною, протягом часу, визначеного в бланку замовлення. Час на оплату визначається перевізником. Так само інформацію по бронюванню ви можете подивитися в розділі "Мої квитки" .

Як купити квиток з автовокзалу "Київ" (ЖД вокзал)

Послуга покупки квитка по броні безпосередньо в самій касі автостанції Київ або в рейсовому автобусі не проводиться. Всі перевізники, які пропонують свої рейси автобусів з автостанції Київ використовують систему попереднього продажу автобусних квитків в онлайн режимі, що дозволяє пасажирам індивідуально вибирати місце в автобусі і проводити оплату ціни квитка в онлайн режимі, позбавляючи себе необхідності стояти в черзі до каси. Обраний квиток пасажири можуть оплатити, як банківською картою в онлайн режимі на нашому сайті, так і в терміналах самообслуговування в кожному місті України. Ціна автобусного квитка відповідає його собівартості і доданої вартості банківських послуг.

Бронювання квитків на міжнародні автобуси з автовокзалу "Київ" (ЖД вокзал)

На сайті відкрита можливість бронювати квитки на автобус в країни далекого і ближнього зарубіжжя: Польщі, Італії, Чехії, Німеччини ... Бронювання проводитися із загальної форми на вершині або через сторінку міжнародних рейсів. На цій сторінці зібрані міжнародні рейси по країнам. Перейти на сторінку можна тут