Розклад руху автобусів по автовокзалу Сєвєродоне́цьк

Розклад руху автобусів, автовокзал Сєвєродоне́цьк

Розклад відправлення автобусів надано автостанцією Сєвєродоне́цьк як сезонне, для ознайомлення з затвердженим графіком руху рейсів з автовокзалу Сєвєродоне́цьк . для отримання актуального розкладу по АС Сєвєродоне́цьк поверніться в пошукову форму, розташовану вгорі

Розклад руху автобусів з автостанції Сєвєродоне́цьк на 2019 рік.

Оновлення сезонного розкладу автобусів по автостанції Сєвєродоне́цьк відбувається не частіше ніж один раз на місяць !!! Тому, що б подивитися наявність вільних, купити електронні квитки, дізнатися ціну і точний час відправлення рейсу з автостанції Сєвєродоне́цьк заповніть форму !!! Або виберіть пункт меню "РОЗКЛАД АВТОБУСІВ", "КУПИТИ КВИТОК НА АВТОБУС", де докладно написано, як отримати інформацію.

Табло розкладу автобусів на автостанції Сєвєродоне́цьк

Рейс Відправлення Станція відправлення  - призначення Прибуття Тип автобуса
500ЛИС 05:20 ЛИСИЧАНСК АС2        МОСКВА(КРАСНОГВАРДЕЙСКАЯ) 11:25 НЕОПЛАН-49
88СМ 05:35 СЕВЕРОДОНЕЦК        МУРАТОВО 04:10 ПАЗ-23
10НА 05:38 СЕВЕРОДОНЕЦК        Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 04:40 ПАЗ-26
2504 06:11 СЕВЕРОДОНЕЦК        РЫНОК РТИ(ЛИСИЧ) 05:30 РУТА-18
3510 06:20 СЕВЕРОДОНЕЦК        Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 05:30 ПАЗ-23
1189 06:25 СЕВЕРОДОНЕЦК        СПЕВАКОВКА 04:40 РУТА-18
12ВР 06:37 СЕВЕРОДОНЕЦК        ВОРОНОВО КОНЕЧ(С/Д) 06:00 ЛАЗ-695
470С 06:45 СЕВЕРОДОНЕЦК        Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 06:00 ПАЗ-23
26АЛ 06:55 ПОЛИКЛИНИКА-СПЗ#  АЛЕКСАНДРОВКА(С/Д) 4 06:12 ЭТАЛОН-29
10ПР 06:58 СЕВЕРОДОНЕЦК        ЛИСИЧАНСК АС2 06:00 РУТА-19
12ПП 07:10 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПОПАСНОЕ(Н.АЙДАР) 05:45 ЛАЗ-695
3512 07:20 СЕВЕРОДОНЕЦК        Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 06:30 РУТА-18
11СДК 07:30 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 06:50 РУТА-15
2500 07:37 СЕВЕРОДОНЕЦК        РЫНОК РТИ(ЛИСИЧ) 06:40 РУТА-16
15СДК 07:50 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 07:10 РУТА-15
12НА 07:58 СЕВЕРОДОНЕЦК        Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 07:00 ПАЗ-26
3000 07:59 СЕВЕРОДОНЕЦК        Ш-ТА РОДИНА(ЗОЛОТОЕ)# 06:40 БОГДАН-25
411 08:07 СЕВЕРОДОНЕЦК        СЛАВЯНСК 05:20 РУТА-17
19СДК 08:10 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 07:30 РУТА-15
3511 08:20 СЕВЕРОДОНЕЦК        Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 07:30 ПАЗ-23
23СДК 08:30 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 07:50 РУТА-15
72БР 08:30 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВЕНЬКИ КОНЕЧ 08:00 РУТА-18
6094 08:35 КРЕМЕННАЯ АС         НОВОТОШКОВКА 06:50 ПАЗ-23
14ПР 08:37 СЕВЕРОДОНЕЦК        ЛИСИЧАНСК АС2 07:40 РУТА-19
2505В 08:38 СЕВЕРОДОНЕЦК        РЫНОК РТИ(ЛИСИЧ) 07:41 РУТА-18
18АЛ 08:40 УНИВЕРСАЛЬНЫЙ Р-К(С/Д)  АЛЕКСАНДРОВКА(С/Д) 4 07:59 ЛИАЗ-677
02СР 08:47 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПАМЯТНИК ИМ ГОРЬКОГО(РУБ) 08:15 ЭТАЛОН-29
49 08:50 РУБЕЖНОЕ АС           СТАНИЦА ЛУГАНСКАЯ АС 06:00 МЕРСЕДЕС-16
34БР 08:50 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 08:10 ЛАЗ-695
1267 08:51 СЕВЕРОДОНЕЦК        СВАТОВО АС 06:15 ЭТАЛОН-28
774С 08:59 СЕВЕРОДОНЕЦК        НИЖНЕЕ 07:50 БОГДАН-25
4350 09:00 ЛИСИЧАНСК АС2        ЛИЗИНО(ЦЕНТР)# 06:18 РУТА-18
4353 09:03 ЛИЗИНО(ЦЕНТР)#       ЛИСИЧАНСК АС2 08:40 РУТА-18
71СР 09:07 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПАМЯТНИК ИМ ГОРЬКОГО(РУБ) 08:45 ПАЗ 3205 СПГ
74БР 09:10 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 08:30 ЛАЗ-695
57 09:10 КРЕМЕННАЯ АС         СТАНИЦА ЛУГАНСКАЯ АС 07:00 НИССАН-40
1389 09:12 СЕВЕРОДОНЕЦК        МАРКОВКА АС 06:00 РУТА-17
01КОМФ 09:12 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПАМЯТНИК ИМ ГОРЬКОГО(РУБ) 08:40 ЭТАЛОН-28
28АЛ 09:15 ПОЛИКЛИНИКА-СПЗ#  АЛЕКСАНДРОВКА(С/Д) 4 08:32 ЛИАЗ-677
472С 09:15 СЕВЕРОДОНЕЦК        Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 08:30 РУТА-18
16ПР 09:17 СЕВЕРОДОНЕЦК        ЛИСИЧАНСК АС2 08:20 РУТА-19
503С 09:20 СЕВЕРОДОНЕЦК        СЛАВЯНСК 06:15 БАЗ-29
1407 09:28 МЕЛОВОЕ АС             РУБЕЖНОЕ АС 08:58 ЭТАЛОН-29
82БР 09:30 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 08:50 ЛАЗ-695
500БМ 09:30 БЕРДЯНСК                МОСКВА(НОВОЯСЕНЕВСКАЯ) 16:00 МЕРСЕДЕС-53
02АВТО 09:35 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПАМЯТНИК ИМ ГОРЬКОГО(РУБ) 08:50 БАЗ-29
16ВР 09:38 СЕВЕРОДОНЕЦК        ВОРОНОВО КОНЕЧ(С/Д) 09:00 ЛАЗ-695
92БР 09:40 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 09:00 РУТА-17
3513 09:50 СЕВЕРОДОНЕЦК        Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 09:00 РУТА-18
06АВТО 09:55 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПАМЯТНИК ИМ ГОРЬКОГО(РУБ) 09:10 БАЗ-29
18ПР 09:58 СЕВЕРОДОНЕЦК        ЛИСИЧАНСК АС2 09:00 РУТА-19
4СДК 10:00 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 09:20 МЕРСЕДЕС-19
415 10:01 СЕВЕРОДОНЕЦК        КРАМАТОРСК 06:50 МАН
1391 10:01 РУБЕЖНОЕ АС           КАМЕНКА(ЛУГ) 06:20 БАЗ-29
1035 10:10 СЕВЕРОДОНЕЦК        МЕЛОВОЕ АС 06:00 БАЗ-28
2400 10:10 СЕВЕРОДОНЕЦК        НОВОКРАСНЯНКА 08:40 ПАЗ-22
1349 10:10 БЕЛОКУРАКИНО АС   ЛИСИЧАНСК АС2 09:47 РУТА-18
10АВТО 10:15 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПАМЯТНИК ИМ ГОРЬКОГО(РУБ) 09:30 БАЗ-29
41СР 10:17 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПАМЯТНИК ИМ ГОРЬКОГО(РУБ) 09:45 ПАЗ 3205 СПГ
801С 10:19 СЕВЕРОДОНЕЦК        Ш-ТА РОДИНА(ЗОЛОТОЕ)# 09:00 БОГДАН-25
8СДК 10:20 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 09:40 РУТА-15
73БР 10:30 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВЕНЬКИ КОНЕЧ 10:00 РУТА-18
1121Б 10:30 СЕВЕРОДОНЕЦК        НОВОПСКОВ АС 07:10 РУТА-16
20АЛ 10:40 УНИВЕРСАЛЬНЫЙ Р-К(С/Д)  АЛЕКСАНДРОВКА(С/Д) 4 09:59 ЛИАЗ-677
67СР 10:42 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПАМЯТНИК ИМ ГОРЬКОГО(РУБ) 10:10 ЭТАЛОН-29
14НА 10:43 СЕВЕРОДОНЕЦК        Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 09:45 ПАЗ-26
20ПР 10:58 СЕВЕРОДОНЕЦК        ЛИСИЧАНСК АС2 10:00 РУТА-19
16СДК 11:00 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 10:20 РУТА-15
13АВТО 11:05 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПАМЯТНИК ИМ ГОРЬКОГО(РУБ) 10:20 ПАЗ 3205 СПГ
4804 11:15 СЕВЕРОДОНЕЦК        ОРЛОВКА 08:45 РУТА-16
2501 11:17 СЕВЕРОДОНЕЦК        РЫНОК РТИ(ЛИСИЧ) 10:20 РУТА-16
3001 11:19 СЕВЕРОДОНЕЦК        Ш-ТА РОДИНА(ЗОЛОТОЕ)# 10:00 ЭТАЛОН-29
3517 11:20 СЕВЕРОДОНЕЦК        Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 10:30 ПАЗ-23
20СДК 11:20 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 10:40 РУТА-15
6095 11:40 НОВОТОШКОВКА        КРЕМЕННАЯ АС 10:30 ПАЗ-23
640 11:40 КРЕМЕННАЯ АС         СТАНИЦА ЛУГАНСКАЯ АС 09:30 МАН-35
1079 11:43 СЕВЕРОДОНЕЦК        НОВОБЕЛАЯ 07:45 РУТА-16
474С 11:45 СЕВЕРОДОНЕЦК        Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 11:00 РУТА-18
08СР 11:57 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПАМЯТНИК ИМ ГОРЬКОГО(РУБ) 11:25 ЕЕ
6069 12:00 СЕВЕРОДОНЕЦК        СЧАСТЬЕ(ЛУГ) АС 10:00 РУТА-18
28БР 12:00 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 11:20 ЛАЗ-695
63СР 12:07 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПАМЯТНИК ИМ ГОРЬКОГО(РУБ) 11:45 ПАЗ 3205 СПГ
6062 12:10 БЕЛОЛУЦК АС           ЛИСИЧАНСК АС2 11:35 YOUYI-32
3005 12:19 СЕВЕРОДОНЕЦК        Ш-ТА РОДИНА(ЗОЛОТОЕ)# 11:00 БОГДАН-25
3514 12:20 СЕВЕРОДОНЕЦК        Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 11:30 РУТА-18
03КОМФ 12:22 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПАМЯТНИК ИМ ГОРЬКОГО(РУБ) 11:50 ГАЗЕЛЬ-12
1181 12:25 СЕВЕРОДОНЕЦК        НОВОПСКОВ АС 09:15 РУТА-16
100БМ 12:30 БАХМУТ                    МОСКВА(НОВОЯСЕНЕВСКАЯ) 18:00 НЕОПЛАН-55
4351 12:35 ЛИЗИНО(ЦЕНТР)#       ЛИСИЧАНСК АС2 12:12 РУТА-18
104 12:36 РУБЕЖНОЕ АС           РОССОШЬ 07:20 БАЗ А079.23
24ПР 12:37 СЕВЕРОДОНЕЦК        ЛИСИЧАНСК АС2 11:40 РУТА-19
770С 12:39 СЕВЕРОДОНЕЦК        НИЖНЕЕ 11:30 МЕРСЕДЕС-18
32БР 12:40 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 12:00 ЛАЗ-695
85 12:42 СЕВЕРОДОНЕЦК        ХАРЬКОВ 06:20 МЕРСЕДЕС-21
105 12:45 СЕВЕРОДОНЕЦК        ДНЕПР 06:00 МАН-37
2СДК 12:50 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 12:10 РУТА-15
520 12:55 СЕВЕРОДОНЕЦК        СЛАВЯНСК 10:30 ЭТАЛОН-29
30АЛ 12:55 ПОЛИКЛИНИКА-СПЗ#  АЛЕКСАНДРОВКА(С/Д) 4 12:12 ЛИАЗ-677
16НА 13:08 СЕВЕРОДОНЕЦК        Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 12:10 ПАЗ-26
17СДК 13:10 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 12:30 РУТА-15
03АВТО 13:25 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПАМЯТНИК ИМ ГОРЬКОГО(РУБ) 12:40 ПАЗ 3205 СПГ
9СДК 13:30 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 12:50 МЕРСЕДЕС-18
71БР 13:40 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВЕНЬКИ КОНЕЧ 13:10 РУТА-18
1674 13:45 СЕВЕРОДОНЕЦК        БАРАНИКОВКА 12:05 РУТА-16
07АВТО 13:45 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПАМЯТНИК ИМ ГОРЬКОГО(РУБ) 13:00 ПАЗ 3205 СПГ
13СДК 13:50 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 13:10 РУТА-15
3785 13:54 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПОПАСНАЯ АС 12:00 БАЗ-30
28ПР 13:58 СЕВЕРОДОНЕЦК        ЛИСИЧАНСК АС2 13:00 РУТА-19
6081 14:00 СЕВЕРОДОНЕЦК        СТАРОБЕЛЬСК АС 12:00 РУТА-18
11АВТО 14:05 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПАМЯТНИК ИМ ГОРЬКОГО(РУБ) 13:20 ПАЗ 3205 СПГ
639 14:10 КРЕМЕННАЯ АС         СТАНИЦА ЛУГАНСКАЯ АС 11:00 НЕОПЛАН-46
6087 14:15 СЕВЕРОДОНЕЦК        МИХАЙЛЮКИ# 12:30 РУТА-18
803С 14:19 СЕВЕРОДОНЕЦК        Ш-ТА РОДИНА(ЗОЛОТОЕ)# 13:00 БОГДАН-25
1024 14:20 СЕВЕРОДОНЕЦК        Л.АЛЕКСАНДРОВКА 11:05 РУТА-13
3518 14:20 СЕВЕРОДОНЕЦК        Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 13:30 ПАЗ-23
2401 14:30 СЕВЕРОДОНЕЦК        КРЕМЕННАЯ АС 13:30 ПАЗ-22
1392 14:30 КАМЕНКА(ЛУГ)          РУБЕЖНОЕ АС 14:05 БАЗ-29
81 14:30 ЛИСИЧАНСК АС2        ХАРЬКОВ 08:39 БАЗ-28
1713 14:40 РУБЕЖНОЕ АС           МАРКОВКА АС 10:05 РУТА-19
22АЛ 14:40 УНИВЕРСАЛЬНЫЙ Р-К(С/Д)  АЛЕКСАНДРОВКА(С/Д) 4 13:59 ЛИАЗ-677
476С 14:45 СЕВЕРОДОНЕЦК        Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 14:00 ПАЗ-23
25СДК 14:50 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 14:10 РУТА-15
93СР 14:52 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПАМЯТНИК ИМ ГОРЬКОГО(РУБ) 14:20 ЕЕ
30ПР 14:58 СЕВЕРОДОНЕЦК        ЛИСИЧАНСК АС2 14:00 РУТА-19
115 15:00 СЕВЕРОДОНЕЦК        БЕРДЯНСК 05:15 МЕРСЕДЕС-21
413 15:05 СЕВЕРОДОНЕЦК        СЛАВЯНСК 12:05 РУТА-17
2502 15:07 СЕВЕРОДОНЕЦК        РЫНОК РТИ(ЛИСИЧ) 14:10 РУТА-18
6085 15:14 СЕВЕРОДОНЕЦК        Н.ТЕПЛОЕ# 13:00 ЭТАЛОН-28
1247 15:16 СЕВЕРОДОНЕЦК        СВАТОВО АС 12:40 ЭТАЛОН-28
02КОМФ 15:17 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПАМЯТНИК ИМ ГОРЬКОГО(РУБ) 14:45 ЕЕ
3515 15:20 СЕВЕРОДОНЕЦК        Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 14:30 РУТА-18
14ПП 15:25 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПОПАСНОЕ(Н.АЙДАР) 14:00 ЛАЗ-695
6079 15:25 СЕВЕРОДОНЕЦК        ТРЕХИЗБЕНКА# 13:30 РУТА-18
1193 15:30 СЕВЕРОДОНЕЦК        СПЕВАКОВКА 13:45 РУТА-18
78БР 15:30 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 14:50 ЛАЗ-695
649 15:40 РУБЕЖНОЕ АС           СТАНИЦА ЛУГАНСКАЯ АС 12:30 НЕОПЛАН-46
491 15:45 СЕВЕРОДОНЕЦК        ХАРЬКОВ 10:15 ИВЕКО-31
4001 15:49 СЕВЕРОДОНЕЦК        Ш-ТА РОДИНА(ЗОЛОТОЕ)# 14:30 БОГДАН-25
772 15:50 КАМЕНСКОЕ              РУБЕЖНОЕ АС 15:25 СЕТРА-55
96БР 16:00 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 15:20 РУТА-18
1350 16:00 ЛИСИЧАНСК АС2        БЕЛОКУРАКИНО АС 13:48 РУТА-18
69БР 16:00 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВЕНЬКИ КОНЕЧ 15:30 РУТА-18
18НА 16:03 СЕВЕРОДОНЕЦК        Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 15:05 РУТА-18
18СДК 16:20 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 15:40 РУТА-15
771 16:25 РУБЕЖНОЕ АС           КАМЕНСКОЕ 07:00 СЕТРА-55
1154 16:30 СЕВЕРОДОНЕЦК        ТРОИЦКОЕ АС 12:55 ЭТАЛОН-29
55СР 16:32 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПАМЯТНИК ИМ ГОРЬКОГО(РУБ) 16:00 ГАЗЕЛЬ-12
255 16:35 РУБЕЖНОЕ АС           ЗАПОРОЖЬЕ 06:30 НЕОПЛАН-53
205 16:35 СЕВЕРОДОНЕЦК        КРАМАТОРСК 13:20 БАЗ-28
34ПР 16:37 СЕВЕРОДОНЕЦК        ЛИСИЧАНСК АС2 15:40 РУТА-19
772С 16:39 СЕВЕРОДОНЕЦК        НИЖНЕЕ 15:30 БОГДАН-27
6096 16:40 КРЕМЕННАЯ АС         НОВОТОШКОВКА 14:50 ПАЗ-23
10СДК 16:40 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 16:00 РУТА-15
1044 16:44 СЕВЕРОДОНЕЦК        МАРКОВКА АС 13:10 ЭТАЛОН-22
2507 16:46 СЕВЕРОДОНЕЦК        РЫНОК РТИ(ЛИСИЧ) 15:50 РУТА-16
32АЛ 16:55 ПОЛИКЛИНИКА-СПЗ#  АЛЕКСАНДРОВКА(С/Д) 4 16:12 ЛИАЗ-677
10СР 16:57 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПАМЯТНИК ИМ ГОРЬКОГО(РУБ) 16:25 ГАЗЕЛЬ-12
14СДК 17:00 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 16:20 РУТА-15
3519 17:05 СЕВЕРОДОНЕЦК        Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 16:15 ПАЗ-23
36ПР 17:17 СЕВЕРОДОНЕЦК        ЛИСИЧАНСК АС2 16:20 РУТА-19
6СДК 17:20 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 16:40 РУТА-15
61СР 17:22 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПАМЯТНИК ИМ ГОРЬКОГО(РУБ) 16:50 ПАЗ 3205 СПГ
7005 17:24 СЕВЕРОДОНЕЦК        Ш-ТА РОДИНА(ЗОЛОТОЕ)# 16:05 ЭТАЛОН-29
478С 17:30 СЕВЕРОДОНЕЦК        Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 16:45 ПАЗ-23
63Д 17:30 СЕВЕРОДОНЕЦК        ДНЕПР 08:55 РУТА-17
22СДК 17:40 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 17:00 РУТА-15
38ПР 17:48 СЕВЕРОДОНЕЦК        ЛИСИЧАНСК АС2 17:00 РУТА-19
6071 17:50 СЕВЕРОДОНЕЦК        СЧАСТЬЕ(ЛУГ) АС 15:50 РУТА-18
30СБ 17:50 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВЕНЬКИ КОНЕЧ 17:20 РУТА-18
361СЛ 17:55 СЕВЕРОДОНЕЦК        МАРИУПОЛЬ 07:35 БОГДАН-26
26СДК 18:00 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 17:20 РУТА-15
14АВТО 18:00 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПАМЯТНИК ИМ ГОРЬКОГО(РУБ) 17:15 БАЗ-29
2508 18:01 СЕВЕРОДОНЕЦК        РЫНОК РТИ(ЛИСИЧ) 17:05 РУТА-18
24АЛ 18:10 УНИВЕРСАЛЬНЫЙ Р-К(С/Д)  АЛЕКСАНДРОВКА(С/Д) 4 17:29 ЛИАЗ-677
6093 18:10 СЕВЕРОДОНЕЦК        РАЙГОРОДКА# 16:40 БАЗ-26
241 18:10 ЛИСИЧАНСК АС2        ХАРЬКОВ 12:22 БАЗ А-079
65СР 18:11 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПАМЯТНИК ИМ ГОРЬКОГО(РУБ) 17:45 РУТА-18
15СР 18:12 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПАМЯТНИК ИМ ГОРЬКОГО(РУБ) 17:40 БОГДАН-25
3516 18:20 СЕВЕРОДОНЕЦК        Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 17:30 РУТА-18
22БР 18:20 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 17:40 ЛАЗ-695
1406Р 18:28 РУБЕЖНОЕ АС           МЕЛОВОЕ АС 14:35 ЭТАЛОН-29
1077 18:33 СЕВЕРОДОНЕЦК        ТАНЮШЕВКА 15:15 ПАЗ-23
38ВР 18:35 СЕВЕРОДОНЕЦК        ВОРОНОВО КОНЕЧ(С/Д) 18:00 ЛАЗ-695
8312 18:37 СЕВЕРОДОНЕЦК        ПАМЯТНИК ИМ ГОРЬКОГО(РУБ) 18:05 БОГДАН-25
86БР 18:40 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 18:00 ЛАЗ-695
30БР 19:00 СЕВЕРОДОНЕЦК        БОРОВСКОЕ(КОНЕЧНАЯ) 18:20 ЛАЗ-695
263С 19:10 СЕВЕРОДОНЕЦК        БЕРДЯНСК 09:00 ИВЕКО-37
2503 19:11 СЕВЕРОДОНЕЦК        РЫНОК РТИ(ЛИСИЧ) 18:15 РУТА-16
1714 19:15 МАРКОВКА АС           РУБЕЖНОЕ АС 18:50 РУТА-19
4352 19:17 ЛИСИЧАНСК АС2        ЛИЗИНО(ЦЕНТР)# 16:28 РУТА-17
6083 19:20 СЕВЕРОДОНЕЦК        СТАРОБЕЛЬСК АС 17:20 РУТА-18
6063 19:30 ЛИСИЧАНСК АС2        БЕЛОЛУЦК АС 16:15 YOUYI-32
6091 19:30 СЕВЕРОДОНЕЦК        В.БОГДАНОВКА# 16:30 ПАЗ-23
1255 19:30 СЕВЕРОДОНЕЦК        СИРОТИНО 15:30 БАЗ-28
522 20:10 СЕВЕРОДОНЕЦК        СЛАВЯНСК 17:45 ЭТАЛОН-29
4806 20:30 СЕВЕРОДОНЕЦК        ОРЛОВКА 18:00 РУТА-15
156 21:30 СЕВЕРОДОНЕЦК        БЕРДЯНСК 12:00 БАЗ-29
346 22:35 ДОНЕЦК ЗАПАДНЫЙ   ВОРОНЕЖ 10:00 НЕОПЛАН-49

ерелік розкладів автовокзалів по Україні в тому числі і по автостанції Сєвєродоне́цьк

Автовокзал Сєвєродоне́цьк підключений до єдиної системи розкладів, і оновлюється одночасно совсемі автостанціями. Перелік деяких ви можете побачити нижче.

 Троїцьке АРЦИЗБАРБАХМУТБЕЛАЯ ЦЕРКОВЬБЕЛОВОДСКБЕЛОКУРАКИНОБердичів БЕРЕГОВЕБЕРЕЗНЕБЕРИСЛАВБЕРШАДЬБОБРИНЕЦЬБОГОРОДЧАНИБОГУСЛАВБОЛГРАД АС НОВАБОРИСЛАВБориспільБориспіль А/ПВ.ЛЕПЕТИХАВАПНЯРКАВАРАШВАРШАВАВАТУТІНЕВЕЛИКИЙ БИЧКІВВЕРХНЕ ДНЕПРОВСКВЕРХОВИНАВИЖНИЦЯВИННИЦА 2 юВИНОГРАДІВВІННИЦЯ 1ВІННИЦЯ 2ВІННИЦЯ 3ВІННИЦЯ ГРОШВОЗНЕСЕНСЬКВОЛНОВАХАВОЛОВЕЦЬВОЛОВЕЦЬ-2ВолочиськГАЙВОРОНГАЙСИНГЕНІЧЕСЬКГОЛА ПРИСТАНЬГОЛОВАНІВСЬКГОРЛОВКАГОРНЯКГОРОДЕНКАГОРОДИЩЕДЕБАЛЬЦЕВОДимерДНІПРО (Дніпропетровськ)ДОБРОВЕЛИЧКІВКАДобропі́лля Докучаєвськ ДОЛИНСЬКАДРОГОБИЧДружкі́вка ДУБНОЄнакієве ЖАШКІВЖДАНОВКАЖИТОМИРЖИТОМИР-2ЖОВКВАЗапоріжжяЗапоріжжя ГЗАРІЧНЕЗАСТАВНАЗВЕНИГОРОДКАЗОЛОТОНОША
Зугре́сІВАНКОВІвано-Франківськ Івано-Франківськ -1Івано-Франківськ -2Івано-Франківськ -3Івано-Франківськ -4ІЗМАЇЛІЛЛІНЦІІРШАВАКагарлик КАЛИНІВКАКАЛУШКам'янець-Подільський Кам'янське ( Дніпродзержинськ Г )Кам'янське ( Дніпродзержинськ)КАНІВ АВТО-РІКАКАТЕРИНОПІЛЬКАХОВКАКиїв Київ ДАРНИЦАКИЇВ АВКИЇВ АС-ЗЛВКИЇВ ВЕГАКиїв ДАЧНАКиїв ПІВДЕННАКиїв ПОЛІССЯКиїв ЦаВКіровське ( Хрестiвка )КОЗЯТИНКОЛОМИЯКОНСТАНТИНІВКА ДПКОНСТАНТИНІВКА ЗЛВКОРОСТЕНЬКорсунь — Шевченківський КОСІВКОСІВ юКОТОВСККраматорськКРАСИЛІВКРАСНОАРМІЙСК ( Покровськ )КРАСНОАРМІЙСК-Д ( Покровськ )КРЕМЕНЧУГ ГКреміннеКривий Ріг КРИВИЙ РІГ 2Крижопіль КРОПИВНИЦЬКИЙ ( Кіровоград )КРОПИВНИЦЬКИЙ 2 ( Кіровоград )Кура́хове ЛАДИЖИНЛИМАНЛИПОВЕЦЬЛисичанськ АС-2ЛИСЯНКАЛІТИНЛОКАЧІЛУБНИ ГЛЬВІВЛЬВІВ 2ЛЬВІВ 8Макарів МАЛА ВИСКАМАНЬКІВКАМарганець Маріуполь Марківка Мелітополь МИКОЛАЇВМИКОЛАЇВ 2
МИКОЛАЇВ АС ДАЧНАМИКОЛАЇВ Богоявленський пр 21/2МИКОЛАЇВ КМИРОНІВКАМілове МЛИНІВМогилів-Подільський МОНАСТИРИЩЕМукачеве Муровані Курилівці Н.ВОРОТАНЕМИРІВНОВА КАХОВКАНОВИЙ БУГНовоазовськ НОВОАЙДАРНовоград Волинський НОВОМИРГОРОДНОВОПСКОВНОВОТРОЇЦЬКЕНОВОЯВОРІВСЬКЕОБУХОВОВРУЧОДЕСАОДЕСА 7-КМОДЕСА ЖДВОДЕСА ПАУСТОВСЬКОГООДЕСА ПРИВОЗОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАОДЕССА "КОЛОНТАЕВСКАЯ"ОДЕССА "ПРИВОКЗАЛЬНАЯ"ОЛЕКСАНДРІВКАОЛЕКСАНДРІЯОРАТІВОрджонікідзе ( Покров )ПАВЛОГРАДПЕРВОМАЙСЬКПервомайськ (Миколаївська обл.)ПЕРЕЧИНПЕТРОПАВЛОВКАПИРЯТИН ГПІЩАНКАПОГРЕБИЩЕПокровськ Покровськ ЖДРадивилів Радомишль РАХІВРІВНЕРІВНЕ АС ЧАЙКАРівне ПІВНІЧРОКИТНЕРокитне (Київ.обл.)РОМНИРубіжне САВРАНЬСАРНИСВАЛЯВАСватове СВІТЛОВОДСЬКСвятогірськ Сєвєродоне́цьк СІЛЬЦЕСкадовськ Скадовськ юСКВИРАСЛАВУТАСлов’янськ СМІЛАСМОЛІНЕ
Сніжне СОЛОТВИНОСТ. ШЕВЧЕНКА ( СМІЛА )СТАВИЩЕ (БРУС)Станиця Луганська Старобільськ Старокостянтинів СТОРОЖИНЕЦЬТальне ТАРАЩАТЕПЛИКТЕРНИТЕРНОПІЛЬ АВТЕРНОПІЛЬ АС-2ТЕТЕРІВТЕТІЇВТИВРІВТОМАШПІЛЬТорез ( Чистякове )Тростянець Трускавець ТУЛЬЧИНТЯЧІВУЖГОРОДУЖГОРОД 2УКРАЇНКАУлянівка ГУМАНЬУМАНЬ ГУМАНЬ юХарків АС1Харків АС№1ХАРКІВ Ц.РИНОКХарцизькХЕРСОНХЕРСОН 2ХЕРСОН АС "міжміського"ХЕРСОН КХЕРСОН юХмельницький Хмельницький 2Хмельницький 3Хмельницький юХМІЛЬНИКХОТИНХРИСТИНІВКАХУСТЦЮРУПИНСЬК ( Олешки )ЧАПЛИНКАЧЕРКАСИЧЕРКАСИ АС-2ЧЕРКАСИ АС-3ЧЕРНІВЦІЧЕРНІВЦІ 3ЧЕРНІВЦІ АС-4 ДОБРОБУТЧЕРНІВЦІ ВЕСТ БУКОВИНАЧЕРНІВЦІ юЧЕЧЕЛЬНИКЧИГИРИНШАРГОРОДШахтарськ ШЕПЕТІВКАШПОЛАЮЖНОУКРАЇНСЬКЮЖНЫЙ (ОД)ЯГОТИНЯмпіль ЯСІНЯ