Розклад руху автобусів по автовокзалу БОГОРОДЧАНИ

Розклад руху автобусів, автовокзал БОГОРОДЧАНИ

Розклад відправлення автобусів надано автостанцією БОГОРОДЧАНИ як сезонне, для ознайомлення з затвердженим графіком руху рейсів з автовокзалу БОГОРОДЧАНИ. для отримання актуального розкладу по АС БОГОРОДЧАНИ поверніться в пошукову форму, розташовану вгорі

Розклад руху автобусів з автостанції БОГОРОДЧАНИ на 2019 рік.

Оновлення сезонного розкладу автобусів по автостанції БОГОРОДЧАНИ відбувається не частіше ніж один раз на місяць !!! Тому, що б подивитися наявність вільних, купити електронні квитки, дізнатися ціну і точний час відправлення рейсу з автостанції БОГОРОДЧАНИ заповніть форму !!! Або виберіть пункт меню "РОЗКЛАД АВТОБУСІВ", "КУПИТИ КВИТОК НА АВТОБУС", де докладно написано, як отримати інформацію.

Табло розкладу автобусів на автостанції БОГОРОДЧАНИ

Рейс Відправлення Станція відправлення  - призначення Прибуття Тип автобуса
407ПРЕ 06:58 ЛЕСІВКА#                 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 06:28 МЕРСЕДЕС-18
453ПР 07:10 БОГОРОДЧАНИ          ХМЕЛІВКА(Лази)# 06:40 МЕРСЕДЕС-21
413ПРБ 07:25 МАНЯВА(центр)#       ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 07:00 МЕРСЕДЕС-21
429ПРГ 07:39 ГОРОХОЛИНО(Лчс)#   ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 07:10 ПАЗ-28
405ПРГ 07:40 ГРАБОВЕЦЬ#             ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 07:15 БОГДАН-18
421ПРВ 07:40 СТАРУНЯ(центр)#     ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 07:18 БАЗ-29
3ВБ 07:50 КРИЧКА#                   ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 07:23 МЕРСЕДЕС-19
456ПР 07:50 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 07:20 ФОЛЬКСВАГН 18
455ПР 07:53 БОГОРОДЧАНИ          НАДВІРНА-1 07:10 МЕРСЕДЕС-18
25ВБ 08:00 СТАРА ГУТА#            ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 07:35 ПАЗ-28
407ПР 08:02 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ЛЕСІВКА# 07:35 ФОЛЬКСВАГН 16
401ПРА 08:02 БОГОРОДЧАНИ          САДЖАВА(кчнцева)# 07:45 МЕРСЕДЕС 24
478ПР 08:05 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 07:35 МЕРСЕДЕС-18
423ПРБ 08:10 БАБЧЕ#                     ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 07:45 МЕРСЕДЕС-21
425ПРЗ 08:15 БОГОРОДЧАНИ          ГЛИБІВКА# 07:55 МЕРСЕДЕС 24
431ПРБ 08:15 КРИВЕЦЬ(БГР)#         ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 07:55 МЕРСЕДЕС 24
15ВБ 08:15 СТАРА ГУТА#            ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 07:50 ПАЗ-28
473ПРР 08:18 БОГОРОДЧАНИ          ДІБРОВА(БГР)# 08:05 МЕРСЕДЕС-21
29ВБ 08:20 РІПНЕ#                     ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 07:53 МЕРСЕДЕС 24
419ПРА 08:20 БОГОРОДЧАНИ          КОСМАЧ(БГР)# 07:50 МЕРСЕДЕС-18
467ПРЗ 08:27 БОГОРОДЧАНИ          ЗАБЕРЕЖЖЯ# 08:10 МЕРСЕДЕС 24
453ПРА 08:35 БОГОРОДЧАНИ          ХМЕЛІВКА(Лази)# 08:05 МЕРСЕДЕС-21
13ВБ 08:35 ЗАКРЕНИЧНЕ#           ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 08:15 МЕРСЕДЕС-21
17ВБ 08:42 СТАРА ГУТА#            ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 08:22 ПАЗ-21
452ПР 08:46 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 08:15 МЕРСЕДЕС-18
472ПР 08:50 БОГОРОДЧАНИ          НАДВІРНА-1 08:05 МЕРСЕДЕС-18
6ВБ 08:50 РОЖНЯТІВ                ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 08:28 МЕРСЕДЕС-18
459ПР 08:50 БОГОРОДЧАНИ          РОСІЛЬНА# 08:25 МЕРСЕДЕС-21
19ВБ 08:50 КРИЧКА#                   ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 08:25 МЕРСЕДЕС 24
11ВІФ3 08:50 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     РІПНЕ# 07:35 МЕРСЕДЕС-21
466ПР 09:00 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 08:40 МЕРСЕДЕС-18
457ПР 09:00 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 08:30 МЕРСЕДЕС-18
425ПРК 09:10 ГЛИБІВКА#               ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 08:45 МЕРСЕДЕС 24
427ПРБ 09:20 БОГОРОДЧАНИ          ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 08:55 МЕРСЕДЕС-18
407ПРЖ 09:20 ЛЕСІВКА#                 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 08:50 МЕРСЕДЕС-18
405ПР 09:20 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ГРАБОВЕЦЬ# 09:00 МЕРСЕДЕС 24
8ВБ 09:20 ЛУКВИЦЯ#                 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 09:00 МЕРСЕДЕС 24
401ПРД 09:21 САДЖАВА(кчнцева)#  ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 08:47 МЕРСЕДЕС 24
429ПРА 09:27 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ГОРОХОЛИНО(вул.О.КИЯКА)# 09:03 ПАЗ-28
464ПРБ 09:27 БОГОРОДЧАНИ          МАНЯВА(Буки)# 08:30 МЕРСЕДЕС-21
456ПРА 09:30 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 09:00 ФОЛЬКСВАГН 18
419ПРБ 09:30 БОГОРОДЧАНИ          КОСМАЧ(БГР)# 09:00 МЕРСЕДЕС-18
478ПРА 09:40 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 09:10 МЕРСЕДЕС-18
10ВБ 09:50 СТАРА ГУТА#            ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 09:25 МЕРСЕДЕС 24
33ВБ 09:50 КАЛУШ                      ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 09:25 ИК-250
15ВІФ3 09:55 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     СТАРА ГУТА# 08:50 ПАЗ-28
454ПР 09:55 БОГОРОДЧАНИ          БАБЧЕ# 09:10 МЕРСЕДЕС-18
471ПР 10:00 БОГОРОДЧАНИ          ГЛИБОКЕ# 09:40 МЕРСЕДЕС-21
455ПРА 10:03 БОГОРОДЧАНИ          НАДВІРНА-1 09:20 МЕРСЕДЕС-18
1ВБ 10:05 КРИЧКА#                   ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 09:40 МЕРСЕДЕС-18
452ПРА 10:11 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 09:40 МЕРСЕДЕС-18
461ПР 10:20 БОГОРОДЧАНИ          ЛУКВИЦЯ# 09:15 МЕРСЕДЕС-18
413ПР 10:20 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     МАНЯВА(центр)# 09:25 МЕРСЕДЕС-21
457ПРА 10:20 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 09:50 МЕРСЕДЕС-18
429ПРД 10:24 ГОРОХОЛИНО(вул.О.КИЯКА)#  ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 09:55 ПАЗ-28
405ПРД 10:25 ГРАБОВЕЦЬ#             ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 10:00 БОГДАН-18
421ПР 10:25 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     СТАРУНЯ(центр)# 09:57 БАЗ-29
419ПРЕ 10:30 КОСМАЧ(БГР)#           ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 10:10 МЕРСЕДЕС-18
466ПРА 10:31 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 10:00 МЕРСЕДЕС-18
23ВБ 10:35 СТАРА ГУТА#            ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 10:10 МЕРСЕДЕС 24
3ВІФ3 10:35 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     КРИЧКА# 09:32 МЕРСЕДЕС-19
425ПРА 10:50 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ГЛИБІВКА# 10:30 МЕРСЕДЕС 24
407ПРА 10:52 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ЛЕСІВКА# 10:25 МЕРСЕДЕС-18
456ПРБ 11:00 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 10:30 ФОЛЬКСВАГН 18
472ПРА 11:05 БОГОРОДЧАНИ          НАДВІРНА-1 10:20 МЕРСЕДЕС-18
473ПРА 11:13 БОГОРОДЧАНИ          ДІБРОВА(БГР)# 11:00 МЕРСЕДЕС-21
478ПРБ 11:15 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 10:45 МЕРСЕДЕС-18
467ПРІ 11:17 БОГОРОДЧАНИ          ЗАБЕРЕЖЖЯ# 11:00 МЕРСЕДЕС-21
19ВІФ3 11:20 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     КРИЧКА# 10:10 МЕРСЕДЕС-18
38ВІФЗ 11:20 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ЯСЕНЬ# 10:00 МЕРСЕДЕС-22
421ПРГ 11:25 СТАРУНЯ(центр)#     ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 11:03 БАЗ-29
401ПР 11:26 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     САДЖАВА(кчнцева)# 11:09 МЕРСЕДЕС 24
419ПР 11:45 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     КОСМАЧ(БГР)# 11:15 МЕРСЕДЕС-18
11ВБ 11:52 РІПНЕ#                     ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 11:37 МЕРСЕДЕС-21
454ПРА 11:55 БОГОРОДЧАНИ          БАБЧЕ# 11:10 МЕРСЕДЕС-18
425ПРЛ 11:58 ГЛИБІВКА#               ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 11:33 МЕРСЕДЕС 24
471ПРА 12:00 БОГОРОДЧАНИ          ГЛИБОКЕ# 11:40 МЕРСЕДЕС-21
25ВІФ3 12:11 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     СТАРА ГУТА# 10:55 ПАЗ-28
407ПРЗ 12:30 ЛЕСІВКА#                 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 12:00 МЕРСЕДЕС-18
452ПРБ 12:31 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 12:00 МЕРСЕДЕС-18
17ВІФ3 12:32 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     СТАРА ГУТА# 11:25 ПАЗ-21
455ПРБ 12:33 БОГОРОДЧАНИ          НАДВІРНА-1 11:50 МЕРСЕДЕС-18
427ПРВ 12:50 БОГОРОДЧАНИ          ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 12:25 МЕРСЕДЕС-18
1ВІФ3 12:50 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     КРИЧКА# 11:55 МЕРСЕДЕС-18
457ПРБ 13:00 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 12:30 МЕРСЕДЕС-18
431ПР 13:05 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     КРИВЕЦЬ(БГР)# 12:15 МЕРСЕДЕС 24
405ПРА 13:10 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ГРАБОВЕЦЬ# 12:50 БОГДАН-18
453ПРВ 13:10 БОГОРОДЧАНИ          ХМЕЛІВКА(Лази)# 12:40 МЕРСЕДЕС-21
29ВІФ3 13:10 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     РІПНЕ# 11:40 МЕРСЕДЕС-18
428ПРА 13:20 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ГОРОХОЛИНО(ЖУРАКИ)+ 13:00 БАЗ-24
419ПРВ 13:20 БОГОРОДЧАНИ          КОСМАЧ(БГР)# 12:50 МЕРСЕДЕС-18
472ПРБ 13:30 БОГОРОДЧАНИ          НАДВІРНА-1 12:45 МЕРСЕДЕС 24
425ПРБ 13:30 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ГЛИБІВКА# 13:10 МЕРСЕДЕС 24
413ПРВ 13:30 МАНЯВА(центр)#       ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 13:05 МЕРСЕДЕС-21
466ПРБ 13:31 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 13:00 МЕРСЕДЕС-18
407ПРБ 13:47 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ЛЕСІВКА# 13:20 МЕРСЕДЕС-18
4ВБ 13:50 КРИЧКА#                   ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 13:23 МЕРСЕДЕС-19
423ПР 13:50 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     БАБЧЕ# 13:00 МЕРСЕДЕС-21
8ВІФ3 13:55 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ЛУКВИЦЯ# 12:45 МЕРСЕДЕС 24
20ВБ 14:00 КРИЧКА#                   ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 13:35 МЕРСЕДЕС-18
401ПРБ 14:07 БОГОРОДЧАНИ          САДЖАВА(кчнцева)# 13:50 МЕРСЕДЕС 24
459ПРВ 14:25 БОГОРОДЧАНИ          РОСІЛЬНА# 14:00 МЕРСЕДЕС-21
421ПРА 14:25 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     СТАРУНЯ(центр)# 13:57 БАЗ-29
26ВБ 14:26 СТАРА ГУТА#            ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 14:00 ПАЗ-28
456ПРВ 14:30 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 14:00 ФОЛЬКСВАГН 18
431ПРВ 14:35 КРИВЕЦЬ(БГР)#         ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 14:15 RENAULT РС27
6ВІФ3 14:40 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     РОЖНЯТІВ 13:32 МЕРСЕДЕС-18
23ВІФ3 14:40 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     СТАРА ГУТА# 13:20 БОГДАН-18
473ПРБ 14:43 БОГОРОДЧАНИ          ДІБРОВА(БГР)# 14:30 МЕРСЕДЕС-21
454ПРБ 14:45 БОГОРОДЧАНИ          БАБЧЕ# 14:00 МЕРСЕДЕС-18
478ПРВ 14:50 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 14:20 МЕРСЕДЕС-18
405ПРЕ 14:50 ГРАБОВЕЦЬ#             ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 14:25 БОГДАН-20
428ПРЕ 14:50 ГОРОХОЛИНО(ЖУРАКИ)+  ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 14:25 БАЗ-24
467ПРК 14:57 БОГОРОДЧАНИ          ЗАБЕРЕЖЖЯ# 14:40 МЕРСЕДЕС-21
455ПРВ 15:18 БОГОРОДЧАНИ          НАДВІРНА-1 14:35 МЕРСЕДЕС 24
453ПРГ 15:20 БОГОРОДЧАНИ          ХМЕЛІВКА(Лази)# 14:50 МЕРСЕДЕС-21
2ВБ 15:20 КРИЧКА#                   ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 14:55 МЕРСЕДЕС-18
4ВІФ3 15:32 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     КРИЧКА# 14:30 МЕРСЕДЕС-19
461ПРА 15:40 БОГОРОДЧАНИ          ЛУКВИЦЯ# 14:35 МЕРСЕДЕС-18
421ПРД 15:40 СТАРУНЯ(центр)#     ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 15:18 БАЗ-29
9ВБ 15:45 ЛУКВИЦЯ#                 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 15:25 МЕРСЕДЕС 24
30ВБ 15:45 РІПНЕ#                     ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 15:18 МЕРСЕДЕС-18
452ПРВ 15:46 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 15:15 МЕРСЕДЕС-18
428ПРБ 16:00 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ГОРОХОЛИНО(ЖУРАКИ)+ 15:40 БАЗ-24
407ПРІ 16:00 ЛЕСІВКА#                 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 15:30 ФОЛЬКСВАГН 16
457ПРВ 16:00 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 15:30 МЕРСЕДЕС-18
413ПРА 16:05 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     МАНЯВА(центр)# 15:10 МЕРСЕДЕС-21
425ПРМ 16:08 ГЛИБІВКА#               ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 15:43 МЕРСЕДЕС 24
472ПРВ 16:15 БОГОРОДЧАНИ          НАДВІРНА-1 15:30 МЕРСЕДЕС-18
466ПРВ 16:16 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 15:45 МЕРСЕДЕС-18
471ПРБ 16:20 БОГОРОДЧАНИ          ГЛИБОКЕ# 16:00 МЕРСЕДЕС-21
419ПРГ 16:20 БОГОРОДЧАНИ          КОСМАЧ(БГР)# 15:50 МЕРСЕДЕС-18
405ПРБ 16:25 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ГРАБОВЕЦЬ# 16:05 МЕРСЕДЕС-21
10ВІФ3 16:40 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     СТАРА ГУТА# 15:20 МЕРСЕДЕС 24
24ВБ 16:40 СТАРА ГУТА#            ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 16:15 БОГДАН-22
456ПРГ 16:45 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 16:15 ФОЛЬКСВАГН 18
13ВІФ3 16:45 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ЗАКРЕНИЧНЕ# 15:30 МЕРСЕДЕС-21
7ВБ 16:55 РОЖНЯТІВ                ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 16:33 МЕРСЕДЕС-18
20ВІФ3 17:00 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     КРИЧКА# 15:50 МЕРСЕДЕС-18
478ПРГ 17:00 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 16:30 МЕРСЕДЕС-18
33ВІФ3 17:10 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     КАЛУШ 14:53 ИК-250
467ПРЛ 17:17 БОГОРОДЧАНИ          ЗАБЕРЕЖЖЯ# 17:00 МЕРСЕДЕС-21
423ПРВ 17:20 БАБЧЕ#                     ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 16:55 МЕРСЕДЕС-21
427ПРД 17:25 БОГОРОДЧАНИ          ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 17:00 МЕРСЕДЕС-18
471ПРВ 17:30 БОГОРОДЧАНИ          ГЛИБОКЕ# 17:10 МЕРСЕДЕС-21
405ПРЖ 17:30 ГРАБОВЕЦЬ#             ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 17:05 МЕРСЕДЕС-21
2ВІФ3 17:35 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     КРИЧКА# 16:40 МЕРСЕДЕС-18
452ПРГ 17:41 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 17:10 МЕРСЕДЕС-18
401ПРВ 17:47 БОГОРОДЧАНИ          САДЖАВА(кчнцева)# 17:30 МЕРСЕДЕС 24
467ПРЕ 17:47 БОГОРОДЧАНИ          ЗАБЕРЕЖЖЯ# 17:30 МЕРСЕДЕС-21
457ПРГ 17:50 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 17:20 МЕРСЕДЕС-18
473ПРВ 17:53 БОГОРОДЧАНИ          ДІБРОВА(БГР)# 17:40 МЕРСЕДЕС-21
30ВІФ3 17:55 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     РІПНЕ# 16:25 МЕРСЕДЕС-18
454ПРВ 17:55 БОГОРОДЧАНИ          БАБЧЕ# 17:10 МЕРСЕДЕС-18
407ПРВ 17:57 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ЛЕСІВКА# 17:30 ФОЛЬКСВАГН 16
429ПРВ 17:58 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ГОРОХОЛИНО(ГРАБОВЕЦЬ)+ 17:38 ПАЗ-28
425ПРВ 18:00 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ГЛИБІВКА# 17:40 МЕРСЕДЕС 24
419ПРД 18:00 БОГОРОДЧАНИ          КОСМАЧ(БГР)# 17:30 МЕРСЕДЕС-18
466ПРГ 18:01 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 17:30 МЕРСЕДЕС-18
455ПРГ 18:03 БОГОРОДЧАНИ          НАДВІРНА-1 17:20 МЕРСЕДЕС 24
451ПРГ 18:10 БОГОРОДЧАНИ          НАДВІРНА-1 17:20 МЕРСЕДЕС-18
453ПРД 18:10 БОГОРОДЧАНИ          ХМЕЛІВКА(Лази)# 17:40 МЕРСЕДЕС-21
9ВІФ3 18:10 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ЛУКВИЦЯ# 17:00 ІСУЗИ
414ПР 18:13 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     МАНЯВА(центр)# 17:25 МЕРСЕДЕС-21
431ПРА 18:15 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     КРИВЕЦЬ(БГР)# 17:25 МЕРСЕДЕС 24
460ПРД 18:15 БОГОРОДЧАНИ          МОНАСТИРЧАНИ# 17:35 МЕРСЕДЕС-21
12ВІФ3 18:20 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     РІПНЕ# 17:05 МЕРСЕДЕС-21
456ПРД 18:20 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 17:50 ФОЛЬКСВАГН 18
472ПРГ 18:20 БОГОРОДЧАНИ          НАДВІРНА-1 17:35 МЕРСЕДЕС-18
478ПРД 18:30 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 18:00 МЕРСЕДЕС-18
421ПРБ 18:38 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     СТАРУНЯ(центр)# 18:10 БАЗ-29
426ПРГ 18:45 КРИВЕЦЬ(БГР)#         ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 18:22 МЕРСЕДЕС-21
458ПРГ 18:47 БОГОРОДЧАНИ          БАБЧЕ# 18:00 МЕРСЕДЕС-18
401ПРГ 18:47 БОГОРОДЧАНИ          САДЖАВА(кчнцева)# 18:30 МЕРСЕДЕС 24
18ВБ 18:52 СТАРА ГУТА#            ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 18:32 ПАЗ-21
429ПРЖ 18:54 ГОРОХОЛИНО(ГРАБОВЕЦЬ)+  ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 18:25 ПАЗ-28
32ВІФ3 18:55 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ЯСЕНЬ# 17:35 ІВЕКО
405ПРВ 19:00 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ГРАБОВЕЦЬ# 18:40 БОГДАН-18
437ПРД 19:00 РОСІЛЬНА#               ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 18:35 МЕРСЕДЕС 24
462ПРГ 19:02 БОГОРОДЧАНИ          НАДВІРНА-1 18:20 МЕРСЕДЕС 24
459ПРЕ 19:05 БОГОРОДЧАНИ          РОСІЛЬНА# 18:40 МЕРСЕДЕС-21
26ВІФ3 19:11 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     СТАРА ГУТА# 17:55 ПАЗ-28
465ПРВ 19:15 БОГОРОДЧАНИ          МАНЯВА(центр)# 18:25 МЕРСЕДЕС-18
453ПРЕ 19:15 БОГОРОДЧАНИ          ХМЕЛІВКА(Лази)# 18:45 МЕРСЕДЕС-21
428ПРВ 19:15 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ГОРОХОЛИНО(ЖУРАКИ)+ 18:55 БАЗ-24
452ПРД 19:16 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 18:45 МЕРСЕДЕС-18
467ПРЖ 19:17 БОГОРОДЧАНИ          ЗАБЕРЕЖЖЯ# 19:00 МЕРСЕДЕС-21
461ПРБ 19:18 БОГОРОДЧАНИ          ЛУКВИЦЯ# 18:10 МЕРСЕДЕС-18
425ПРЖ 19:20 БОГОРОДЧАНИ          ГЛИБІВКА# 19:00 МЕРСЕДЕС 24
423ПРА 19:25 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     БАБЧЕ# 18:35 МЕРСЕДЕС-21
22ВІФ3 19:30 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     КРИЧКА# 18:30 БАЗ-21
407ПРК 19:30 ЛЕСІВКА#                 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 19:00 МЕРСЕДЕС-18
457ПРД 19:30 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 19:00 МЕРСЕДЕС-18
477ПРГ 19:30 БОГОРОДЧАНИ          МАРКОВА# 18:50 МЕРСЕДЕС-18
466ПРД 19:46 БОГОРОДЧАНИ          СОЛОТВИН# 19:15 МЕРСЕДЕС-18
12ВБ 20:02 РІПНЕ#                     ІВ.ФРАНКІВСЬК-3 19:45 МЕРСЕДЕС-21
37ВІФ3 20:05 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ПЕРЕГІНСЬК# 19:10 МЕРСЕДЕС-21
426ПРБ 20:16 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     КРИВЕЦЬ(БГР)# 19:25 МЕРСЕДЕС-21
437ПРБ 20:20 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     РОСІЛЬНА# 20:00 МЕРСЕДЕС 24
24ВІФ3 20:20 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     СТАРА ГУТА# 19:00 ПАЗ-28
7ВІФ3 20:35 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     РОЖНЯТІВ 19:27 МЕРСЕДЕС 24
28ВІФ3 20:41 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ПОРОГИ# 19:40 ПАЗ-23
429ПР 20:44 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ГОРОХОЛИНО(Лчс)# 20:15 ПАЗ-28
407ПРГ 20:52 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     ЛЕСІВКА# 20:25 ФОЛЬКСВАГН 16
469ПРГ 21:07 БОГОРОДЧАНИ          ЛЕСІВКА# 20:30 МЕРСЕДЕС-18
18ВІФ3 21:32 ІВ.ФРАНКІВСЬК-3     СТАРА ГУТА# 20:25 ПАЗ-21

ерелік розкладів автовокзалів по Україні в тому числі і по автостанції БОГОРОДЧАНИ

Автовокзал БОГОРОДЧАНИ підключений до єдиної системи розкладів, і оновлюється одночасно совсемі автостанціями. Перелік деяких ви можете побачити нижче.

 Троїцьке АРЦИЗБАРБАХМУТБЕЛАЯ ЦЕРКОВЬБЕЛОВОДСКБЕЛОКУРАКИНОБердичів БЕРЕГОВЕБЕРЕЗНЕБЕРИСЛАВБЕРШАДЬБОБРИНЕЦЬБОГОРОДЧАНИБОГУСЛАВБОЛГРАД АС НОВАБОРИСЛАВБориспільБориспіль А/ПВ.ЛЕПЕТИХАВАПНЯРКАВАРАШВАРШАВАВАТУТІНЕВЕЛИКИЙ БИЧКІВВЕРХНЕ ДНЕПРОВСКВЕРХОВИНАВИЖНИЦЯВИННИЦА 2 юВИНОГРАДІВВІННИЦЯ 1ВІННИЦЯ 2ВІННИЦЯ 3ВІННИЦЯ ГРОШВОЗНЕСЕНСЬКВОЛНОВАХАВОЛОВЕЦЬВОЛОВЕЦЬ-2ВолочиськГАЙВОРОНГАЙСИНГЕНІЧЕСЬКГОЛА ПРИСТАНЬГОЛОВАНІВСЬКГОРЛОВКАГОРНЯКГОРОДЕНКАГОРОДИЩЕДЕБАЛЬЦЕВОДимерДНІПРО (Дніпропетровськ)ДОБРОВЕЛИЧКІВКАДобропі́лля Докучаєвськ ДОЛИНСЬКАДРОГОБИЧДружкі́вка ДУБНОЄнакієве ЖАШКІВЖДАНОВКАЖИТОМИРЖИТОМИР-2ЖОВКВАЗапоріжжяЗапоріжжя ГЗАРІЧНЕЗАСТАВНАЗВЕНИГОРОДКАЗОЛОТОНОША
Зугре́сІВАНКОВІвано-Франківськ Івано-Франківськ -1Івано-Франківськ -2Івано-Франківськ -3Івано-Франківськ -4ІЗМАЇЛІЛЛІНЦІІРШАВАКагарлик КАЛИНІВКАКАЛУШКам'янець-Подільський Кам'янське ( Дніпродзержинськ Г )Кам'янське ( Дніпродзержинськ)КАНІВ АВТО-РІКАКАТЕРИНОПІЛЬКАХОВКАКиїв Київ ДАРНИЦАКИЇВ АВКИЇВ АС-ЗЛВКИЇВ ВЕГАКиїв ДАЧНАКиїв ПІВДЕННАКиїв ПОЛІССЯКиїв ЦаВКіровське ( Хрестiвка )КОЗЯТИНКОЛОМИЯКОНСТАНТИНІВКА ДПКОНСТАНТИНІВКА ЗЛВКОРОСТЕНЬКорсунь — Шевченківський КОСІВКОСІВ юКОТОВСККраматорськКРАСИЛІВКРАСНОАРМІЙСК ( Покровськ )КРАСНОАРМІЙСК-Д ( Покровськ )КРЕМЕНЧУГ ГКреміннеКривий Ріг КРИВИЙ РІГ 2Крижопіль КРОПИВНИЦЬКИЙ ( Кіровоград )КРОПИВНИЦЬКИЙ 2 ( Кіровоград )Кура́хове ЛАДИЖИНЛИМАНЛИПОВЕЦЬЛисичанськ АС-2ЛИСЯНКАЛІТИНЛОКАЧІЛУБНИ ГЛЬВІВЛЬВІВ 2ЛЬВІВ 8Макарів МАЛА ВИСКАМАНЬКІВКАМарганець Маріуполь Марківка Мелітополь МИКОЛАЇВМИКОЛАЇВ 2
МИКОЛАЇВ АС ДАЧНАМИКОЛАЇВ Богоявленський пр 21/2МИКОЛАЇВ КМИРОНІВКАМілове МЛИНІВМогилів-Подільський МОНАСТИРИЩЕМукачеве Муровані Курилівці Н.ВОРОТАНЕМИРІВНОВА КАХОВКАНОВИЙ БУГНовоазовськ НОВОАЙДАРНовоград Волинський НОВОМИРГОРОДНОВОПСКОВНОВОТРОЇЦЬКЕНОВОЯВОРІВСЬКЕОБУХОВОВРУЧОДЕСАОДЕСА 7-КМОДЕСА ЖДВОДЕСА ПАУСТОВСЬКОГООДЕСА ПРИВОЗОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАОДЕССА "КОЛОНТАЕВСКАЯ"ОДЕССА "ПРИВОКЗАЛЬНАЯ"ОЛЕКСАНДРІВКАОЛЕКСАНДРІЯОРАТІВОрджонікідзе ( Покров )ПАВЛОГРАДПЕРВОМАЙСЬКПервомайськ (Миколаївська обл.)ПЕРЕЧИНПЕТРОПАВЛОВКАПИРЯТИН ГПІЩАНКАПОГРЕБИЩЕПокровськ Покровськ ЖДРадивилів Радомишль РАХІВРІВНЕРІВНЕ АС ЧАЙКАРівне ПІВНІЧРОКИТНЕРокитне (Київ.обл.)РОМНИРубіжне САВРАНЬСАРНИСВАЛЯВАСватове СВІТЛОВОДСЬКСвятогірськ Сєвєродоне́цьк СІЛЬЦЕСкадовськ Скадовськ юСКВИРАСЛАВУТАСлов’янськ СМІЛАСМОЛІНЕ
Сніжне СОЛОТВИНОСТ. ШЕВЧЕНКА ( СМІЛА )СТАВИЩЕ (БРУС)Станиця Луганська Старобільськ Старокостянтинів СТОРОЖИНЕЦЬТальне ТАРАЩАТЕПЛИКТЕРНИТЕРНОПІЛЬ АВТЕРНОПІЛЬ АС-2ТЕТЕРІВТЕТІЇВТИВРІВТОМАШПІЛЬТорез ( Чистякове )Тростянець Трускавець ТУЛЬЧИНТЯЧІВУЖГОРОДУЖГОРОД 2УКРАЇНКАУлянівка ГУМАНЬУМАНЬ ГУМАНЬ юХарків АС1Харків АС№1ХАРКІВ Ц.РИНОКХарцизькХЕРСОНХЕРСОН 2ХЕРСОН АС "міжміського"ХЕРСОН КХЕРСОН юХмельницький Хмельницький 2Хмельницький 3Хмельницький юХМІЛЬНИКХОТИНХРИСТИНІВКАХУСТЦЮРУПИНСЬК ( Олешки )ЧАПЛИНКАЧЕРКАСИЧЕРКАСИ АС-2ЧЕРКАСИ АС-3ЧЕРНІВЦІЧЕРНІВЦІ 3ЧЕРНІВЦІ АС-4 ДОБРОБУТЧЕРНІВЦІ ВЕСТ БУКОВИНАЧЕРНІВЦІ юЧЕЧЕЛЬНИКЧИГИРИНШАРГОРОДШахтарськ ШЕПЕТІВКАШПОЛАЮЖНОУКРАЇНСЬКЮЖНЫЙ (ОД)ЯГОТИНЯмпіль ЯСІНЯ