Розклад руху автобусів по автовокзалу ОЛЕКСАНДРІЯ

Розклад руху автобусів, автовокзал ОЛЕКСАНДРІЯ

Розклад відправлення автобусів надано автостанцією ОЛЕКСАНДРІЯ як сезонне, для ознайомлення з затвердженим графіком руху рейсів з автовокзалу ОЛЕКСАНДРІЯ. для отримання актуального розкладу по АС ОЛЕКСАНДРІЯ поверніться в пошукову форму, розташовану вгорі

Розклад руху автобусів з автостанції ОЛЕКСАНДРІЯ на 2019 рік.

Оновлення сезонного розкладу автобусів по автостанції ОЛЕКСАНДРІЯ відбувається не частіше ніж один раз на місяць !!! Тому, що б подивитися наявність вільних, купити електронні квитки, дізнатися ціну і точний час відправлення рейсу з автостанції ОЛЕКСАНДРІЯ заповніть форму !!! Або виберіть пункт меню "РОЗКЛАД АВТОБУСІВ", "КУПИТИ КВИТОК НА АВТОБУС", де докладно написано, як отримати інформацію.

Табло розкладу автобусів на автостанції ОЛЕКСАНДРІЯ

Рейс Відправлення Станція відправлення  - призначення Прибуття Тип автобуса
026 00:35 КИШИНІВ                  ХАРКІВ 17:35 SETRA-47
56 05:15 КИЇВ АС"КИЇВ"         ЖОВТІ ВОДИ 04:10 ЛАЗ-4202
1266 05:55 ОЛЕКСАНДРІЯ          ЛІКАРІВКА# 05:10 ГАЗ-32213СПГ
5556 05:55 ОЛЕКСАНДРІЯ          БУТІВСЬКЕ# 05:10 ГАЗЕЛЬ-12
1268 05:58 ОЛЕКСАНДРІЯ          СВІТЛОПІЛЬ# 05:10 ІВЕКО
0001 06:00 ОЛЕКСАНДРІЯ          ВОЙНІВКА 05:30 ПАЗ-4234
202 06:10 ОЛЕКСАНДРІЯ          РОЖЕВЕ# 05:20 ПАЗ 4230
1206 06:10 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПРОТОПОПІВКА# 05:40 ПАЗ-672
200 06:20 ОЛЕКСАНДРІЯ          ЩАСЛИВЕ# 05:00 МАН23
50А 06:30 ЧЕРНІВЦІ                ДНІПРО АВЦ 03:15 ИК-256
213 06:30 ОЛЕКСАНДРІЯ          УЛЬЯНІВКА# 05:25 ПАЗ-32054
49А 06:30 ДНІПРО АВЦ             ЧЕРНІВЦІ 14:05 МЕРСЕДЕС
192 06:34 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПАХАРІВКА# 05:00 IVECO 18
209Х 06:40 ОЛЕКСАНДРІЯ          ЗЕЛЕНА БАЛКА 04:50 ПАЗ-23.16
1207 06:45 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПРОТОПОПІВКА# 06:15 ПАЗ-672
187 06:45 ОЛЕКСАНДРІЯ          ІВАНОВЕ# 05:10 ПАЗ-32054
190 06:50 ОЛЕКСАНДРІЯ          МИРОНІВКА.ЦЕНТР 05:30 БАЗ14
242 06:50 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПУСТЕЛЬНИКОВЕ# 06:00 МЕРС17
97 06:50 ЖОВТІ ВОДИ             КИЇВ АС"КИЇВ" 23:20 ЛАЗ-4202
210 06:55 ОЛЕКСАНДРІЯ          МИТРОФАНІВКА.О# 05:10 ПАЗ.32054
001 06:55 ОЛЕКСАНДРІЯ          БЕРЕЗІВКА# ОЛ. 06:30 БАЗ14
184 06:56 ОЛЕКСАНДРІЯ          МИКИЛЬСЬКЕ# 05:00 ПАЗ-672
757 07:00 КРОПИВНИЦЬКИЙ      МОСКВА АВ"ПІВДЕННІ ВОРОТА" 08:10 EOS
199 07:05 ОЛЕКСАНДРІЯ          ЯЛИНІВКА# 05:40 ПАЗ.4230
52 07:05 ОЛЕКСАНДРІЯ          ДІВОЧЕ ПОЛЕ# 05:30 ЛАЗ-695
250 07:10 ОЛЕКСАНДРІЯ          НОВА ПРАГА(ДЖЕРЕЛЬНА)# 06:00 МАН23
0102 07:10 ОЛЕКСАНДРІЯ          ВОЙНІВКА 06:40 ПАЗ-4234
174 07:10 ОЛЕКСАНДРІЯ          СОНІНЕ# 06:00 БАЗ14
1403 07:15 ОЛЕКСАНДРІЯ          ГОЛОВКІВКА КІНЦ. 06:00 МАН
197 07:22 ОЛЕКСАНДРІЯ          ОНУФРІЇВКА 05:15 МЕРСЕДЕС21
301 07:25 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПОПЕЛЬНАСТЕ# 05:10 ПАЗ-4234
1204 07:25 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПРИЮТІВКА# 07:00 БАЗ14
1208 07:30 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПРОТОПОПІВКА# 07:00 ПАЗ-672
1200 07:40 ОЛЕКСАНДРІЯ          КОСІВКА# 06:50 БАЗ14
610 07:55 ОЛЕКСАНДРІЯ          КРОПИВНИЦЬКИЙ 06:10 SCANIA-113
0002 07:55 ОЛЕКСАНДРІЯ          БЕРЕЗІВКА# ОЛ. 07:30 БАЗ14
226 08:10 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПЕТРОВЕ# 07:00 ПАЗ-32054
1209 08:10 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПРОТОПОПІВКА# 07:40 ПАЗ-672
251 08:10 ОЛЕКСАНДРІЯ          НОВА ПРАГА(ШЕВЧЕНКА)# 06:45 МАН23
1301 08:15 ОЛЕКСАНДРІЯ          ГОЛОВКІВКА КІНЦ. 07:30 ПАЗ-32054
228 08:20 ОЛЕКСАНДРІЯ          ВОДЯНЕ 06:40 ГАЗ-32213СПГ
614 08:20 ОЛЕКСАНДРІЯ          КРОПИВНИЦЬКИЙ-2 06:20 МАН23
1270 08:25 ОЛЕКСАНДРІЯ          НОВА ПРАГА# 07:45 ІВЕКО
1205 08:25 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПРИЮТІВКА# 08:00 БАЗ14
44 08:30 ОЛЕКСАНДРІЯ          КРЕМЕНЧУК 07:10 ЕТАЛОН30
0111 08:30 ОЛЕКСАНДРІЯ          ВОЙНІВКА 08:00 ПАЗ-4234
62 08:32 ОЛЕКСАНДРІЯ          Р-ІМ.ЛЕНІНА(КР.Р) 05:20 БАЗА ЕТАЛОН
023П 08:50 ПЕТРОВЕ                  КРОПИВНИЦЬКИЙ-2 06:40 МЕРС17
1210 09:00 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПРОТОПОПІВКА# 08:30 ПАЗ-672
055 09:05 ДНІПРО АВЦ             КИШИНІВ 23:35 МАН
1120 09:20 ПЕТРОВЕ                  СВІТЛОВОДСЬК 07:50 МЕРС17
203 09:40 КРОПИВНИЦЬКИЙ      КРЕМЕНЧУК 08:20 IVECO TURBO DAILY
612 09:40 ОЛЕКСАНДРІЯ          КРОПИВНИЦЬКИЙ 07:40 ИК-256
334 09:45 ОЛЕКСАНДРІЯ          КРИВИЙ РІГ 2 06:20 ІВЕКО
1211 09:45 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПРОТОПОПІВКА# 09:15 ПАЗ-672
1234 09:45 ОЛЕКСАНДРІЯ          ГОЛОВКІВКА КІНЦ. 08:30 МАН
252 09:55 ОЛЕКСАНДРІЯ          НОВА ПРАГА(ШЕВЧЕНКА)# 09:00 МАН23
019С 09:55 СВІТЛОВОДСЬК        КРОПИВНИЦЬКИЙ 08:05 БАЗ ЕТАЛОН АО79.23
0112 10:00 ОЛЕКСАНДРІЯ          ВОЙНІВКА 09:30 ПАЗ-4234
205 10:10 ОЛЕКСАНДРІЯ          РОЖЕВЕ# 09:20 ПАЗ 4230
629 10:15 ОЛЕКСАНДРІЯ          КИЇВ ВИДУБИЧІ 04:30 ФОЛЬКС LT-35
205Б 10:20 КРЕМЕНЧУК              КРОПИВНИЦЬКИЙ 08:35 MAN 45
0003 10:25 ОЛЕКСАНДРІЯ          БЕРЕЗІВКА# ОЛ. 10:00 БАЗ14
1212 10:30 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПРОТОПОПІВКА# 10:00 ПАЗ-672
345 10:30 ЖОВТІ ВОДИ             КРОПИВНИЦЬКИЙ 08:50 МЕРС17
1271 10:40 ОЛЕКСАНДРІЯ          НОВА ПРАГА# 10:00 ІВЕКО
1302 10:45 ОЛЕКСАНДРІЯ          ГОЛОВКІВКА КІНЦ. 10:00 ПАЗ-32054
1201 10:50 ОЛЕКСАНДРІЯ          КОСІВКА# 10:00 БАЗ14
011 11:10 КРОПИВНИЦЬКИЙ      СВІТЛОВОДСЬК 09:40 БАЗ ЕТАЛОН АО79.23
1213 11:10 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПРОТОПОПІВКА# 10:40 ПАЗ-672
185Б 11:10 ГОРІШНІ ПЛАВНІ     КРОПИВНИЦЬКИЙ 09:20 ФОЛЬКС LT
373 11:15 ЖОВТІ ВОДИ             КРЕМЕНЧУК 09:55 МЕРСЕДЕС21
0113 11:30 ОЛЕКСАНДРІЯ          ВОЙНІВКА 11:00 ПАЗ-4234
253 11:40 ОЛЕКСАНДРІЯ          НОВА ПРАГА(ШЕВЧЕНКА)# 10:45 МАН23
313 11:40 СВІТЛОВОДСЬК        КРИВИЙ РІГ 08:30 ФОЛЬКС LT
5557 11:45 ОЛЕКСАНДРІЯ          БУТІВСЬКЕ# 11:00 ГАЗЕЛЬ-12
012 11:45 НОВОУКРАЇНКА        ЖОВТІ ВОДИ 09:50 МЕРС17
400 11:50 ОЛЕКСАНДРІЯ          ДНІПРО АВЦ 08:20 МЕРСЕДЕС18
024С 11:50 СВІТЛОВОДСЬК        КРОПИВНИЦЬКИЙ 10:05 IVECO 25
1214 12:00 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПРОТОПОПІВКА# 11:30 ПАЗ-672
121 12:05 КРИВИЙ РІГ             КРЕМЕНЧУК 10:45 МЕРС17
020С 12:05 СВІТЛОВОДСЬК        КРОПИВНИЦЬКИЙ 10:15 ГАЗ-32213
245 12:10 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПУСТЕЛЬНИКОВЕ# 11:20 МЕРС17
758 12:15 МОСКВА АВ"ПІВДЕННІ ВОРОТА"  КРОПИВНИЦЬКИЙ 10:40 VANHOOL 44
1267 12:15 ОЛЕКСАНДРІЯ          ЛІКАРІВКА# 11:30 ГАЗ-32213СПГ
305 12:20 ДНІПРО АВЦ             ЧЕРКАСИ 09:25 ФОЛЬКС LT
807 12:20 КРЕМЕНЧУК              КРОПИВНИЦЬКИЙ 10:35 МЕРСЕДЕС-25
246 12:25 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПОЛТАВА 08:20 ІВЕКО
1121 12:40 СВІТЛОВОДСЬК        ПЕТРОВЕ# 11:10 МЕРСЕДЕС21
160 12:40 КРОПИВНИЦЬКИЙ      ДНІПРО АВЦ 08:50 БАЗАО79ЕТАЛОН
175 12:40 ОЛЕКСАНДРІЯ          СОНІНЕ# 11:30 БАЗ14
222 12:40 ДНІПРО АВЦ             КРОПИВНИЦЬКИЙ 10:50 МЕРС17
1303 12:45 ОЛЕКСАНДРІЯ          ГОЛОВКІВКА КІНЦ. 12:00 ПАЗ-32054
1215 12:50 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПРОТОПОПІВКА# 12:20 ПАЗ-672
545 12:50 КРИВИЙ РІГ             ЧЕРКАСИ 09:05 MAN 27
254 12:55 ОЛЕКСАНДРІЯ          НОВА ПРАГА(ДЖЕРЕЛЬНА)# 11:45 МАН23
0005 12:55 ОЛЕКСАНДРІЯ          БЕРЕЗІВКА# ОЛ. 12:30 БАЗ14
611 13:05 ОЛЕКСАНДРІЯ          КРОПИВНИЦЬКИЙ 11:20 SCANIA-113
016 13:10 КРОПИВНИЦЬКИЙ      СВІТЛОВОДСЬК 11:40 ІВЕКО
244 13:15 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПЕТРОВЕ# 10:50 МЕРСЕДЕС 711
209 13:20 ОЛЕКСАНДРІЯ          ЗЕЛЕНА БАЛКА 11:30 ПАЗ-23.16
224 13:20 ОЛЕКСАНДРІЯ          УЛЬЯНІВКА# 12:15 ПАЗ-32054
1216 13:30 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПРОТОПОПІВКА# 13:00 ПАЗ-672
031С 13:40 СВІТЛОВОДСЬК        КРОПИВНИЦЬКИЙ 11:45 МЕРС17
009 13:45 ОЛЕКСАНДРІЯ          БОБРИНЕЦЬ 09:45 МЕРС17
1269 13:48 ОЛЕКСАНДРІЯ          СВІТЛОПІЛЬ# 13:00 ІВЕКО
221 13:50 ОЛЕКСАНДРІЯ          РОЖЕВЕ# 13:00 ПАЗ 4230
399 13:50 ОЛЕКСАНДРІЯ          ЯЛИНІВКА# 12:25 ПАЗ.4230
195 13:54 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПАХАРІВКА# 12:20 IVECO 18
156 13:55 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПЕТРОВЕ# 12:20 VANHOOL CL
191 13:55 ОЛЕКСАНДРІЯ          МИРОНІВКА.ЦЕНТР 12:35 БАЗ14
027С 13:55 СВІТЛОВОДСЬК        КРОПИВНИЦЬКИЙ 12:10 МЕРСЕДЕС-25
179 13:55 КРИВИЙ РІГ             ГОРІШНІ ПЛАВНІ 11:55 ИК-256
136 14:05 ЧЕРКАСИ                  КРИВИЙ РІГ 11:10 БАЗ АО79
189 14:05 ОЛЕКСАНДРІЯ          ІВАНОВЕ# 12:30 ПАЗ-32054
017 14:15 КРОПИВНИЦЬКИЙ      СВІТЛОВОДСЬК 12:45 ЗАЗ
0114 14:15 ОЛЕКСАНДРІЯ          ВОЙНІВКА 13:45 ПАЗ-4234
1202 14:20 ОЛЕКСАНДРІЯ          КОСІВКА# 13:30 БАЗ14
1217 14:20 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПРОТОПОПІВКА# 13:50 ПАЗ-672
1413 14:20 ОЛЕКСАНДРІЯ          ГОЛОВКІВКА КІНЦ. 13:00 МАН
201 14:20 ОЛЕКСАНДРІЯ          ЩАСЛИВЕ# 13:00 МАН23
53 14:35 ОЛЕКСАНДРІЯ          ДІВОЧЕ ПОЛЕ# 13:00 ЛАЗ-695
247 14:50 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПУСТЕЛЬНИКОВЕ# 14:00 МЕРС17
1218 14:50 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПРОТОПОПІВКА# 14:20 ПАЗ-672
214 14:55 ОЛЕКСАНДРІЯ          МИТРОФАНІВКА.О# 13:10 ПАЗ.32054
204 15:20 КРЕМЕНЧУК              КРОПИВНИЦЬКИЙ 13:30 IVECO TURBO DAILY
0006 15:25 ОЛЕКСАНДРІЯ          БЕРЕЗІВКА# ОЛ. 15:00 БАЗ14
255 15:25 ОЛЕКСАНДРІЯ          НОВА ПРАГА(ШЕВЧЕНКА)# 14:00 МАН23
227 15:30 ОЛЕКСАНДРІЯ          ВОДЯНЕ 14:00 ГАЗ-32213СПГ
5558 15:45 ОЛЕКСАНДРІЯ          БУТІВСЬКЕ# 15:00 ГАЗЕЛЬ-12
1219 15:50 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПРОТОПОПІВКА# 15:20 ПАЗ-672
613 15:55 ОЛЕКСАНДРІЯ          КРОПИВНИЦЬКИЙ 14:00 ИК-256
185 15:56 ОЛЕКСАНДРІЯ          МИКИЛЬСЬКЕ# 14:00 ПАЗ-672
767 16:05 КРОПИВНИЦЬКИЙ      ГРАДИЗЬК 13:45 МЕРСЕДЕС17
198 16:07 ОЛЕКСАНДРІЯ          ОНУФРІЇВКА 14:00 МЕРСЕДЕС21
225 16:10 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПЕТРОВЕ# 15:00 ПАЗ-32054
60 16:25 ОЛЕКСАНДРІЯ          Р-ІМ.ЛЕНІНА(КР.Р) 13:20 РУТА
019 16:25 КРОПИВНИЦЬКИЙ      СВІТЛОВОДСЬК 14:25 БАЗ ЕТАЛОН АО79.23
065 16:30 ОЛЕКСАНДРІЯ          НОВОУКРАЇНКА 12:25 БОГДАН 25
1220 16:30 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПРОТОПОПІВКА# 16:00 ПАЗ-672
346 16:35 КРОПИВНИЦЬКИЙ      ЖОВТІ ВОДИ 14:45 МЕРС17
020 16:40 КРОПИВНИЦЬКИЙ      СВІТЛОВОДСЬК 15:05 ГАЗ-32213
206 16:45 КРОПИВНИЦЬКИЙ      КРЕМЕНЧУК 15:30 MAN 45
302 16:45 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПОПЕЛЬНАСТЕ# 14:30 ПАЗ-4234
1305 16:45 ОЛЕКСАНДРІЯ          ГОЛОВКІВКА КІНЦ. 16:00 ПАЗ-32054
1203 16:50 ОЛЕКСАНДРІЯ          КОСІВКА# 16:00 БАЗ14
98 17:00 КИЇВ ВИДУБИЧІ       ЖОВТІ ВОДИ 15:45 ЛАЗ4207
0116 17:05 ОЛЕКСАНДРІЯ          ВОЙНІВКА 16:35 ПАЗ-4234
011С 17:10 СВІТЛОВОДСЬК        КРОПИВНИЦЬКИЙ 15:10 БАЗ ЕТАЛОН АО79.23
257 17:25 ОЛЕКСАНДРІЯ          НОВА ПРАГА(ШЕВЧЕНКА)# 16:30 МАН23
374 17:30 КРЕМЕНЧУК              ЖОВТІ ВОДИ 15:30 МЕРСЕДЕС21
1221 17:30 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПРОТОПОПІВКА# 17:00 ПАЗ-672
1272 17:55 ОЛЕКСАНДРІЯ          НОВА ПРАГА# 17:15 ІВЕКО
375 18:00 ХАРКІВ                    КРОПИВНИЦЬКИЙ 16:10 MERCEDES
023 18:00 КРОПИВНИЦЬКИЙ-2    ПЕТРОВЕ# 16:45 МЕРС17
55 18:10 ЖОВТІ ВОДИ             КИЇВ ВИДУБИЧІ 10:15 ЛАЗ4207
1222 18:15 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПРОТОПОПІВКА# 17:45 ПАЗ-672
032П 18:15 ПЕТРОВЕ                  КРОПИВНИЦЬКИЙ-2 15:50 ІВЕКО
194 18:25 ВІННИЦЯ 1                СВІТЛОВОДСЬК 16:35 БАЗ 079
1419 18:27 ОЛЕКСАНДРІЯ          ГОЛОВКІВКА КІНЦ. 17:30 МАН
066 18:35 ЖОВТІ ВОДИ             НОВОУКРАЇНКА 14:40 МЕРС17
0013 18:35 ОЛЕКСАНДРІЯ          БЕРЕЗІВКА# ОЛ. 18:10 БАЗ14
016С 18:35 СВІТЛОВОДСЬК        КРОПИВНИЦЬКИЙ 16:55 ІВЕКО
114П 18:40 КРОПИВНИЦЬКИЙ      СУМИ 09:00 БОГДАН 26
0117 18:40 ОЛЕКСАНДРІЯ          ВОЙНІВКА 18:10 ПАЗ-4234
193 18:40 СВІТЛОВОДСЬК        ВІННИЦЯ 1 09:07 БАЗ 079
258 18:45 ОЛЕКСАНДРІЯ          НОВА ПРАГА(ШЕВЧЕНКА)# 17:50 ПАЗ-32054
186 18:50 КРОПИВНИЦЬКИЙ      ГОРІШНІ ПЛАВНІ 16:55 ФОЛЬКС LT
314 18:55 КРИВИЙ РІГ             СВІТЛОВОДСЬК 16:30 ФОЛЬКС LT
1223 19:00 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПРОТОПОПІВКА# 18:30 ПАЗ-672
376 19:05 КРОПИВНИЦЬКИЙ      ХАРКІВ 11:20 MERCEDES
024 19:10 КРОПИВНИЦЬКИЙ      СВІТЛОВОДСЬК 17:25 IVECO 25
808 19:15 КРОПИВНИЦЬКИЙ      КРЕМЕНЧУК 17:40 МЕРСЕДЕС-17
017С 19:20 СВІТЛОВОДСЬК        КРОПИВНИЦЬКИЙ 17:30 ЗАЗ
159 19:30 ДНІПРО АВЦ             КРОПИВНИЦЬКИЙ 17:40 БАЗАО79ЕТАЛОН
027П 19:35 КРОПИВНИЦЬКИЙ      СВІТЛОВОДСЬК 18:05 МЕРСЕДЕС-17
306 19:40 ЧЕРКАСИ                  ДНІПРО АВЦ 16:50 ФОЛЬКС LT
1224 19:45 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПРОТОПОПІВКА# 19:15 БАЗ14
122 19:45 КРЕМЕНЧУК              КРИВИЙ РІГ 16:50 МЕРС17
546 20:10 ЧЕРКАСИ                  КРИВИЙ РІГ 17:23 MAN 27
0118 20:50 ОЛЕКСАНДРІЯ          ВОЙНІВКА 20:20 ПАЗ-4234
768 21:00 ГРАДИЗЬК                КРОПИВНИЦЬКИЙ 19:10 МЕРСЕДЕС17
1225 21:10 ОЛЕКСАНДРІЯ          ПРОТОПОПІВКА# 20:40 БАЗ14
220 21:15 КРОПИВНИЦЬКИЙ      ДНІПРО АВЦ 18:40 БАЗАО79ЕТАЛОН
180 21:21 ГОРІШНІ ПЛАВНІ     КРИВИЙ РІГ 18:15 МЕРС17
113 21:35 СУМИ                        КРОПИВНИЦЬКИЙ 20:05 БАЗ АО79
031 21:35 КРОПИВНИЦЬКИЙ      СВІТЛОВОДСЬК 19:55 МЕРС17
135 21:45 КРИВИЙ РІГ             ЧЕРКАСИ 18:15 БАЗ 079
27 22:00 ДНІПРО АВЦ             ВІННИЦЯ 1 12:35 NEOPLAN-N316
28 22:10 ВІННИЦЯ 1                ДНІПРО АВЦ 19:00 NEOPLAN-N316
724 22:40 ПРАГА                      ЗАПОРІЖЖЯ 18:10 MAN-60
032 23:10 КРОПИВНИЦЬКИЙ-2    ПЕТРОВЕ# 21:40 ІВЕКО

ерелік розкладів автовокзалів по Україні в тому числі і по автостанції ОЛЕКСАНДРІЯ

Автовокзал ОЛЕКСАНДРІЯ підключений до єдиної системи розкладів, і оновлюється одночасно совсемі автостанціями. Перелік деяких ви можете побачити нижче.

 Троїцьке АРЦИЗБАРБАХМУТБЕЛАЯ ЦЕРКОВЬБЕЛОВОДСКБЕЛОКУРАКИНОБердичів БЕРЕГОВЕБЕРЕЗНЕБЕРИСЛАВБЕРШАДЬБОБРИНЕЦЬБОГОРОДЧАНИБОГУСЛАВБОЛГРАД АС НОВАБОРИСЛАВБориспільБориспіль А/ПВ.ЛЕПЕТИХАВАПНЯРКАВАРАШВАРШАВАВАТУТІНЕВЕЛИКИЙ БИЧКІВВЕРХНЕ ДНЕПРОВСКВЕРХОВИНАВИЖНИЦЯВИННИЦА 2 юВИНОГРАДІВВІННИЦЯ 1ВІННИЦЯ 2ВІННИЦЯ 3ВІННИЦЯ ГРОШВОЗНЕСЕНСЬКВОЛНОВАХАВОЛОВЕЦЬВОЛОВЕЦЬ-2ВолочиськГАЙВОРОНГАЙСИНГЕНІЧЕСЬКГОЛА ПРИСТАНЬГОЛОВАНІВСЬКГОРЛОВКАГОРНЯКГОРОДЕНКАГОРОДИЩЕДЕБАЛЬЦЕВОДимерДНІПРО (Дніпропетровськ)ДОБРОВЕЛИЧКІВКАДобропі́лля Докучаєвськ ДОЛИНСЬКАДРОГОБИЧДружкі́вка ДУБНОЄнакієве ЖАШКІВЖДАНОВКАЖИТОМИРЖИТОМИР-2ЖОВКВАЗапоріжжяЗапоріжжя ГЗАРІЧНЕЗАСТАВНАЗВЕНИГОРОДКАЗОЛОТОНОША
Зугре́сІВАНКОВІвано-Франківськ Івано-Франківськ -1Івано-Франківськ -2Івано-Франківськ -3Івано-Франківськ -4ІЗМАЇЛІЛЛІНЦІІРШАВАКагарлик КАЛИНІВКАКАЛУШКам'янець-Подільський Кам'янське ( Дніпродзержинськ Г )Кам'янське ( Дніпродзержинськ)КАНІВ АВТО-РІКАКАТЕРИНОПІЛЬКАХОВКАКиїв Київ ДАРНИЦАКИЇВ АВКИЇВ АС-ЗЛВКИЇВ ВЕГАКиїв ДАЧНАКиїв ПІВДЕННАКиїв ПОЛІССЯКиїв ЦаВКіровське ( Хрестiвка )КОЗЯТИНКОЛОМИЯКОНСТАНТИНІВКА ДПКОНСТАНТИНІВКА ЗЛВКОРОСТЕНЬКорсунь — Шевченківський КОСІВКОСІВ юКОТОВСККраматорськКРАСИЛІВКРАСНОАРМІЙСК ( Покровськ )КРАСНОАРМІЙСК-Д ( Покровськ )КРЕМЕНЧУГ ГКреміннеКривий Ріг КРИВИЙ РІГ 2Крижопіль КРОПИВНИЦЬКИЙ ( Кіровоград )КРОПИВНИЦЬКИЙ 2 ( Кіровоград )Кура́хове ЛАДИЖИНЛИМАНЛИПОВЕЦЬЛисичанськ АС-2ЛИСЯНКАЛІТИНЛОКАЧІЛУБНИ ГЛЬВІВЛЬВІВ 2ЛЬВІВ 8Макарів МАЛА ВИСКАМАНЬКІВКАМарганець Маріуполь Марківка Мелітополь МИКОЛАЇВМИКОЛАЇВ 2
МИКОЛАЇВ АС ДАЧНАМИКОЛАЇВ Богоявленський пр 21/2МИКОЛАЇВ КМИРОНІВКАМілове МЛИНІВМогилів-Подільський МОНАСТИРИЩЕМукачеве Муровані Курилівці Н.ВОРОТАНЕМИРІВНОВА КАХОВКАНОВИЙ БУГНовоазовськ НОВОАЙДАРНовоград Волинський НОВОМИРГОРОДНОВОПСКОВНОВОТРОЇЦЬКЕНОВОЯВОРІВСЬКЕОБУХОВОВРУЧОДЕСАОДЕСА 7-КМОДЕСА ЖДВОДЕСА ПАУСТОВСЬКОГООДЕСА ПРИВОЗОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАОДЕССА "КОЛОНТАЕВСКАЯ"ОДЕССА "ПРИВОКЗАЛЬНАЯ"ОЛЕКСАНДРІВКАОЛЕКСАНДРІЯОРАТІВОрджонікідзе ( Покров )ПАВЛОГРАДПЕРВОМАЙСЬКПервомайськ (Миколаївська обл.)ПЕРЕЧИНПЕТРОПАВЛОВКАПИРЯТИН ГПІЩАНКАПОГРЕБИЩЕПокровськ Покровськ ЖДРадивилів Радомишль РАХІВРІВНЕРІВНЕ АС ЧАЙКАРівне ПІВНІЧРОКИТНЕРокитне (Київ.обл.)РОМНИРубіжне САВРАНЬСАРНИСВАЛЯВАСватове СВІТЛОВОДСЬКСвятогірськ Сєвєродоне́цьк СІЛЬЦЕСкадовськ Скадовськ юСКВИРАСЛАВУТАСлов’янськ СМІЛАСМОЛІНЕ
Сніжне СОЛОТВИНОСТ. ШЕВЧЕНКА ( СМІЛА )СТАВИЩЕ (БРУС)Станиця Луганська Старобільськ Старокостянтинів СТОРОЖИНЕЦЬТальне ТАРАЩАТЕПЛИКТЕРНИТЕРНОПІЛЬ АВТЕРНОПІЛЬ АС-2ТЕТЕРІВТЕТІЇВТИВРІВТОМАШПІЛЬТорез ( Чистякове )Тростянець Трускавець ТУЛЬЧИНТЯЧІВУЖГОРОДУЖГОРОД 2УКРАЇНКАУлянівка ГУМАНЬУМАНЬ ГУМАНЬ юХарків АС1Харків АС№1ХАРКІВ Ц.РИНОКХарцизькХЕРСОНХЕРСОН 2ХЕРСОН АС "міжміського"ХЕРСОН КХЕРСОН юХмельницький Хмельницький 2Хмельницький 3Хмельницький юХМІЛЬНИКХОТИНХРИСТИНІВКАХУСТЦЮРУПИНСЬК ( Олешки )ЧАПЛИНКАЧЕРКАСИЧЕРКАСИ АС-2ЧЕРКАСИ АС-3ЧЕРНІВЦІЧЕРНІВЦІ 3ЧЕРНІВЦІ АС-4 ДОБРОБУТЧЕРНІВЦІ ВЕСТ БУКОВИНАЧЕРНІВЦІ юЧЕЧЕЛЬНИКЧИГИРИНШАРГОРОДШахтарськ ШЕПЕТІВКАШПОЛАЮЖНОУКРАЇНСЬКЮЖНЫЙ (ОД)ЯГОТИНЯмпіль ЯСІНЯ