Розклад руху автобусів по автовокзалу Сєвєродоне́цьк

Розклад руху автобусів, автовокзал Сєвєродоне́цьк

Розклад відправлення автобусів надано автостанцією Сєвєродоне́цьк як сезонне, для ознайомлення з затвердженим графіком руху рейсів з автовокзалу Сєвєродоне́цьк . для отримання актуального розкладу по АС Сєвєродоне́цьк поверніться в пошукову форму, розташовану вгорі

Розклад руху автобусів з автостанції Сєвєродоне́цьк на 2019 рік.

Оновлення сезонного розкладу автобусів по автостанції Сєвєродоне́цьк відбувається не частіше ніж один раз на місяць !!! Тому, що б подивитися наявність вільних, купити електронні квитки, дізнатися ціну і точний час відправлення рейсу з автостанції Сєвєродоне́цьк заповніть форму !!! Або виберіть пункт меню "РОЗКЛАД АВТОБУСІВ", "КУПИТИ КВИТОК НА АВТОБУС", де докладно написано, як отримати інформацію.

Табло розкладу автобусів на автостанції Сєвєродоне́цьк

Рейс Відправлення Станція відправлення  - призначення Прибуття Тип автобуса
500ЛИС 05:20 ЛИСИЧАНСЬК АС-2     МОСКВА(КРАСНОГВАРДІЙСЬКА) 11:25 НЕОПЛАН-49
10НА 05:28 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 04:30 РУТА-19
88СМ 05:35 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      МУРАТОВЕ# 04:10 ПАЗ-23
12ВР 05:57 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ВОРОНОВЕ КІНЦ(С/Д)# 05:20 ЭТАЛОН-29
3510 06:20 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 05:30 РУТА-18
1189 06:25 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      СПІВАКІВКА# 04:40 РУТА-18
701МВ 06:45 МАРІУПОЛЬ              ВОРОНІЖ 20:15 МЕРСЕДЕС-22
26АЛ 06:55 ПОЛИКЛИНИКА-СПЗ#  ОЛЕКСАНДРІВКА(С/Д) 4# 06:12 ПАЗ 3205 СПГ
470С 06:58 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 06:00 РУТА-18
10ПР 06:58 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 06:00 РУТА-19
10ЖД 07:09 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 06:20 РУТА-18
12ПП 07:10 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПОПАСНЕ(Н.АЙДАР)# 05:45 РУТА-19
7034 07:15 ПОПАСНА АС             СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС 04:48 ИВЕКО-18
3512 07:20 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 06:30 РУТА-18
14ВР 07:25 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ВОРОНОВЕ КІНЦ(С/Д)# 06:48 ПАЗ-22
12ЖД 07:29 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 06:40 РУТА-18
400СМ 07:30 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      МОСКВА(НОВОЯСЕНІВСЬКА) 06:50 МЕРСЕДЕС-22
11СДК 07:30 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 06:50 БАЗ-22
12ПР 07:37 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 06:40 РУТА-18
7010 07:45 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС 05:00 МЕРСЕДЕС-21
16ЖД 07:49 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 07:00 РУТА-18
15СДК 07:50 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 07:10 РУТА-18
57СР 07:52 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПАМ ІМ.ГОРЬКОГО(РУБ)# 07:20 БОГДАН-25
12НА 07:58 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 07:00 РУТА-19
3000 08:00 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Ш-ТА РОДІНА(ЗОЛОТЕ)# 06:35 БОГДАН-25
800ЛМ 08:00 ЛИСИЧАНСЬК АС-2     МОСКВА(КРАСНОГВАРДІЙСЬКА) 13:25 ВОЛЬВО-50
40ЖД 08:09 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 07:20 РУТА-18
19СДК 08:10 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 07:30 БАЗ-22
49 08:10 РУБІЖНЕ АС             СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС 05:25 МАН-35
1654 08:20 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      КОВАЛІВКА# 05:50 ГАЗЕЛЬ-13
3511 08:20 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 07:30 РУТА-18
20ЖД 08:29 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 07:40 РУТА-18
72БР 08:30 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРОВЕНЬКИ КІНЦ# 08:00 РУТА-18
300ЛМ 08:30 ЛИСИЧАНСЬК АС-2     МОСКВА(НОВОЯСЕНІВСЬКА) 10:00 НЕОПЛАН-50
23СДК 08:30 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 07:50 БАЗ-22
6094 08:35 КРЕМІННА АС           НОВОТОШКІВКА# 06:50 РУТА-18
7022 08:40 РУБІЖНЕ АС             СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС 05:50 МЕРСЕДЕС-18
18АЛ 08:40 УНІВЕРСАЛЬНИЙ Р-К(С/Д)#  ОЛЕКСАНДРІВКА(С/Д) 4# 07:59 ПАЗ 3205 СПГ
02СР 08:47 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПАМ ІМ.ГОРЬКОГО(РУБ)# 08:15 ГАЗЕЛЬ-12
34БР 08:50 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 08:10 РУТА-18
1267 08:51 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      СВАТОВЕ АС 06:15 РУТА-16
16ВР 08:54 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ВОРОНОВЕ КІНЦ(С/Д)# 08:16 ПАЗ-22
7031 08:55 ЛИСИЧАНСЬК АС-2     СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС 06:10 МЕРСЕДЕС-18
774С 08:59 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      НИЖНЄ# 07:50 БОГДАН-25
4350 09:00 ЛИСИЧАНСЬК АС-2     ЛИЗИНЕ(ЦЕНТР)# 06:18 ИВЕКО-37
100БК 09:00 БАХМУТ                    КРАСНОДАР 15:10 НЕОПЛАН-55
4353 09:03 ЛИЗИНЕ(ЦЕНТР)#       ЛИСИЧАНСЬК АС-2 08:40 МЕРСЕДЕС-18
53 09:05 КРЕМІННА АС           СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС 06:30 МЕРСЕДЕС-18
71СР 09:07 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПАМ ІМ.ГОРЬКОГО(РУБ)# 08:45 ПАЗ 3205 СПГ
74БР 09:10 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 08:30 РУТА-18
1389 09:12 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      МАРКІВКА АС 06:00 РУТА-17
16ПР 09:17 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 08:20 РУТА-19
402СМ 09:20 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      МОСКВА(НОВОЯСЕНІВСЬКА) 09:00 МЕРСЕДЕС-22
17СР 09:27 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПАМ ІМ.ГОРЬКОГО(РУБ)# 08:55 ГАЗЕЛЬ-12
472С 09:28 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 08:30 РУТА-18
1407 09:28 МІЛОВЕ АС               РУБІЖНЕ АС 08:58 ЭТАЛОН-28
28ЖД 09:29 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 08:40 РУТА-18
82БР 09:30 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 08:50 РУТА-18
500БМ(К) 09:30 БЕРДЯНСЬК              МОСКВА(КРАСНОГВАРДІЙСЬКА) 16:00 СЕТРА-55
02АВТО 09:35 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПАМ ІМ.ГОРЬКОГО(РУБ)# 08:50 ПАЗ 3205 СПГ
92БР 09:40 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 09:00 РУТА-15
7011А 09:45 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС 07:00 РУТА-18
06ЖД 09:49 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 09:00 РУТА-18
3513 09:50 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 09:00 РУТА-18
06АВТО 09:55 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПАМ ІМ.ГОРЬКОГО(РУБ)# 09:10 БАЗ-29
57 09:55 КРЕМІННА АС           СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС 07:30 МЕРСЕДЕС-20
703ММ 10:00 МАРІУПОЛЬ              МОСКВА(ТЕПЛИЙ СТАН) 16:00 МЕРСЕДЕС-21
4СДК 10:00 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 09:20 РУТА-18
415 10:01 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      КРАМАТОРСЬК 06:50 МАН-32
32ЖД 10:09 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 09:20 РУТА-18
2400 10:10 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      НОВОКРАСНЯНКА 08:40 БАЗ-28
1349 10:10 БІЛОКУРАКИНЕ АС   ЛИСИЧАНСЬК АС-2 09:47 РУТА-18
1035 10:10 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      МІЛОВЕ АС 06:00 БАЗ-28
10АВТО 10:15 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПАМ ІМ.ГОРЬКОГО(РУБ)# 09:30 БАЗ-29
41СР 10:17 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПАМ ІМ.ГОРЬКОГО(РУБ)# 09:45 ГАЗЕЛЬ-12
8СДК 10:20 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 09:40 РУТА-15
801С 10:25 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Ш-ТА РОДІНА(ЗОЛОТЕ)# 09:00 БОГДАН-25
14НА 10:28 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 09:30 РУТА-19
36ЖД 10:29 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 09:40 РУТА-18
1121Б 10:30 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      НОВОПСКОВ АС 07:10 МЕРСЕДЕС-21
73БР 10:30 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРОВЕНЬКИ КІНЦ# 10:00 РУТА-18
7044 10:40 МАРКІВКА АС           РУБІЖНЕ АС 10:15 БАЗ-27
20АЛ 10:40 УНІВЕРСАЛЬНИЙ Р-К(С/Д)#  ОЛЕКСАНДРІВКА(С/Д) 4# 09:59 ПАЗ 3205 СПГ
627 10:40 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС 07:50 МАН-35
12СДК 10:40 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 10:00 РУТА-18
13АВТО 10:46 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПАМ ІМ.ГОРЬКОГО(РУБ)# 10:20 БАЗ-29
3003 10:50 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Ш-ТА РОДІНА(ЗОЛОТЕ)# 09:25 БОГДАН-25
13ПП 10:55 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПОПАСНЕ(Н.АЙДАР)# 09:30 РУТА-19
20ПР 10:58 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 10:00 РУТА-19
7013 11:00 ЛИСИЧАНСЬК АС-2     СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС 08:15 МЕРСЕДЕС-18
16СДК 11:00 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 10:20 РУТА-18
18ВР 11:08 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ВОРОНОВЕ КІНЦ(С/Д)# 10:30 ПАЗ-22
4804 11:15 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ОРЛІВКА# 08:45 МЕРСЕДЕС-20
3517 11:20 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 10:30 РУТА-18
20СДК 11:20 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 10:40 РУТА-18
42ЖД 11:29 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 10:40 РУТА-18
3001 11:34 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Ш-ТА РОДІНА(ЗОЛОТЕ)# 10:20 ЭТАЛОН-29
635 11:35 РУБІЖНЕ АС             СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС 08:50 МАН-35
22ПР 11:37 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 10:40 РУТА-19
640 11:40 КРЕМІННА АС           СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС 09:30 МЕРСЕДЕС-20
6095 11:40 НОВОТОШКІВКА#       КРЕМІННА АС 10:30 ПАЗ-23
24СДК 11:40 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 11:00 БАЗ-22
6065 11:42 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПОПАСНА АС 09:45 БАЗ-30
1079 11:43 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      НОВОБІЛА# 07:45 РУТА-18
474С 11:45 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 11:00 РУТА-18
7008 11:56 РУБІЖНЕ АС             МІЛОВЕ АС 08:05 МЕРСЕДЕС-20
08СР 11:57 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПАМ ІМ.ГОРЬКОГО(РУБ)# 11:25 ГАЗЕЛЬ-12
28БР 12:00 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 11:20 РУТА-18
6069 12:00 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЩАСТЯ АС 10:00 РУТА-17
63СР 12:07 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПАМ ІМ.ГОРЬКОГО(РУБ)# 11:45 РУТА-18
76БР 12:20 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 11:40 РУТА-18
3514 12:20 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 11:30 РУТА-18
1181Ф 12:25 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      НОВОПСКОВ АС 09:15 РУТА-16
100БМ 12:30 БАХМУТ                    МОСКВА(НОВОЯСЕНІВСЬКА) 18:00 МЕРСЕДЕС-20
4351 12:35 ЛИЗИНЕ(ЦЕНТР)#       ЛИСИЧАНСЬК АС-2 12:12 ИВЕКО-37
3005 12:35 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Ш-ТА РОДІНА(ЗОЛОТЕ)# 11:10 БОГДАН-25
770С 12:39 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      НИЖНЄ# 11:30 БОГДАН-25
32БР 12:40 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 12:00 РУТА-18
639 12:45 КРЕМІННА АС           СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС 10:00 НЕОПЛАН-46
105 12:45 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ДНІПРО 05:25 МАН-37
27СР 12:47 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПАМ ІМ.ГОРЬКОГО(РУБ)# 12:15 ГАЗЕЛЬ-12
08ЖД 12:49 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 12:00 РУТА-18
2СДК 12:50 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 12:10 РУТА-17
16НА 12:58 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 12:00 РУТА-19
132БР 13:00 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 12:20 РУТА-18
14ЖД 13:09 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 12:20 РУТА-18
17СДК 13:10 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 12:30 РУТА-15
26ПР 13:17 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 12:20 РУТА-18
7015 13:20 ЛИСИЧАНСЬК АС-2     СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС 10:30 МЕРСЕДЕС-18
03АВТО 13:25 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПАМ ІМ.ГОРЬКОГО(РУБ)# 12:40 ПАЗ 3205 СПГ
18ЖД 13:29 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 12:40 РУТА-18
9СДК 13:30 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 12:50 РУТА-15
20ВР 13:38 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ВОРОНОВЕ КІНЦ(С/Д)# 13:00 ПАЗ-22
1674 13:40 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БАРАНИКІВКА# 12:00 РУТА-16
71БР 13:40 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРОВЕНЬКИ КІНЦ# 13:10 РУТА-18
07АВТО 13:45 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПАМ ІМ.ГОРЬКОГО(РУБ)# 13:00 ПАЗ 3205 СПГ
13СДК 13:50 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 13:10 РУТА-18
649 14:00 РУБІЖНЕ АС             СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС 11:15 МАН-35
6081 14:00 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      СТАРОБІЛЬСЬК АС 12:00 РУТА-18
77СР 14:02 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПАМ ІМ.ГОРЬКОГО(РУБ)# 13:30 ГАЗЕЛЬ-12
11АВТО 14:05 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПАМ ІМ.ГОРЬКОГО(РУБ)# 13:20 ПАЗ 3205 СПГ
22ЖД 14:09 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 13:20 РУТА-18
5СДК 14:10 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 13:30 БАЗ-22
6087 14:15 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      МИХАЙЛЮКИ# 12:30 РУТА-17
3518 14:20 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 13:30 РУТА-18
1024 14:20 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Л.ОЛЕКСАНДРІВКА# 11:05 РУТА-19
2401 14:30 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      КРЕМІННА АС 13:30 БАЗ-29
21СДК 14:30 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 13:50 БАЗ-22
3006 14:35 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Ш-ТА РОДІНА(ЗОЛОТЕ)# 13:10 БОГДАН-25
1713 14:40 РУБІЖНЕ АС             МАРКІВКА АС 10:05 РУТА-19
22АЛ 14:40 УНІВЕРСАЛЬНИЙ Р-К(С/Д)#  ОЛЕКСАНДРІВКА(С/Д) 4# 13:59 ПАЗ 3205 СПГ
476С 14:45 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 14:00 РУТА-18
44ЖД 14:49 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 14:00 РУТА-18
25СДК 14:50 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 14:10 РУТА-17
93СР 14:52 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПАМ ІМ.ГОРЬКОГО(РУБ)# 14:20 БОГДАН-25
30ПР 14:58 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 14:00 РУТА-19
26БР 15:10 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 14:30 РУТА-18
1247 15:16 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      СВАТОВЕ АС 12:40 РУТА-16
3515 15:20 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 14:30 РУТА-18
7073 15:21 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БІЛОЛУЦЬК(1)# 12:25 МЕРСЕДЕС-20
14ПП 15:25 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПОПАСНЕ(Н.АЙДАР)# 14:00 РУТА-19
3007 15:25 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Ш-ТА РОДІНА(ЗОЛОТЕ)# 14:00 БОГДАН-25
6079 15:25 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ТРЬОХІЗБЕНКА# 13:30 РУТА-17
78БР 15:30 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 14:50 РУТА-18
6085 15:30 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Н.ТЕПЛЕ# 13:00 РУТА-16
1193 15:30 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      СПІВАКІВКА# 13:45 РУТА-18
115 15:30 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БЕРДЯНСЬК 05:15 ФОЛЬКСВАГЕН-20
32ПР 15:37 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 14:40 РУТА-19
22ВР 15:38 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ВОРОНОВЕ КІНЦ(С/Д)# 15:00 ПАЗ-22
29СР 15:42 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПАМ ІМ.ГОРЬКОГО(РУБ)# 15:10 ГАЗЕЛЬ-12
30ЖД 15:49 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 15:00 РУТА-18
20БР 15:50 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 15:10 РУТА-17
4001 15:55 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Ш-ТА РОДІНА(ЗОЛОТЕ)# 14:30 РУТА-18
18НА 15:58 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 15:00 РУТА-19
96БР 16:00 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 15:20 РУТА-15
1350 16:00 ЛИСИЧАНСЬК АС-2     БІЛОКУРАКИНЕ АС 13:48 РУТА-18
69БР 16:00 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРОВЕНЬКИ КІНЦ# 15:30 РУТА-18
196БР 16:10 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 15:30 РУТА-18
04ЖД 16:19 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 15:30 РУТА-18
18СДК 16:20 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 15:40 РУТА-15
1656 16:30 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      КОВАЛІВКА# 14:00 ГАЗЕЛЬ-13
55СР 16:32 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПАМ ІМ.ГОРЬКОГО(РУБ)# 16:00 ГАЗЕЛЬ-12
255 16:35 РУБІЖНЕ АС             ЗАПОРІЖЖЯ 06:30 НЕОПЛАН-53
83 16:35 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БЕРДЯНСЬК 07:15 БОГДАН-25
772С 16:39 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      НИЖНЄ# 15:30 МЕРСЕДЕС-18
6096 16:40 КРЕМІННА АС           НОВОТОШКІВКА# 14:50 РУТА-18
10СДК 16:40 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 16:00 РУТА-15
6067 16:41 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПОПАСНА АС 14:45 БАЗ-30
7045 16:44 РУБІЖНЕ АС             МАРКІВКА АС 13:10 БАЗ-27
34ЖД 16:49 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 16:00 РУТА-18
7016 16:50 СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС  ЛИСИЧАНСЬК АС-2 16:30 МЕРСЕДЕС-18
7033 16:55 СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС  ПОПАСНА АС 15:15 ИВЕКО-18
10СР 16:57 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПАМ ІМ.ГОРЬКОГО(РУБ)# 16:25 ГАЗЕЛЬ-12
14СДК 17:00 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 16:20 РУТА-18
3519 17:05 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 16:15 РУТА-18
1154 17:08 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ТРОЇЦЬКЕ АС 12:55 ЭТАЛОН-29
36ПР 17:17 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 16:20 РУТА-19
38ЖД 17:19 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 16:30 РУТА-18
6СДК 17:20 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 16:40 РУТА-18
204 17:20 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      КРАМАТОРСЬК 13:20 БАЗ-28
61СР 17:22 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПАМ ІМ.ГОРЬКОГО(РУБ)# 16:50 РУТА-18
478С 17:30 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 16:45 РУТА-18
7047 17:30 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      МАРКІВКА АС 14:00 БАЗ-26
63Д 17:30 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ДНІПРО 08:55 МЕРСЕДЕС-18
7005 17:35 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Ш-ТА РОДІНА(ЗОЛОТЕ)# 16:10 ЭТАЛОН-29
38ВР 17:35 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ВОРОНОВЕ КІНЦ(С/Д)# 17:00 ПАЗ-22
22СДК 17:40 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 17:00 БАЗ-22
14АВТО 17:47 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПАМ ІМ.ГОРЬКОГО(РУБ)# 17:15 БАЗ-29
38ПР 17:48 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 17:00 РУТА-19
30СБ 17:50 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРОВЕНЬКИ КІНЦ# 17:20 РУТА-18
6071 17:50 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЩАСТЯ АС 15:50 РУТА-17
516 17:54 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      КРАМАТОРСЬК 14:40 БАЗ-23
7014 17:55 СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА АС  ЛИСИЧАНСЬК АС-2 17:35 МЕРСЕДЕС-18
26СДК 18:00 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 17:20 БАЗ-22
2508 18:01 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ГТВ РИНОК(ЛИС)# 17:05 РУТА-18
46ЖД 18:09 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ЛИСИЧАНСЬК АС-2 17:20 РУТА-18
261 18:10 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      МАРІУПОЛЬ АС 2 07:35 БОГДАН-25
24АЛ 18:10 УНІВЕРСАЛЬНИЙ Р-К(С/Д)#  ОЛЕКСАНДРІВКА(С/Д) 4# 17:29 ПАЗ 3205 СПГ
7009 18:11 МІЛОВЕ АС               РУБІЖНЕ АС 17:36 МЕРСЕДЕС-20
65СР 18:11 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПАМ ІМ.ГОРЬКОГО(РУБ)# 17:45 РУТА-18
15СР 18:12 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ПАМ ІМ.ГОРЬКОГО(РУБ)# 17:40 БОГДАН-25
3516 18:20 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Н.АСТРАХАНЬ 3(ЦЕНТР) 17:30 РУТА-18
22БР 18:20 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 17:40 БАЗ-22
1406Р 18:28 РУБІЖНЕ АС             МІЛОВЕ АС 14:35 ЭТАЛОН-26
7035 18:33 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ТАНЮШІВКА# 15:15 ПАЗ-21
3008 18:35 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      Ш-ТА РОДІНА(ЗОЛОТЕ)# 17:20 БОГДАН-25
86БР 18:40 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 18:00 БАЗ-22
345 18:55 ВОРОНІЖ                  БАХМУТ 17:20 НЕОПЛАН-50
30БР 19:00 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 18:20 БАЗ-22
2503 19:11 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ГТВ РИНОК(ЛИС)# 18:15 РУТА-16
1714 19:15 МАРКІВКА АС           РУБІЖНЕ АС 18:50 РУТА-19
4352 19:17 ЛИСИЧАНСЬК АС-2     ЛИЗИНЕ(ЦЕНТР)# 16:28 МЕРСЕДЕС-18
6083 19:20 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      СТАРОБІЛЬСЬК АС 17:20 РУТА-18
130БР 19:20 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      БОРІВСЬКЕ(КІНЦ)# 18:40 РУТА-15
6091 19:30 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ВЕРХНЬОБОГДАНІВКА# 16:30 ПАЗ-23
6097 19:50 НОВОТОШКІВКА#       КРЕМІННА АС 18:35 ПАЗ-23
4806 20:30 СЄВЄРОДОНЕЦЬК      ОРЛІВКА# 18:00 МЕРСЕДЕС-18
702ММ 20:50 МОСКВА(ТЕПЛИЙ СТАН)  МАРІУПОЛЬ 12:00 МЕРСЕДЕС-21
346 22:35 БАХМУТ                    ВОРОНІЖ 10:00 НЕОПЛАН-50

ерелік розкладів автовокзалів по Україні в тому числі і по автостанції Сєвєродоне́цьк

Автовокзал Сєвєродоне́цьк підключений до єдиної системи розкладів, і оновлюється одночасно совсемі автостанціями. Перелік деяких ви можете побачити нижче.

 Троїцьке АРЦИЗБАРБАХМУТБЕЛАЯ ЦЕРКОВЬБЕЛОВОДСКБЕЛОКУРАКИНОБердичів БЕРЕГОВЕБЕРЕЗНЕБЕРИСЛАВБЕРШАДЬБОБРИНЕЦЬБОГОРОДЧАНИБОГУСЛАВБОЛГРАД АС НОВАБОРИСЛАВБориспільБориспіль А/ПВ.ЛЕПЕТИХАВАПНЯРКАВАРАШВАРШАВАВАТУТІНЕВЕЛИКИЙ БИЧКІВВЕРХНЕ ДНЕПРОВСКВЕРХОВИНАВИЖНИЦЯВИННИЦА 2 юВИНОГРАДІВВІННИЦЯ 1ВІННИЦЯ 2ВІННИЦЯ 3ВІННИЦЯ ГРОШВОЗНЕСЕНСЬКВОЛНОВАХАВОЛОВЕЦЬВОЛОВЕЦЬ-2ВолочиськГАЙВОРОНГАЙСИНГЕНІЧЕСЬКГОЛА ПРИСТАНЬГОЛОВАНІВСЬКГОРЛОВКАГОРНЯКГОРОДЕНКАГОРОДИЩЕДЕБАЛЬЦЕВОДимерДНІПРО (Дніпропетровськ)ДОБРОВЕЛИЧКІВКАДобропі́лля Докучаєвськ ДОЛИНСЬКАДРОГОБИЧДружкі́вка ДУБНОЄнакієве ЖАШКІВЖДАНОВКАЖИТОМИРЖИТОМИР-2ЖОВКВАЗапоріжжяЗапоріжжя ГЗАРІЧНЕЗАСТАВНАЗВЕНИГОРОДКАЗОЛОТОНОША
Зугре́сІВАНКОВІвано-Франківськ Івано-Франківськ -1Івано-Франківськ -2Івано-Франківськ -3Івано-Франківськ -4ІЗМАЇЛІЛЛІНЦІІРШАВАКагарлик КАЛИНІВКАКАЛУШКам'янець-Подільський Кам'янське ( Дніпродзержинськ Г )Кам'янське ( Дніпродзержинськ)КАНІВ АВТО-РІКАКАТЕРИНОПІЛЬКАХОВКАКиїв Київ ДАРНИЦАКИЇВ АВКИЇВ АС-ЗЛВКИЇВ ВЕГАКиїв ДАЧНАКиїв ПІВДЕННАКиїв ПОЛІССЯКиїв ЦаВКіровське ( Хрестiвка )КОЗЯТИНКОЛОМИЯКОНСТАНТИНІВКА ДПКОНСТАНТИНІВКА ЗЛВКОРОСТЕНЬКорсунь — Шевченківський КОСІВКОСІВ юКОТОВСККраматорськКРАСИЛІВКРАСНОАРМІЙСК ( Покровськ )КРАСНОАРМІЙСК-Д ( Покровськ )КРЕМЕНЧУГ ГКреміннеКривий Ріг КРИВИЙ РІГ 2Крижопіль КРОПИВНИЦЬКИЙ ( Кіровоград )КРОПИВНИЦЬКИЙ 2 ( Кіровоград )Кура́хове ЛАДИЖИНЛИМАНЛИПОВЕЦЬЛисичанськ АС-2ЛИСЯНКАЛІТИНЛОКАЧІЛУБНИ ГЛЬВІВЛЬВІВ 2ЛЬВІВ 8Макарів МАЛА ВИСКАМАНЬКІВКАМарганець Маріуполь Марківка Мелітополь МИКОЛАЇВМИКОЛАЇВ 2
МИКОЛАЇВ АС ДАЧНАМИКОЛАЇВ Богоявленський пр 21/2МИКОЛАЇВ КМИРОНІВКАМілове МЛИНІВМогилів-Подільський МОНАСТИРИЩЕМукачеве Муровані Курилівці Н.ВОРОТАНЕМИРІВНОВА КАХОВКАНОВИЙ БУГНовоазовськ НОВОАЙДАРНовоград Волинський НОВОМИРГОРОДНОВОПСКОВНОВОТРОЇЦЬКЕНОВОЯВОРІВСЬКЕОБУХОВОВРУЧОДЕСАОДЕСА 7-КМОДЕСА ЖДВОДЕСА ПАУСТОВСЬКОГООДЕСА ПРИВОЗОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАОДЕССА "КОЛОНТАЕВСКАЯ"ОДЕССА "ПРИВОКЗАЛЬНАЯ"ОЛЕКСАНДРІВКАОЛЕКСАНДРІЯОРАТІВОрджонікідзе ( Покров )ПАВЛОГРАДПЕРВОМАЙСЬКПервомайськ (Миколаївська обл.)ПЕРЕЧИНПЕТРОПАВЛОВКАПИРЯТИН ГПІЩАНКАПОГРЕБИЩЕПокровськ Покровськ ЖДРадивилів Радомишль РАХІВРІВНЕРІВНЕ АС ЧАЙКАРівне ПІВНІЧРОКИТНЕРокитне (Київ.обл.)РОМНИРубіжне САВРАНЬСАРНИСВАЛЯВАСватове СВІТЛОВОДСЬКСвятогірськ Сєвєродоне́цьк СІЛЬЦЕСкадовськ Скадовськ юСКВИРАСЛАВУТАСлов’янськ СМІЛАСМОЛІНЕ
Сніжне СОЛОТВИНОСТ. ШЕВЧЕНКА ( СМІЛА )СТАВИЩЕ (БРУС)Станиця Луганська Старобільськ Старокостянтинів СТОРОЖИНЕЦЬТальне ТАРАЩАТЕПЛИКТЕРНИТЕРНОПІЛЬ АВТЕРНОПІЛЬ АС-2ТЕТЕРІВТЕТІЇВТИВРІВТОМАШПІЛЬТорез ( Чистякове )Тростянець Трускавець ТУЛЬЧИНТЯЧІВУЖГОРОДУЖГОРОД 2УКРАЇНКАУлянівка ГУМАНЬУМАНЬ ГУМАНЬ юХарків АС1Харків АС№1ХАРКІВ Ц.РИНОКХарцизькХЕРСОНХЕРСОН 2ХЕРСОН АС "міжміського"ХЕРСОН КХЕРСОН юХмельницький Хмельницький 2Хмельницький 3Хмельницький юХМІЛЬНИКХОТИНХРИСТИНІВКАХУСТЦЮРУПИНСЬК ( Олешки )ЧАПЛИНКАЧЕРКАСИЧЕРКАСИ АС-2ЧЕРКАСИ АС-3ЧЕРНІВЦІЧЕРНІВЦІ 3ЧЕРНІВЦІ АС-4 ДОБРОБУТЧЕРНІВЦІ ВЕСТ БУКОВИНАЧЕРНІВЦІ юЧЕЧЕЛЬНИКЧИГИРИНШАРГОРОДШахтарськ ШЕПЕТІВКАШПОЛАЮЖНОУКРАЇНСЬКЮЖНЫЙ (ОД)ЯГОТИНЯмпіль ЯСІНЯ