Розклад руху автобусів по автовокзалу Рубіжне

Розклад руху автобусів, автовокзал Рубіжне

Розклад відправлення автобусів надано автостанцією Рубіжне як сезонне, для ознайомлення з затвердженим графіком руху рейсів з автовокзалу Рубіжне . для отримання актуального розкладу по АС Рубіжне поверніться в пошукову форму, розташовану вгорі

Розклад руху автобусів з автостанції Рубіжне на 2019 рік.

Оновлення сезонного розкладу автобусів по автостанції Рубіжне відбувається не частіше ніж один раз на місяць !!! Тому, що б подивитися наявність вільних, купити електронні квитки, дізнатися ціну і точний час відправлення рейсу з автостанції Рубіжне заповніть форму !!! Або виберіть пункт меню "РОЗКЛАД АВТОБУСІВ", "КУПИТИ КВИТОК НА АВТОБУС", де докладно написано, як отримати інформацію.

Табло розкладу автобусів на автостанції Рубіжне

Рейс Відправлення Станція відправлення  - призначення Прибуття Тип автобуса
200БМ 04:30 БАХМУТ                    МОСКВА(НОВОЯСЕНІВСЬКА) 11:00 СЕТРА-50
7001 05:29 РУБІЖНЕ                  КУДРЯШІВКА# 05:00 ПАЗ-3205
8506 05:48 РУБІЖНЕ                  ВАРВАРІВКА(ПОДСТАН)# 05:30 РУТА-16
2ТАТ 06:18 РУБІЖНЕ                  ВАРВАРІВКА(ПОДСТАН)# 06:00 ПАЗ 32051 СПГ
7002 06:29 РУБІЖНЕ                  КУДРЯШІВКА# 06:00 ПАЗ-3205
3008 06:33 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 06:00 ПАЗ-25
8507 06:48 РУБІЖНЕ                  ВАРВАРІВКА(ПОДСТАН)# 06:30 РУТА-16
2805 06:49 РУБІЖНЕ                  Ч.ДІБРОВА# 05:50 ЛАЗ-695
3100 06:53 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 06:20 ПАЗ-25
1702 06:53 КРЕМІННА АС           КЛИМІВКА# 05:35 РУТА-19
704П 07:00 РУБІЖНЕ                  ЛИСИЧАНСЬК АС-2 06:00 ПАЗ-3205
101С 07:01 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 06:30 ПАЗ-25
3009 07:13 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 06:40 ПАЗ-23
3ТАТ 07:20 РУБІЖНЕ                  ВАРВАРІВКА(ПОДСТАН)# 07:00 ПАЗ 32051 СПГ
8301 07:28 ПАМ.ГОРЬКОГО         СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 06:59 РУТА-18
7003 07:29 РУБІЖНЕ                  КУДРЯШІВКА# 07:00 ПАЗ-3205
8021 07:30 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 07:00 ПАЗ-25
1604 07:34 РУБІЖНЕ                  МІСТКИ# 06:20 РУТА-19
3004 07:40 РУБІЖНЕ                  НОВОКРАСНЯНКА 06:30 РУТА-13
7200 07:42 РУБІЖНЕ                  ЛИСИЧАНСЬК АС-2 06:50 БАЗ АО 7920
3007 07:48 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 07:15 ПАЗ-25
3105 08:03 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 07:30 ПАЗ-25
720Р 08:07 РУБІЖНЕ                  ЛИСИЧАНСЬК АС-2 07:15 РУТА-18
49 08:10 РУБІЖНЕ                  СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС 04:55 МАН-35
72СР 08:13 ПАМ.ГОРЬКОГО         СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 08:01 ПАЗ-3205
103С 08:15 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 07:45 ПАЗ-25
8508 08:17 РУБІЖНЕ                  ВАРВАРІВКА(ПОДСТАН)# 08:00 РУТА-18
98СР 08:18 ПАМ.ГОРЬКОГО         СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 07:56 БАЗ А-079
2601 08:20 НОВОКРАСНЯНКА      СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 07:50 БАЗ-22
1654 08:20 СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС  КОВАЛІВКА# 06:20 РУТА-12
10ПШ 08:25 РУБІЖНЕ                  ПШЕНИЧНЕ(КІНЦ)# 08:00 ПАЗ-23
8500 08:28 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 07:55 ПАЗ-23
6094 08:35 КРЕМІННА АС           НОВОТОШКІВКА# 06:05 РУТА-18
7022 08:35 РУБІЖНЕ                  СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС 05:20 МЕРСЕДЕС-18
201А 08:43 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 08:10 ПАЗ-25
8022 08:50 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 08:20 ПАЗ-25
1267 08:51 СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС  СВАТОВЕ АС 06:45 РУТА-18
100БК 09:00 БАХМУТ                    КРАСНОДАР 15:40 НЕОПЛАН-55
53 09:05 КРЕМІННА АС           СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС 06:00 МЕРСЕДЕС-18
3102 09:08 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 08:30 ПАЗ-25
100СДК 09:14 РУБІЖНЕ                  ЛИСИЧАНСЬК АС-2 08:15 ПАЗ-3205
3012 09:18 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 08:45 ПАЗ-25
7005 09:39 РУБІЖНЕ                  КУДРЯШІВКА# 09:10 ПАЗ-3205
105С 09:43 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 09:10 ПАЗ-25
15АВТО 09:51 ПАМ.ГОРЬКОГО         СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 09:38 ПАЗ-3205
8501 09:53 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 09:20 ПАЗ-23
57 09:55 КРЕМІННА АС           СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС 07:00 МЕРСЕДЕС-18
1153 09:55 ТРОЇЦЬКЕ АС           СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 09:35 БАЗ А079.20
7216 09:57 РУБІЖНЕ                  ЛИСИЧАНСЬК АС-2 09:05 БАЗ АО 7920
703ММ 10:00 МАРІУПОЛЬ              МОСКВА(ТЕПЛИЙ СТАН) 15:30 МЕРСЕДЕС-21
415 10:01 СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС  КРАМАТОРСЬК 07:15 МАН-35
18СР 10:05 ПАМ.ГОРЬКОГО         СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 09:38 ЮИ-30
2600 10:10 СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС  НОВОКРАСНЯНКА 09:15 БАЗ-22
1035 10:10 СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС  МІЛОВЕ АС 06:30 БАЗ А079.20
19АВТО 10:13 ПАМ.ГОРЬКОГО         СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 10:01 ПАЗ-3205
8023 10:15 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 09:45 ПАЗ-25
1002 10:16 РУБІЖНЕ                  Н.ДУВАНКА 07:10 ПАЗ-23
8510 10:20 РУБІЖНЕ                  ВАРВАРІВКА(ПОДСТАН)# 10:00 БАЗ А079.20
722Р 10:22 РУБІЖНЕ                  ЛИСИЧАНСЬК АС-2 09:30 РУТА-18
02АВТО 10:30 ПАМ.ГОРЬКОГО         СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 09:54 ПАЗ-3205
7006 10:39 РУБІЖНЕ                  КУДРЯШІВКА# 10:10 ПАЗ-3205
203А 10:43 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 10:10 ПАЗ-25
06АВТО 10:50 ПАМ.ГОРЬКОГО         СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 10:14 ПАЗ-3205
75СР 10:55 ПАМ.ГОРЬКОГО         СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 10:27 ЮИ-30
3103 10:55 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 10:25 ПАЗ-25
3504 10:56 РУБІЖНЕ                  НОВОКРАСНЯНКА 10:00 ПАЗ-3205
10АВТО 11:10 ПАМ.ГОРЬКОГО         СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 10:34 ПАЗ-3205
3014 11:17 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 10:45 ПАЗ-25
7ТАТ 11:18 РУБІЖНЕ                  ВАРВАРІВКА(ПОДСТАН)# 11:00 ПАЗ 32051 СПГ
102СДК 11:24 РУБІЖНЕ                  ЛИСИЧАНСЬК АС-2 10:25 ПАЗ-3205
1655 11:30 КОВАЛІВКА#             СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 11:00 РУТА-13
635 11:35 РУБІЖНЕ                  СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС 08:20 МАН-35
7007 11:39 РУБІЖНЕ                  КУДРЯШІВКА# 11:10 ПАЗ-3205
6095 11:40 НОВОТОШКІВКА#       КРЕМІННА АС 11:10 ПАЗ-23
640 11:40 КРЕМІННА АС           СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС 09:00 МЕРСЕДЕС-18
8502 11:43 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 11:10 ПАЗ-23
1079 11:43 СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС  НОВОБІЛА# 08:20 ИВЕКО-18
1268 11:52 СВАТОВЕ АС             СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 11:26 РУТА-18
7008 11:56 РУБІЖНЕ                  МІЛОВЕ АС 07:35 МЕРСЕДЕС-20
8024 12:00 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 11:30 ПАЗ-25
8306 12:01 ПАМ.ГОРЬКОГО         СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 11:39 ЮИ-30
3104 12:10 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 11:40 ПАЗ-25
7208 12:17 РУБІЖНЕ                  ЛИСИЧАНСЬК АС-2 11:25 БАЗ АО 7920
2605 12:20 НОВОКРАСНЯНКА      СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 11:50 БАЗ-22
8ТАТ 12:20 РУБІЖНЕ                  ВАРВАРІВКА(ПОДСТАН)# 12:00 ПАЗ 32051 СПГ
100БМ 12:30 БАХМУТ                    МОСКВА(НОВОЯСЕНІВСЬКА) 18:20 НЕОПЛАН-55
107С 12:32 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 12:05 ПАЗ-25
2802 12:39 РУБІЖНЕ                  Ч.ДІБРОВА# 11:40 ЛАЗ-695
3203 12:42 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 12:15 ПАЗ-25
639 12:45 КРЕМІННА АС           СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС 09:30 НЕОПЛАН-46
04СР 12:51 ПАМ.ГОРЬКОГО         СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 12:29 ЮИ-30
724Р 12:52 РУБІЖНЕ                  ЛИСИЧАНСЬК АС-2 12:00 РУТА-18
205А 13:03 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 12:30 ПАЗ-25
3006 13:10 РУБІЖНЕ                  НОВОКРАСНЯНКА 12:00 ПАЗ-3205
8511 13:18 РУБІЖНЕ                  ВАРВАРІВКА(ПОДСТАН)# 13:00 ПАЗ-3205
7008К 13:29 РУБІЖНЕ                  КУДРЯШІВКА# 13:00 ПАЗ-3205
1606 13:30 РУБІЖНЕ                  МІСТКИ# 11:50 РУТА-19
1674 13:40 СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС  БАРАНИКІВКА# 12:30 РУТА-16
26СР 13:44 ПАМ.ГОРЬКОГО         СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 13:22 I-VAN
3002 13:50 РУБІЖНЕ                  НОВОКРАСНЯНКА 12:40 РУТА-13
649 14:00 РУБІЖНЕ                  СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС 10:45 МАН-35
8025 14:05 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 13:35 ПАЗ-25
1726 14:18 КРЕМІННА АС           КЛИМІВКА# 13:00 РУТА-19
16П 14:18 РУБІЖНЕ                  ВАРВАРІВКА(ПОДСТАН)# 14:00 РУТА-16
207А 14:18 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 13:45 ПАЗ-25
03АВТО 14:20 ПАМ.ГОРЬКОГО         СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 13:44 ПАЗ-3205
7009 14:29 РУБІЖНЕ                  КУДРЯШІВКА# 14:00 ПАЗ-3205
2108 14:30 СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС  КРЕМІННА АС 14:05 БАЗ-22
52СР 14:34 ПАМ.ГОРЬКОГО         СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 14:12 БАЗ А079.20
1713 14:40 РУБІЖНЕ                  МАРКІВКА АС 09:30 РУТА-19
104СДК 14:40 РУБІЖНЕ                  ЛИСИЧАНСЬК АС-2 13:40 ПАЗ-3205
07АВТО 14:40 ПАМ.ГОРЬКОГО         СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 14:04 ПАЗ-3205
1276 14:45 СИРОТИНЕ#               СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 14:25 БАЗ-27
109С 14:50 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 14:20 ПАЗ-25
8309 14:59 ПАМ.ГОРЬКОГО         СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 14:37 БОГДАН-27
11АВТО 15:00 ПАМ.ГОРЬКОГО         СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 14:24 ПАЗ-3205
8504 15:03 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 14:30 ПАЗ-23
7212 15:12 РУБІЖНЕ                  ЛИСИЧАНСЬК АС-2 14:20 БАЗ АО 7920
3031 15:13 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 14:40 ПАЗ-25
1036 15:15 МІЛОВЕ АС               СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 14:50 БАЗ А079.20
1247 15:16 СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС  СВАТОВЕ АС 13:10 РУТА-16
416 15:21 КРАМАТОРСЬК          СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 15:01 МАН
8508З 15:23 РУБІЖНЕ                  ЗАТИШНЕ# 15:00 РУТА-16
726Р 15:32 РУБІЖНЕ                  ЛИСИЧАНСЬК АС-2 14:40 РУТА-17
1675 15:40 БАРАНИКІВКА#         СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 15:15 РУТА-16
8026 15:40 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 15:10 ПАЗ-25
13АВТО 16:03 ПАМ.ГОРЬКОГО         СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 15:51 ПАЗ-3205
70СР 16:13 ПАМ.ГОРЬКОГО         СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 15:51 ГАЗЕЛЬ-12
209А 16:13 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 15:40 ПАЗ-25
1656 16:30 СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС  КОВАЛІВКА# 14:30 РУТА-12
18АВТО 16:31 ПАМ.ГОРЬКОГО         СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 16:18 ПАЗ-3205
255 16:35 РУБІЖНЕ                  ЗАПОРІЖЖЯ 06:00 НЕОПЛАН-53
6096 16:40 КРЕМІННА АС           НОВОТОШКІВКА# 14:15 РУТА-13
3000 16:40 РУБІЖНЕ                  НОВОКРАСНЯНКА 15:30 РУТА-13
3032 16:43 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 16:10 ПАЗ-25
7045 16:44 РУБІЖНЕ                  МАРКІВКА АС 12:35 БАЗ-27
8513 16:48 РУБІЖНЕ                  ВАРВАРІВКА(ПОДСТАН)# 16:30 РУТА-16
2803 16:49 РУБІЖНЕ                  Ч.ДІБРОВА# 15:50 ЛАЗ-695
106СДК 16:49 РУБІЖНЕ                  ЛИСИЧАНСЬК АС-2 15:50 ПАЗ-3205
76СР 16:53 ПАМ.ГОРЬКОГО         СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 16:31 МЕРСЕДЕС-16
20АВТО 16:53 ПАМ.ГОРЬКОГО         СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 16:41 ПАЗ-3205
7010 16:59 РУБІЖНЕ                  КУДРЯШІВКА# 16:30 ПАЗ-3205
1154 17:08 СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС  ТРОЇЦЬКЕ АС 13:23 БАЗ А079.20
8027 17:10 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 16:40 ПАЗ-3205
7215 17:22 РУБІЖНЕ                  ЛИСИЧАНСЬК АС-2 16:30 БАЗ АО 7920
1248 17:25 СВАТОВЕ АС             СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 17:00 РУТА-16
516 17:54 СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС  КРАМАТОРСЬК 15:05 БАЗ-23
2996 17:55 РУБІЖНЕ                  НОВОКРАСНЯНКА 16:50 ПАЗ-3205
728Р 17:57 РУБІЖНЕ                  ЛИСИЧАНСЬК АС-2 17:05 РУТА-17
113С 18:00 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 17:30 ПАЗ-25
9ТАТ 18:20 РУБІЖНЕ                  ВАРВАРІВКА(ПОДСТАН)# 18:00 РУТА-16
1080 18:27 НОВОБІЛА#               СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС 17:57 ИВЕКО-25
1406 18:28 РУБІЖНЕ                  МІЛОВЕ АС 14:00 БАЗ А-079
3024 18:45 РУБІЖНЕ                  КРЕМІННА АС 18:15 ПАЗ-25
7049 18:51 КРЕМІННА АС           ПРОСТОРЕ# 15:08 МЕРСЕДЕС-18
1255 19:30 СЄВЄРОДОНЕЦЬК АС  СИРОТИНЕ# 15:55 БАЗ-27
702ММ 20:50 МОСКВА(ТЕПЛИЙ СТАН)  МАРІУПОЛЬ 12:30 МЕРСЕДЕС-21

ерелік розкладів автовокзалів по Україні в тому числі і по автостанції Рубіжне

Автовокзал Рубіжне підключений до єдиної системи розкладів, і оновлюється одночасно совсемі автостанціями. Перелік деяких ви можете побачити нижче.

 Троїцьке АРЦИЗБАРБАХМУТБЕЛАЯ ЦЕРКОВЬБЕЛОВОДСКБЕЛОКУРАКИНОБердичів БЕРЕГОВЕБЕРЕЗНЕБЕРИСЛАВБЕРШАДЬБОБРИНЕЦЬБОГОРОДЧАНИБОГУСЛАВБОЛГРАД АС НОВАБОРИСЛАВБориспільБориспіль А/ПВ.ЛЕПЕТИХАВАПНЯРКАВАРАШВАРШАВАВАТУТІНЕВЕЛИКИЙ БИЧКІВВЕРХНЕ ДНЕПРОВСКВЕРХОВИНАВИЖНИЦЯВИННИЦА 2 юВИНОГРАДІВВІННИЦЯ 1ВІННИЦЯ 2ВІННИЦЯ 3ВІННИЦЯ ГРОШВОЗНЕСЕНСЬКВОЛНОВАХАВОЛОВЕЦЬВОЛОВЕЦЬ-2ВолочиськГАЙВОРОНГАЙСИНГЕНІЧЕСЬКГОЛА ПРИСТАНЬГОЛОВАНІВСЬКГОРЛОВКАГОРНЯКГОРОДЕНКАГОРОДИЩЕДЕБАЛЬЦЕВОДимерДНІПРО (Дніпропетровськ)ДОБРОВЕЛИЧКІВКАДобропі́лля Докучаєвськ ДОЛИНСЬКАДРОГОБИЧДружкі́вка ДУБНОЄнакієве ЖАШКІВЖДАНОВКАЖИТОМИРЖИТОМИР-2ЖОВКВАЗапоріжжяЗапоріжжя ГЗАРІЧНЕЗАСТАВНАЗВЕНИГОРОДКАЗОЛОТОНОША
Зугре́сІВАНКОВІвано-Франківськ Івано-Франківськ -1Івано-Франківськ -2Івано-Франківськ -3Івано-Франківськ -4ІЗМАЇЛІЛЛІНЦІІРШАВАКагарлик КАЛИНІВКАКАЛУШКам'янець-Подільський Кам'янське ( Дніпродзержинськ Г )Кам'янське ( Дніпродзержинськ)КАНІВ АВТО-РІКАКАТЕРИНОПІЛЬКАХОВКАКиїв Київ ДАРНИЦАКИЇВ АВКИЇВ АС-ЗЛВКИЇВ ВЕГАКиїв ДАЧНАКиїв ПІВДЕННАКиїв ПОЛІССЯКиїв ЦаВКіровське ( Хрестiвка )КОЗЯТИНКОЛОМИЯКОНСТАНТИНІВКА ДПКОНСТАНТИНІВКА ЗЛВКОРОСТЕНЬКорсунь — Шевченківський КОСІВКОСІВ юКОТОВСККраматорськКРАСИЛІВКРАСНОАРМІЙСК ( Покровськ )КРАСНОАРМІЙСК-Д ( Покровськ )КРЕМЕНЧУГ ГКреміннеКривий Ріг КРИВИЙ РІГ 2Крижопіль КРОПИВНИЦЬКИЙ ( Кіровоград )КРОПИВНИЦЬКИЙ 2 ( Кіровоград )Кура́хове ЛАДИЖИНЛИМАНЛИПОВЕЦЬЛисичанськ АС-2ЛИСЯНКАЛІТИНЛОКАЧІЛУБНИ ГЛЬВІВЛЬВІВ 2ЛЬВІВ 8Макарів МАЛА ВИСКАМАНЬКІВКАМарганець Маріуполь Марківка Мелітополь МИКОЛАЇВМИКОЛАЇВ 2
МИКОЛАЇВ АС ДАЧНАМИКОЛАЇВ Богоявленський пр 21/2МИКОЛАЇВ КМИРОНІВКАМілове МЛИНІВМогилів-Подільський МОНАСТИРИЩЕМукачеве Муровані Курилівці Н.ВОРОТАНЕМИРІВНОВА КАХОВКАНОВИЙ БУГНовоазовськ НОВОАЙДАРНовоград Волинський НОВОМИРГОРОДНОВОПСКОВНОВОТРОЇЦЬКЕНОВОЯВОРІВСЬКЕОБУХОВОВРУЧОДЕСАОДЕСА 7-КМОДЕСА ЖДВОДЕСА ПАУСТОВСЬКОГООДЕСА ПРИВОЗОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАОДЕССА "КОЛОНТАЕВСКАЯ"ОДЕССА "ПРИВОКЗАЛЬНАЯ"ОЛЕКСАНДРІВКАОЛЕКСАНДРІЯОРАТІВОрджонікідзе ( Покров )ПАВЛОГРАДПЕРВОМАЙСЬКПервомайськ (Миколаївська обл.)ПЕРЕЧИНПЕТРОПАВЛОВКАПИРЯТИН ГПІЩАНКАПОГРЕБИЩЕПокровськ Покровськ ЖДРадивилів Радомишль РАХІВРІВНЕРІВНЕ АС ЧАЙКАРівне ПІВНІЧРОКИТНЕРокитне (Київ.обл.)РОМНИРубіжне САВРАНЬСАРНИСВАЛЯВАСватове СВІТЛОВОДСЬКСвятогірськ Сєвєродоне́цьк СІЛЬЦЕСкадовськ Скадовськ юСКВИРАСЛАВУТАСлов’янськ СМІЛАСМОЛІНЕ
Сніжне СОЛОТВИНОСТ. ШЕВЧЕНКА ( СМІЛА )СТАВИЩЕ (БРУС)Станиця Луганська Старобільськ Старокостянтинів СТОРОЖИНЕЦЬТальне ТАРАЩАТЕПЛИКТЕРНИТЕРНОПІЛЬ АВТЕРНОПІЛЬ АС-2ТЕТЕРІВТЕТІЇВТИВРІВТОМАШПІЛЬТорез ( Чистякове )Тростянець Трускавець ТУЛЬЧИНТЯЧІВУЖГОРОДУЖГОРОД 2УКРАЇНКАУлянівка ГУМАНЬУМАНЬ ГУМАНЬ юХарків АС1Харків АС№1ХАРКІВ Ц.РИНОКХарцизькХЕРСОНХЕРСОН 2ХЕРСОН АС "міжміського"ХЕРСОН КХЕРСОН юХмельницький Хмельницький 2Хмельницький 3Хмельницький юХМІЛЬНИКХОТИНХРИСТИНІВКАХУСТЦЮРУПИНСЬК ( Олешки )ЧАПЛИНКАЧЕРКАСИЧЕРКАСИ АС-2ЧЕРКАСИ АС-3ЧЕРНІВЦІЧЕРНІВЦІ 3ЧЕРНІВЦІ АС-4 ДОБРОБУТЧЕРНІВЦІ ВЕСТ БУКОВИНАЧЕРНІВЦІ юЧЕЧЕЛЬНИКЧИГИРИНШАРГОРОДШахтарськ ШЕПЕТІВКАШПОЛАЮЖНОУКРАЇНСЬКЮЖНЫЙ (ОД)ЯГОТИНЯмпіль ЯСІНЯ