Розклад руху автобусів по автовокзалу УЖГОРОД 2

Розклад руху автобусів, автовокзал УЖГОРОД 2

Розклад відправлення автобусів надано автостанцією УЖГОРОД 2 як сезонне, для ознайомлення з затвердженим графіком руху рейсів з автовокзалу УЖГОРОД 2. для отримання актуального розкладу по АС УЖГОРОД 2 поверніться в пошукову форму, розташовану вгорі

Розклад руху автобусів з автостанції УЖГОРОД 2 на 2019 рік.

Оновлення сезонного розкладу автобусів по автостанції УЖГОРОД 2 відбувається не частіше ніж один раз на місяць !!! Тому, що б подивитися наявність вільних, купити електронні квитки, дізнатися ціну і точний час відправлення рейсу з автостанції УЖГОРОД 2 заповніть форму !!! Або виберіть пункт меню "РОЗКЛАД АВТОБУСІВ", "КУПИТИ КВИТОК НА АВТОБУС", де докладно написано, як отримати інформацію.

Табло розкладу автобусів на автостанції УЖГОРОД 2

Рейс Відправлення Станція відправлення  - призначення Прибуття Тип автобуса
465 08:10 УЖГОРОД 2                В.БЕРЕЗНИЙ# 06:55 ЕТАЛОН АО79.52
342A 08:35 УЖГОРОД 2                АНТАЛОВЦІ# 07:30 ПАЗ 4234
465А 08:35 УЖГОРОД 2                В.БЕРЕЗНИЙ# 07:25 ЕТАЛОН АО79.52
357В 08:40 УЖГОРОД 2                КАМЯНИЦЯ# 08:20 МЕРСЕДЕС VARIO 0814
465Б 09:05 УЖГОРОД 2                В.БЕРЕЗНИЙ# 07:50 ЕТАЛОН АО79.52
471 09:20 УЖГОРОД 2                ЛУМШОРИ# 07:50 БОГДАГ А-09212
365А 09:20 УЖГОРОД 2                ОРІХОВИЦЯ# 09:00 ПАЗ 32054
469 09:30 УЖГОРОД 2                ЗАРІЧОВО# 08:50 БОГДАН А 091
465В 09:38 УЖГОРОД 2                В.БЕРЕЗНИЙ# 08:23 ЕТАЛОН АО79.52
346 09:50 УЖГОРОД 2                В.ДОБРОНЬ# 08:20 ПАЗ 4234
392 10:10 УЖГОРОД 2                ЧАБАНІВКА# 09:00 ПАЗ 4234
465Г 10:15 УЖГОРОД 2                В.БЕРЕЗНИЙ# 09:00 ЕТАЛОН АО79.52
623 10:23 УЖГОРОД 2                ТУРЯ БИСТРА# 08:30 БАЗ АО79.14
357Ж 10:25 УЖГОРОД 2                КАМЯНИЦЯ# 10:00 МЕРСЕДЕС VARIO 0814
465Д 10:45 УЖГОРОД 2                В.БЕРЕЗНИЙ# 09:30 ЕТАЛОН АО79.52
477I 10:45 УЖГОРОД 2                ВОРОЧЕВО# 10:05 БОГДАН АО9212
827 10:50 УЖГОРОД 2                СВАЛЯВА 07:50 ПАЗ 32105
764 10:55 УЖГОРОД 2                ПОЛЯНСЬКА ГУТА# 09:20 ФОЛЬСКВ LT35
465Е 11:23 УЖГОРОД 2                В.БЕРЕЗНИЙ# 10:15 ЕТАЛОН АО79.52
357Й 11:50 УЖГОРОД 2                КАМЯНИЦЯ# 11:30 МЕРСЕДЕС VARIO 0814
342B 11:50 УЖГОРОД 2                АНТАЛОВЦІ# 10:45 ПАЗ 4234
507 11:55 УЖГОРОД                  ТУРКА 08:50 БАЗ АО79.24
465Є 11:55 УЖГОРОД 2                В.БЕРЕЗНИЙ# 10:40 ЕТАЛОН АО79.52
616 12:10 УЖГОРОД 2                ТУРЯ БИСТРА# 10:25 ПАЗ 4230-31
365Б 12:20 УЖГОРОД 2                ОРІХОВИЦЯ# 12:00 ПАЗ 32054
465З 12:25 УЖГОРОД 2                В.БЕРЕЗНИЙ# 11:10 ЕТАЛОН АО79.52
759А 12:30 УЖГОРОД 2                ПОЛЯНСЬКА ГУТА# 11:00 ХАЗ-17
468 12:57 УЖГОРОД 2                ЗАБРІДЬ(БЕРЕЗНИЙ)# 11:30 МЕРС БЕНЦ 312
465И 13:00 УЖГОРОД 2                В.БЕРЕЗНИЙ# 11:45 ЕТАЛОН АО79.52
465Й 13:22 УЖГОРОД 2                В.БЕРЕЗНИЙ# 12:11 ЕТАЛОН АО79.52
353Е 13:35 УЖГОРОД 2                ГУТА(КАМЯНИЦЬКА)# 13:00 МЕРСЕДЕС VARIO 0814
820 14:00 УЖГОРОД 2                СВАЛЯВА 12:00 МЕРС SPRINTER
465І 14:00 УЖГОРОД 2                В.БЕРЕЗНИЙ# 12:45 ЕТАЛОН АО79.52
628 14:10 УЖГОРОД 2                ТУРЯ БИСТРА# 12:20 ПАЗ 4234
824А 14:10 УЖГОРОД 2                СВАЛЯВА 11:40 ПАЗ 35054
465Ї 14:15 УЖГОРОД 2                В.БЕРЕЗНИЙ# 13:00 ЕТАЛОН АО79.52
732 14:30 УЖГОРОД 2                ЛЮТА(СПОЛОК)# 12:30 ПАЗ 4234
465К 14:32 УЖГОРОД 2                В.БЕРЕЗНИЙ# 13:28 ЕТАЛОН АО79.52
766 14:35 УЖГОРОД 2                ПОЛЯНСЬКА ГУТА# 13:00 ПАЗ 32051
357О 14:50 УЖГОРОД 2                КАМЯНИЦЯ# 14:30 МЕРСЕДЕС VARIO 0814
490А 14:55 УЖГОРОД 2                ЧОРНОГОЛОВА# 13:35 МЕРС SPRINTER
469Б 15:05 УЖГОРОД 2                ЗАРІЧОВО# 14:25 БОГДАН А 091
392А 15:05 УЖГОРОД 2                ЧАБАНІВКА# 13:55 ПАЗ 4234
830 15:15 УЖГОРОД 2                СВАЛЯВА 13:15 ГАЗ-322132-14
471А 15:20 УЖГОРОД 2                ЛУМШОРИ# 14:00 БОГДАГ А-09212
465Л 15:35 УЖГОРОД 2                В.БЕРЕЗНИЙ# 14:25 ЕТАЛОН АО79.52
365В 15:40 УЖГОРОД 2                ОРІХОВИЦЯ# 15:20 ПАЗ 32054
620 15:43 УЖГОРОД 2                ТУРЯ БИСТРА# 13:45 ІВАН
354О 16:03 УЖГОРОД 2                ДОВГЕ ПОЛЕ# 15:30 РУТА 20
465М 16:05 УЖГОРОД 2                В.БЕРЕЗНИЙ# 14:50 ЕТАЛОН АО79.52
468А 16:14 УЖГОРОД 2                ЗАБРІДЬ(БЕРЕЗНИЙ)# 15:05 МЕРС БЕНЦ 312
728 16:15 УЖГОРОД                  ЛЮТА(СПОЛОК)# 14:10 ПАЗ 4234
353Є 16:25 УЖГОРОД 2                ГУТА(КАМЯНИЦЬКА)# 16:00 МЕРСЕДЕС VARIO 0814
632 16:40 УЖГОРОД 2                ТУРЯ БИСТРА# 14:45 ФОЛЬСКВ LT35
960 16:48 УЖГОРОД 2                ТУРЯ БИСТРА# 15:10 ПАЗ 3205-24
477N 16:55 УЖГОРОД 2                ВОРОЧЕВО# 16:10 БОГДАН АО9212
346Д 17:00 УЖГОРОД 2                В.ДОБРОНЬ# 15:30 ІКАРУС
465С 17:00 УЖГОРОД 2                В.БЕРЕЗНИЙ# 15:45 ЕТАЛОН АО79.52
465Н 17:25 УЖГОРОД 2                В.БЕРЕЗНИЙ# 16:10 ЕТАЛОН АО79.52
357Х 17:30 УЖГОРОД 2                КАМЯНИЦЯ# 17:10 МЕРСЕДЕС VARIO 0814
618 17:30 УЖГОРОД 2                ТУРЯ БИСТРА# 15:40 ПАЗ 4230-31
465Ш 17:40 УЖГОРОД 2                В.БЕРЕЗНИЙ# 16:35 ЕТАЛОН АО79.52
365Г 17:40 УЖГОРОД 2                ОРІХОВИЦЯ# 17:20 ПАЗ 32054
507Б 17:40 ТУРКА                      УЖГОРОД 17:45 БАЗ АО79-25
355Д 17:50 УЖГОРОД 2                ДУБРІВКА# 16:45 ЛАЗ-695
354В 18:00 УЖГОРОД 2                ДОВГЕ ПОЛЕ# 17:30 РУТА 20
357Ч 18:10 УЖГОРОД 2                КАМЯНИЦЯ# 17:50 МЕРСЕДЕС 817D
730 18:15 УЖГОРОД                  ЛЮТА(СПОЛОК)# 15:15 ПАЗ 3452
465П 18:22 УЖГОРОД 2                В.БЕРЕЗНИЙ# 17:10 ЕТАЛОН АО79.52
626 18:23 УЖГОРОД 2                ТУРЯ БИСТРА# 16:30 БАЗ АО79.14
477H 18:35 УЖГОРОД 2                ВОРОЧЕВО# 17:50 БОГДАН АО9212
465Ф 18:35 УЖГОРОД 2                РУСЬКА МОЧАР# 09:50 ПАЗ 4230-02
342E 18:35 УЖГОРОД 2                АНТАЛОВЦІ# 17:30 ПАЗ 4234
467Б 18:35 УЖГОРОД 2                ВІЛЬШАНКИ# 16:50 ПАЗ 4234
471Б 18:40 УЖГОРОД 2                ЛУМШОРИ# 17:25 БОГДАГ А-09212
380Г 18:45 УЖГОРОД 2                ХОЛМЦІ КІНЦЕВА# 18:20 ПАЗ 4234
353Ж 18:45 УЖГОРОД 2                ГУТА(КАМЯНИЦЬКА)# 18:15 БОГДАГ А-09212
355Е 18:50 УЖГОРОД 2                ДУБРІВКА# 17:45 ЛАЗ-695
353Б 18:50 УЖГОРОД 2                ГУТА(КАМЯНИЦЬКА)# 18:20 МЕРСЕДЕС VARIO 0814
465Т 18:55 УЖГОРОД 2                В.БЕРЕЗНИЙ# 17:40 ЕТАЛОН АО79.52
0Ж51 19:00 УЖГОРОД 2                УЖОК# 15:30 ПАЗ 4230-02
768 19:00 УЖГОРОД 2                ПОЛЯНСЬКА ГУТА# 17:15 ПАЗ 32051
469Г 19:08 УЖГОРОД 2                ЗАРІЧОВО# 18:30 БОГДАН А 091
365Д 19:20 УЖГОРОД 2                ОРІХОВИЦЯ# 19:00 ПАЗ 32054
357Щ 19:25 УЖГОРОД 2                КАМЯНИЦЯ# 19:00 МЕРСЕДЕС 817D
355В 19:40 УЖГОРОД 2                ДУБРІВКА# 18:35 ПАЗ 32014
468Б 19:50 УЖГОРОД 2                ЗАБРІДЬ(БЕРЕЗНИЙ)# 18:30 МЕРС БЕНЦ 312
469Д 19:50 УЖГОРОД 2                ЗАРІЧОВО# 19:10 БОГДАН А 091
357Ю 19:55 УЖГОРОД 2                КАМЯНИЦЯ# 19:30 МЕРСЕДЕС 817D
822 20:00 УЖГОРОД 2                СВАЛЯВА 18:00 ПАЗ-29
354Г 20:00 УЖГОРОД 2                ДОВГЕ ПОЛЕ# 19:30 РУТА 20
380Д 20:00 УЖГОРОД 2                ХОЛМЦІ КІНЦЕВА# 19:35 ПАЗ 4234
465У 20:05 УЖГОРОД 2                В.БЕРЕЗНИЙ# 18:50 ЕТАЛОН АО79.52
734 20:10 УЖГОРОД 2                ЛЮТА(СПОЛОК)# 18:10 ПАЗ 4234
962 20:20 УЖГОРОД 2                ТУРЯ БИСТРА# 19:05 БАЗ АО79.19
118 20:30 ЛЬВІВ                      УЖГОРОД 20:25 БАЗ АО79.24
622 20:33 УЖГОРОД 2                ТУРЯ БИСТРА# 18:45 ХАЗ-17
465Ц 20:35 УЖГОРОД 2                В.БЕРЕЗНИЙ# 19:30 ЕТАЛОН АО79.52
342G 21:05 УЖГОРОД 2                АНТАЛОВЦІ# 20:00 ПАЗ 4234
630 21:10 УЖГОРОД 2                ТУРЯ БИСТРА# 19:30 ПАЗ 4234
244 21:35 УЖГОРОД 2                БОРИСЛАВ 15:10 БАЗ АО79.23
762 22:00 УЖГОРОД 2                ПОЛЯНСЬКА ГУТА# 20:30 ІВАН 26

ерелік розкладів автовокзалів по Україні в тому числі і по автостанції УЖГОРОД 2

Автовокзал УЖГОРОД 2 підключений до єдиної системи розкладів, і оновлюється одночасно совсемі автостанціями. Перелік деяких ви можете побачити нижче.

 Троїцьке АРЦИЗБАРБАХМУТБЕЛАЯ ЦЕРКОВЬБЕЛОВОДСКБЕЛОКУРАКИНОБердичів БЕРЕГОВЕБЕРЕЗНЕБЕРИСЛАВБЕРШАДЬБОБРИНЕЦЬБОГОРОДЧАНИБОГУСЛАВБОЛГРАД АС НОВАБОРИСЛАВБориспільБориспіль А/ПВ.ЛЕПЕТИХАВАПНЯРКАВАРАШВАРШАВАВАТУТІНЕВЕЛИКИЙ БИЧКІВВЕРХНЕ ДНЕПРОВСКВЕРХОВИНАВИЖНИЦЯВИННИЦА 2 юВИНОГРАДІВВІННИЦЯ 1ВІННИЦЯ 2ВІННИЦЯ 3ВІННИЦЯ ГРОШВОЗНЕСЕНСЬКВОЛНОВАХАВОЛОВЕЦЬВОЛОВЕЦЬ-2ВолочиськГАЙВОРОНГАЙСИНГЕНІЧЕСЬКГОЛА ПРИСТАНЬГОЛОВАНІВСЬКГОРЛОВКАГОРНЯКГОРОДЕНКАГОРОДИЩЕДЕБАЛЬЦЕВОДимерДНІПРО (Дніпропетровськ)ДОБРОВЕЛИЧКІВКАДобропі́лля Докучаєвськ ДОЛИНСЬКАДРОГОБИЧДружкі́вка ДУБНОЄнакієве ЖАШКІВЖДАНОВКАЖИТОМИРЖИТОМИР-2ЖОВКВАЗапоріжжяЗапоріжжя ГЗАРІЧНЕЗАСТАВНАЗВЕНИГОРОДКАЗОЛОТОНОША
Зугре́сІВАНКОВІвано-Франківськ Івано-Франківськ -1Івано-Франківськ -2Івано-Франківськ -3Івано-Франківськ -4ІЗМАЇЛІЛЛІНЦІІРШАВАКагарлик КАЛИНІВКАКАЛУШКам'янець-Подільський Кам'янське ( Дніпродзержинськ Г )Кам'янське ( Дніпродзержинськ)КАНІВ АВТО-РІКАКАТЕРИНОПІЛЬКАХОВКАКиїв Київ ДАРНИЦАКИЇВ АВКИЇВ АС-ЗЛВКИЇВ ВЕГАКиїв ДАЧНАКиїв ПІВДЕННАКиїв ПОЛІССЯКиїв ЦаВКіровське ( Хрестiвка )КОЗЯТИНКОЛОМИЯКОНСТАНТИНІВКА ДПКОНСТАНТИНІВКА ЗЛВКОРОСТЕНЬКорсунь — Шевченківський КОСІВКОСІВ юКОТОВСККраматорськКРАСИЛІВКРАСНОАРМІЙСК ( Покровськ )КРАСНОАРМІЙСК-Д ( Покровськ )КРЕМЕНЧУГ ГКреміннеКривий Ріг КРИВИЙ РІГ 2Крижопіль КРОПИВНИЦЬКИЙ ( Кіровоград )КРОПИВНИЦЬКИЙ 2 ( Кіровоград )Кура́хове ЛАДИЖИНЛИМАНЛИПОВЕЦЬЛисичанськ АС-2ЛИСЯНКАЛІТИНЛОКАЧІЛУБНИ ГЛЬВІВЛЬВІВ 2ЛЬВІВ 8Макарів МАЛА ВИСКАМАНЬКІВКАМарганець Маріуполь Марківка Мелітополь МИКОЛАЇВМИКОЛАЇВ 2
МИКОЛАЇВ АС ДАЧНАМИКОЛАЇВ Богоявленський пр 21/2МИКОЛАЇВ КМИРОНІВКАМілове МЛИНІВМогилів-Подільський МОНАСТИРИЩЕМукачеве Муровані Курилівці Н.ВОРОТАНЕМИРІВНОВА КАХОВКАНОВИЙ БУГНовоазовськ НОВОАЙДАРНовоград Волинський НОВОМИРГОРОДНОВОПСКОВНОВОТРОЇЦЬКЕНОВОЯВОРІВСЬКЕОБУХОВОВРУЧОДЕСАОДЕСА 7-КМОДЕСА ЖДВОДЕСА ПАУСТОВСЬКОГООДЕСА ПРИВОЗОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАОДЕССА "КОЛОНТАЕВСКАЯ"ОДЕССА "ПРИВОКЗАЛЬНАЯ"ОЛЕКСАНДРІВКАОЛЕКСАНДРІЯОРАТІВОрджонікідзе ( Покров )ПАВЛОГРАДПЕРВОМАЙСЬКПервомайськ (Миколаївська обл.)ПЕРЕЧИНПЕТРОПАВЛОВКАПИРЯТИН ГПІЩАНКАПОГРЕБИЩЕПокровськ Покровськ ЖДРадивилів Радомишль РАХІВРІВНЕРІВНЕ АС ЧАЙКАРівне ПІВНІЧРОКИТНЕРокитне (Київ.обл.)РОМНИРубіжне САВРАНЬСАРНИСВАЛЯВАСватове СВІТЛОВОДСЬКСвятогірськ Сєвєродоне́цьк СІЛЬЦЕСкадовськ Скадовськ юСКВИРАСЛАВУТАСлов’янськ СМІЛАСМОЛІНЕ
Сніжне СОЛОТВИНОСТ. ШЕВЧЕНКА ( СМІЛА )СТАВИЩЕ (БРУС)Станиця Луганська Старобільськ Старокостянтинів СТОРОЖИНЕЦЬТальне ТАРАЩАТЕПЛИКТЕРНИТЕРНОПІЛЬ АВТЕРНОПІЛЬ АС-2ТЕТЕРІВТЕТІЇВТИВРІВТОМАШПІЛЬТорез ( Чистякове )Тростянець Трускавець ТУЛЬЧИНТЯЧІВУЖГОРОДУЖГОРОД 2УКРАЇНКАУлянівка ГУМАНЬУМАНЬ ГУМАНЬ юХарків АС1Харків АС№1ХАРКІВ Ц.РИНОКХарцизькХЕРСОНХЕРСОН 2ХЕРСОН АС "міжміського"ХЕРСОН КХЕРСОН юХмельницький Хмельницький 2Хмельницький 3Хмельницький юХМІЛЬНИКХОТИНХРИСТИНІВКАХУСТЦЮРУПИНСЬК ( Олешки )ЧАПЛИНКАЧЕРКАСИЧЕРКАСИ АС-2ЧЕРКАСИ АС-3ЧЕРНІВЦІЧЕРНІВЦІ 3ЧЕРНІВЦІ АС-4 ДОБРОБУТЧЕРНІВЦІ ВЕСТ БУКОВИНАЧЕРНІВЦІ юЧЕЧЕЛЬНИКЧИГИРИНШАРГОРОДШахтарськ ШЕПЕТІВКАШПОЛАЮЖНОУКРАЇНСЬКЮЖНЫЙ (ОД)ЯГОТИНЯмпіль ЯСІНЯ