Розклад руху автобусів по автовокзалу ОВРУЧ

Розклад руху автобусів, автовокзал ОВРУЧ

Розклад відправлення автобусів надано автостанцією ОВРУЧ як сезонне, для ознайомлення з затвердженим графіком руху рейсів з автовокзалу ОВРУЧ. для отримання актуального розкладу по АС ОВРУЧ поверніться в пошукову форму, розташовану вгорі

Розклад руху автобусів з автостанції ОВРУЧ на 2019 рік.

Оновлення сезонного розкладу автобусів по автостанції ОВРУЧ відбувається не частіше ніж один раз на місяць !!! Тому, що б подивитися наявність вільних, купити електронні квитки, дізнатися ціну і точний час відправлення рейсу з автостанції ОВРУЧ заповніть форму !!! Або виберіть пункт меню "РОЗКЛАД АВТОБУСІВ", "КУПИТИ КВИТОК НА АВТОБУС", де докладно написано, як отримати інформацію.

Табло розкладу автобусів на автостанції ОВРУЧ

Рейс Відправлення Станція відправлення  - призначення Прибуття Тип автобуса
74 06:30 ОВРУЧ                      IЛЛIМКА# 05:30 ПАЗ32054
56 06:45 ОВРУЧ                      КОПТЄВЩИНА# 05:50 МЕРСЕДЕС-18
42 06:50 ОВРУЧ                      ЛАСКИ# 06:05 ПАЗ32054
31 07:00 ОВРУЧ                      ПЕРШОТРАВНЕВЕ(ОВ)# 06:25 ПАЗ32054
54 07:00 ОВРУЧ                      НЕВГОДИ# 06:25 ПАЗ32054
14 07:15 ОВРУЧ                      ЧЕРНЕЩИНА# 06:45 ПАЗ32054
1 07:30 ОВРУЧ                      КОРЕНІВКА# 07:10 ПАЗ32054
365 07:40 ОВРУЧ                      КИЇВ 1 05:05 МЕРСЕДЕС-19
177 07:50 ОВРУЧ                      ВЕЛІДНИКИ# 06:30 ПАЗ32054
1367 07:50 ОВРУЧ                      ЖИТОМИР 05:00 ЭТАЛОН-28
114 08:00 ОВРУЧ                      НОРИНСЬК# 07:30 ПАЗ32054
66 08:04 ОВРУЧ                      ДУБИ# 06:30 ПАЗ32054
55 08:05 ОВРУЧ                      КЛОЧКИ(ОВ)# 07:10 МЕРСЕДЕС-18
2033 08:05 ОВРУЧ                      ЖИТОМИР 05:20 МЕРСЕДЕС-20
580 08:05 ОВРУЧ                      КИЇВ 5 05:00 ЮТОН-50
99 08:05 ОВРУЧ                      ПЕРШОТРАВНЕВЕ(ОВ)# 07:30 ПАЗ32054
1351 08:10 СЛОВЕЧНЕ                ЖИТОМИР 05:30 ЭТАЛОН-29
201 08:20 ОВРУЧ                      ЛУЧАНКИ# 06:45 МЕРСЕДЕС-18
80 08:30 ОВРУЧ                      СМОЛІНО# 06:45 ЭТАЛОН-29
143А 08:36 ОВРУЧ                      ЗАДОРОЖОК# 07:00 МЕРСЕДЕС-18
125А 08:40 ОВРУЧ                      ПРИЛУКИ(ОВ)# 07:45 ЭТАЛОН-29
37 08:40 ОВРУЧ                      НАРОДИЧІ 07:30 ПАЗ32054
26 08:45 ОВРУЧ                      СЛОВЕЧНЕ 07:10 ПАЗ32054
1492 08:50 БІГУНЬ#                   ЖИТОМИР 06:05 ЭТАЛОН-29
124 08:50 ОВРУЧ                      НОРИНСЬК# 08:20 ПАЗ32054
83А 08:55 ОВРУЧ                      НЕВГОДИ# 08:20 ПАЗ32054
2 08:55 ОВРУЧ                      ГОРОДЕЦЬ(ОВ)# 07:30 ПАЗ32054
102 09:00 ОВРУЧ                      ПЕРШОТРАВНЕВЕ(ОВ)# 08:30 ПАЗ32054
1514 09:10 КОРОСТЕНЬ              ВИСТУПОВИЧІ# 08:30 ЭТАЛОН-29
1138 09:15 ПЕРШОТРАВНЕВЕ(ОВ)  ЖИТОМИР 06:20 ИВЕКО-17
2035 09:25 ОВРУЧ                      ЖИТОМИР 06:55 МЕРСЕДЕС-18
115 10:00 ОВРУЧ                      НОРИНСЬК# 09:30 ПАЗ32054
78 10:10 ОВРУЧ                      IЛЛIМКА# 09:10 ПАЗ32054
22 10:20 ОВРУЧ                      ПЕРШОТРАВНЕВЕ(ОВ)# 09:50 ПАЗ32054
345 10:40 ОВРУЧ                      КИЇВ 1 06:20 ЭТАЛОН-29
581 10:50 ОВРУЧ                      КИЇВ 5 07:30 ЭТАЛОН-28
2037 11:00 ОВРУЧ                      ЖИТОМИР 08:15 ЭТАЛОН-29
143 11:06 ОВРУЧ                      ЗАДОРОЖОК# 09:30 МЕРСЕДЕС-18
591 11:15 ОВРУЧ                      КИЇВ 5 08:15 МЕРСЕДЕС-18
101 11:25 ОВРУЧ                      ПЕРШОТРАВНЕВЕ(ОВ)# 11:00 ПАЗ32054
914 11:30 СЛОВЕЧНЕ                ЖИТОМИР 07:40 ЭТАЛОН-29
1436 11:35 ЖИТОМИР                  СЛОВЕЧНЕ 10:30 МЕРСЕДЕС-20
129 11:35 ОВРУЧ                      НОРИНСЬК# 10:20 ПАЗ32054
13 11:37 ОВРУЧ                      ЛИСТВИН# 10:15 ПАЗ32054
116 11:50 ОВРУЧ                      НОРИНСЬК# 11:05 ПАЗ32054
130 12:40 ОВРУЧ                      НОРИНСЬК# 11:50 ПАЗ32054
922 12:54 БІГУНЬ#                   ЖИТОМИР 09:10 ЭТАЛОН-29
4 13:00 ОВРУЧ                      КОПТЄВЩИНА# 12:20 МЕРСЕДЕС-18
58 13:00 ОВРУЧ                      В.МОШКИ# 12:30 МЕРСЕДЕС-18
34 13:03 ОВРУЧ                      ЛУЧАНКИ# 11:30 ПАЗ32054
29 13:05 ОВРУЧ                      НЕВГОДИ# 12:30 ПАЗ32054
24 13:05 ОВРУЧ                      СМОЛІНО# 12:00 МЕРСЕДЕС-18
1516 13:20 ВИСТУПОВИЧІ#         ЖИТОМИР 10:30 ЭТАЛОН-29
117 13:20 ОВРУЧ                      НОРИНСЬК# 12:20 ПАЗ32054
1001 13:20 ЛИСТВИН#                 ЖИТОМИР 09:50 ЭТАЛОН-29
18 13:45 ОВРУЧ                      ЧЕРНЕЩИНА# 13:15 ПАЗ32054
32 13:48 ОВРУЧ                      М.РУДНЯ# 12:35 ПАЗ32054
57 13:50 ОВРУЧ                      НАРОДИЧІ 12:40 ПАЗ32054
589 14:00 ОВРУЧ                      КИЇВ 5 11:00 МЕРСЕДЕС-17
1346 14:00 ЖИТОМИР                  СЛОВЕЧНЕ 13:00 ЭТАЛОН-29
181 14:05 ОВРУЧ                      ВЕЛІДНИКИ# 12:45 ПАЗ32054
2039 14:15 ОВРУЧ                      ЖИТОМИР 11:50 МЕРСЕДЕС-20
5 14:20 ОВРУЧ                      ПЕРШОТРАВНЕВЕ(ОВ)# 13:55 ПАЗ32054
131 14:20 ОВРУЧ                      НОРИНСЬК# 13:30 ПАЗ32054
3 14:25 ОВРУЧ                      ГОРОДЕЦЬ(ОВ)# 12:45 ПАЗ32054
145 14:46 ОВРУЧ                      ЗАДОРОЖОК# 13:20 МЕРСЕДЕС-18
46 14:55 ОВРУЧ                      НАРОДИЧІ 13:20 МЕРСЕДЕС-18
76 15:00 ОВРУЧ                      IЛЛIМКА# 13:55 ПАЗ32054
44 15:00 ОВРУЧ                      КЛОЧКИ(ОВ)# 14:10 МЕРСЕДЕС-18
118 15:10 ОВРУЧ                      НОРИНСЬК# 14:30 ПАЗ32054
200 15:33 ОВРУЧ                      ЛУЧАНКИ# 14:00 МЕРСЕДЕС-18
103 15:40 ОВРУЧ                      ПЕРШОТРАВНЕВЕ(ОВ)# 15:15 ПАЗ32054
16 15:59 ОВРУЧ                      ДУБИ# 14:25 ПАЗ32054
577 16:00 ОВРУЧ                      КИЇВ 5 12:50 ЮТОН-50
300 16:05 ОВРУЧ                      КОРОСТЕНЬ 14:20 МЕРСЕДЕС-18
27 16:35 ОВРУЧ                      СЛОВЕЧНЕ 15:00 ПАЗ32054
123А 16:45 ОВРУЧ                      ЖИТОМИР 13:25 МЕРСЕДЕС-17
1356 16:49 ЖИТОМИР                  СЛОВЕЧНЕ 15:25 ЭТАЛОН-30
95А 17:00 ОВРУЧ                      НАРОДИЧІ 16:20 МЕРСЕДЕС-18
119А 17:21 ОВРУЧ                      НОРИНСЬК# 16:51 ПАЗ32054
9 17:30 ОВРУЧ                      ПЕРШОТРАВНЕВЕ(ОВ)# 17:05 ПАЗ32054
1437 17:35 СЛОВЕЧНЕ                ЖИТОМИР 14:10 МЕРСЕДЕС-19
61 17:45 ОВРУЧ                      КОРЕНІВКА# 17:10 ПАЗ32054
134Б 17:50 ОВРУЧ                      ЖИТОМИР 14:50 ЭТАЛОН-29
11 18:00 ОВРУЧ                      КОРОСТЕНЬ 17:00 МЕРСЕДЕС-17
585 18:05 ОВРУЧ                      КИЇВ 5 14:50 ЭТАЛОН-28
77 18:15 ОВРУЧ                      IЛЛIМКА# 17:10 ПАЗ32054
273 18:22 ОВРУЧ                      КИЇВ 1 14:30 МЕРСЕДЕС-19
47 18:25 ОВРУЧ                      СМОЛІНО# 17:45 ПАЗ32054
843 18:30 ОВРУЧ                      БЕСПЕЧНА# 12:30 МЕРСЕДЕС-17
8 18:40 ОВРУЧ                      ПЕРШОТРАВНЕВЕ(ОВ)# 18:15 ПАЗ32054
139 18:47 ОВРУЧ                      ГОРОДЕЦЬ(ОВ)# 17:15 ПАЗ32054
559 18:50 ОВРУЧ                      РІВНЕ 13:10 ЭТАЛОН-29
19П 19:00 ОВРУЧ                      ЧЕРНЕЩИНА# 18:30 ПАЗ32054
44П 19:03 ОВРУЧ                      БОГДАНІВКА(ОВ)# 18:30 ПАЗ32054
1347 19:05 СЛОВЕЧНЕ                ЖИТОМИР 16:00 ЭТАЛОН-30
175 19:20 ОВРУЧ                      КИЇВ АС-2 "ПОЛІССЯ" 15:45 БАЗ-А079.24-3
28 19:25 ОВРУЧ                      СЛОВЕЧНЕ 17:55 ПАЗ32054
921 19:35 ЖИТОМИР                  БІГУНЬ# 18:10 ЭТАЛОН-29
39 19:40 ОВРУЧ                      НАРОДИЧІ 18:31 ПАЗ32054
10 19:44 ОВРУЧ                      ГОРОДЕЦЬ(ОВ)# 18:10 МЕРСЕДЕС-18
127 19:55 ОВРУЧ                      ПРИЛУКИ(ОВ)# 19:00 ЭТАЛОН-29
90 20:00 ОВРУЧ                      СЛОВЕЧНЕ 18:50 ПАЗ32054
1036 20:00 ОВРУЧ                      ЖИТОМИР 17:25 МЕРСЕДЕС-18
1000 20:00 ЖИТОМИР                  ЛИСТВИН# 18:30 ЭТАЛОН-28
1515 20:10 ОВРУЧ                      КОРОСТЕНЬ 19:05 ЭТАЛОН-29
587 20:30 ОВРУЧ                      КИЇВ 5 16:20 ЭТАЛОН-28
1357 20:35 ОВРУЧ                      ЖИТОМИР 17:40 МЕРСЕДЕС-17
200П 20:43 ОВРУЧ                      ЛУЧАНКИ# 19:10 МЕРСЕДЕС-18
915 21:40 ЖИТОМИР                  СЛОВЕЧНЕ 20:10 ЭТАЛОН-25

ерелік розкладів автовокзалів по Україні в тому числі і по автостанції ОВРУЧ

Автовокзал ОВРУЧ підключений до єдиної системи розкладів, і оновлюється одночасно совсемі автостанціями. Перелік деяких ви можете побачити нижче.

 Троїцьке АРЦИЗБАРБАХМУТБЕЛАЯ ЦЕРКОВЬБЕЛОВОДСКБЕЛОКУРАКИНОБердичів БЕРЕГОВЕБЕРЕЗНЕБЕРИСЛАВБЕРШАДЬБОБРИНЕЦЬБОГОРОДЧАНИБОГУСЛАВБОЛГРАД АС НОВАБОРИСЛАВБориспільБориспіль А/ПВ.ЛЕПЕТИХАВАПНЯРКАВАРАШВАРШАВАВАТУТІНЕВЕЛИКИЙ БИЧКІВВЕРХНЕ ДНЕПРОВСКВЕРХОВИНАВИЖНИЦЯВИННИЦА 2 юВИНОГРАДІВВІННИЦЯ 1ВІННИЦЯ 2ВІННИЦЯ 3ВІННИЦЯ ГРОШВОЗНЕСЕНСЬКВОЛНОВАХАВОЛОВЕЦЬВОЛОВЕЦЬ-2ВолочиськГАЙВОРОНГАЙСИНГЕНІЧЕСЬКГОЛА ПРИСТАНЬГОЛОВАНІВСЬКГОРЛОВКАГОРНЯКГОРОДЕНКАГОРОДИЩЕДЕБАЛЬЦЕВОДимерДНІПРО (Дніпропетровськ)ДОБРОВЕЛИЧКІВКАДобропі́лля Докучаєвськ ДОЛИНСЬКАДРОГОБИЧДружкі́вка ДУБНОЄнакієве ЖАШКІВЖДАНОВКАЖИТОМИРЖИТОМИР-2ЖОВКВАЗапоріжжяЗапоріжжя ГЗАРІЧНЕЗАСТАВНАЗВЕНИГОРОДКАЗОЛОТОНОША
Зугре́сІВАНКОВІвано-Франківськ Івано-Франківськ -1Івано-Франківськ -2Івано-Франківськ -3Івано-Франківськ -4ІЗМАЇЛІЛЛІНЦІІРШАВАКагарлик КАЛИНІВКАКАЛУШКам'янець-Подільський Кам'янське ( Дніпродзержинськ Г )Кам'янське ( Дніпродзержинськ)КАНІВ АВТО-РІКАКАТЕРИНОПІЛЬКАХОВКАКиїв Київ ДАРНИЦАКИЇВ АВКИЇВ АС-ЗЛВКИЇВ ВЕГАКиїв ДАЧНАКиїв ПІВДЕННАКиїв ПОЛІССЯКиїв ЦаВКіровське ( Хрестiвка )КОЗЯТИНКОЛОМИЯКОНСТАНТИНІВКА ДПКОНСТАНТИНІВКА ЗЛВКОРОСТЕНЬКорсунь — Шевченківський КОСІВКОСІВ юКОТОВСККраматорськКРАСИЛІВКРАСНОАРМІЙСК ( Покровськ )КРАСНОАРМІЙСК-Д ( Покровськ )КРЕМЕНЧУГ ГКреміннеКривий Ріг КРИВИЙ РІГ 2Крижопіль КРОПИВНИЦЬКИЙ ( Кіровоград )КРОПИВНИЦЬКИЙ 2 ( Кіровоград )Кура́хове ЛАДИЖИНЛИМАНЛИПОВЕЦЬЛисичанськ АС-2ЛИСЯНКАЛІТИНЛОКАЧІЛУБНИ ГЛЬВІВЛЬВІВ 2ЛЬВІВ 8Макарів МАЛА ВИСКАМАНЬКІВКАМарганець Маріуполь Марківка Мелітополь МИКОЛАЇВМИКОЛАЇВ 2
МИКОЛАЇВ АС ДАЧНАМИКОЛАЇВ Богоявленський пр 21/2МИКОЛАЇВ КМИРОНІВКАМілове МЛИНІВМогилів-Подільський МОНАСТИРИЩЕМукачеве Муровані Курилівці Н.ВОРОТАНЕМИРІВНОВА КАХОВКАНОВИЙ БУГНовоазовськ НОВОАЙДАРНовоград Волинський НОВОМИРГОРОДНОВОПСКОВНОВОТРОЇЦЬКЕНОВОЯВОРІВСЬКЕОБУХОВОВРУЧОДЕСАОДЕСА 7-КМОДЕСА ЖДВОДЕСА ПАУСТОВСЬКОГООДЕСА ПРИВОЗОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАОДЕССА "КОЛОНТАЕВСКАЯ"ОДЕССА "ПРИВОКЗАЛЬНАЯ"ОЛЕКСАНДРІВКАОЛЕКСАНДРІЯОРАТІВОрджонікідзе ( Покров )ПАВЛОГРАДПЕРВОМАЙСЬКПервомайськ (Миколаївська обл.)ПЕРЕЧИНПЕТРОПАВЛОВКАПИРЯТИН ГПІЩАНКАПОГРЕБИЩЕПокровськ Покровськ ЖДРадивилів Радомишль РАХІВРІВНЕРІВНЕ АС ЧАЙКАРівне ПІВНІЧРОКИТНЕРокитне (Київ.обл.)РОМНИРубіжне САВРАНЬСАРНИСВАЛЯВАСватове СВІТЛОВОДСЬКСвятогірськ Сєвєродоне́цьк СІЛЬЦЕСкадовськ Скадовськ юСКВИРАСЛАВУТАСлов’янськ СМІЛАСМОЛІНЕ
Сніжне СОЛОТВИНОСТ. ШЕВЧЕНКА ( СМІЛА )СТАВИЩЕ (БРУС)Станиця Луганська Старобільськ Старокостянтинів СТОРОЖИНЕЦЬТальне ТАРАЩАТЕПЛИКТЕРНИТЕРНОПІЛЬ АВТЕРНОПІЛЬ АС-2ТЕТЕРІВТЕТІЇВТИВРІВТОМАШПІЛЬТорез ( Чистякове )Тростянець Трускавець ТУЛЬЧИНТЯЧІВУЖГОРОДУЖГОРОД 2УКРАЇНКАУлянівка ГУМАНЬУМАНЬ ГУМАНЬ юХарків АС1Харків АС№1ХАРКІВ Ц.РИНОКХарцизькХЕРСОНХЕРСОН 2ХЕРСОН АС "міжміського"ХЕРСОН КХЕРСОН юХмельницький Хмельницький 2Хмельницький 3Хмельницький юХМІЛЬНИКХОТИНХРИСТИНІВКАХУСТЦЮРУПИНСЬК ( Олешки )ЧАПЛИНКАЧЕРКАСИЧЕРКАСИ АС-2ЧЕРКАСИ АС-3ЧЕРНІВЦІЧЕРНІВЦІ 3ЧЕРНІВЦІ АС-4 ДОБРОБУТЧЕРНІВЦІ ВЕСТ БУКОВИНАЧЕРНІВЦІ юЧЕЧЕЛЬНИКЧИГИРИНШАРГОРОДШахтарськ ШЕПЕТІВКАШПОЛАЮЖНОУКРАЇНСЬКЮЖНЫЙ (ОД)ЯГОТИНЯмпіль ЯСІНЯ