Розклад руху автобусів по автовокзалу ЮЖНОУКРАЇНСЬК

Розклад руху автобусів, автовокзал ЮЖНОУКРАЇНСЬК

Розклад відправлення автобусів надано автостанцією ЮЖНОУКРАЇНСЬК як сезонне, для ознайомлення з затвердженим графіком руху рейсів з автовокзалу ЮЖНОУКРАЇНСЬК. для отримання актуального розкладу по АС ЮЖНОУКРАЇНСЬК поверніться в пошукову форму, розташовану вгорі

Розклад руху автобусів з автостанції ЮЖНОУКРАЇНСЬК на 2018 рік.

Оновлення сезонного розкладу автобусів по автостанції ЮЖНОУКРАЇНСЬК відбувається не частіше ніж один раз на місяць !!! Тому, що б подивитися наявність вільних, купити електронні квитки, дізнатися ціну і точний час відправлення рейсу з автостанції ЮЖНОУКРАЇНСЬК заповніть форму !!! Або виберіть пункт меню "РОЗКЛАД АВТОБУСІВ", "КУПИТИ КВИТОК НА АВТОБУС", де докладно написано, як отримати інформацію.

Табло розкладу автобусів на автостанції ЮЖНОУКРАЇНСЬК

Рейс Відправлення Станція відправлення  - призначення Прибуття Тип автобуса
301А 06:45 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      АГРОНОМІЯ# 05:50 МЕРС_СПРИНТЕР
666 06:45 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      КОСТЯНТИНІВКА 06:10 ЛАЗ-695
7 06:50 БОРИСПІЛЬ              МИКОЛАЇВ 04:00 ЕТАЛОН
300П 06:50 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      АРБУЗИНКА 06:00 БАЗ-А079.24
801 06:55 МИКОЛАЇВ                ЧЕРНІВЦІ 18:40 МЕРСЕДЕС-0302
798М 06:55 КИЇВ 1                      МИКОЛАЇВ 04:26 МАН-35
300А 07:50 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      АРБУЗИНКА 07:00 БАЗ-А079.24
802 08:00 ЧЕРНІВЦІ                МИКОЛАЇВ 05:10 МЕРСЕДЕС-0302
666А 08:15 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      КОСТЯНТИНІВКА 07:35 ЛАЗ-695
1024 08:25 ВОЄВОДСЬКЕ(АРБ)#   МИКОЛАЇВ 05:45 ФОЛЬКСВАГЕН
239Б 09:00 МИКОЛАЇВ                БОРИСПІЛЬ АП 01:50 НЕОПЛАН
300Б 09:01 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      АРБУЗИНКА 08:15 БАЗ-А079.24
00029 09:10 ХЕРСОН                    ЩЕЦИН 03:50 НЕОПЛАН
1ДОМ 09:20 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      ДОМАНІВКА 07:40 ІВЕКО
666Б 09:45 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      КОСТЯНТИНІВКА 09:05 ЛАЗ-699
692 09:45 АНТОНІВКА(БР)#       МИКОЛАЇВ 07:00 ІВЕКО
300В 10:07 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      АРБУЗИНКА 09:20 БАЗ-А079.24
1006 10:15 ЛИСА ГОРА(ПЕРВ)#    МИКОЛАЇВ 07:25 БАЗ-А079
391 10:45 БРАТСЬКЕ                ОДЕСА 06:30 МЕРС_СПРИНТЕР
00001 10:50 ХЕРСОН                    ВАРШАВА 14:30 СЕТРА
1020 11:05 КРАСНЕНЬКЕ(КР.ОЗ)  МИКОЛАЇВ 08:20 ЕТАЛОН
1011 11:35 МИКОЛАЇВ                СИРОВЕ 09:00 ЕТАЛОН
300Г 11:40 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      АРБУЗИНКА 10:50 БАЗ-А079.24
666В 11:50 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      КОСТЯНТИНІВКА 11:10 ЛАЗ-695
342 12:10 БАЛТА                      МИКОЛАЇВ 09:15 ЕТАЛОН
1321 12:20 МИКОЛАЇВ                КУР.ЛОЗИ(ОД)# 09:20 ЕТАЛОН
279 12:25 МИКОЛАЇВ                КОТОВСЬК 08:00 ЕТАЛОН
00028 12:30 ХЕРСОН                    ЩЕЦИН 03:50 НЕОПЛАН
00027 12:30 ХЕРСОН                    СЛУПСЬК 03:50 НЕОПЛАН
63С 12:50 САВРАНЬ                  МИКОЛАЇВ 10:10 ЕТАЛОН
503 13:00 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      КИЇВ 1 05:45 МЕРСЕДЕС 709
300Д 13:10 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      АРБУЗИНКА 12:20 БАЗ-А079.24
301 13:15 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      АГРОНОМІЯ# 12:00 МЕРС_СПРИНТЕР
306 13:15 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      НОВОКРАСНЕ(АРБ)# 11:20 МЕРС_СПРИНТЕР
376 13:20 ХЕРСОН                    ТЕРНОПІЛЬ 02:05 НЕОПЛАН
1022 13:50 КУР.ЛОЗИ(ОД)#          МИКОЛАЇВ 11:15 ИСУЗИ
35 14:45 МИКОЛАЇВ                КИЇВ 1 08:30 МЕРСЕДЕС-50
666Г 14:50 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      КОСТЯНТИНІВКА 14:10 ЛАЗ-695
3ДОМ 14:55 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      ДОМАНІВКА 13:15 ІВЕКО
174 15:00 НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК  ОДЕСА 10:45 ЕТАЛОН
36 15:10 КИЇВ 1                      МИКОЛАЇВ 12:15 НЕОПЛАН
905 15:20 ВОЗНЕСЕНСЬК          ДНІПРОПЕТРОВСЬК 06:45 МЕРС_СПРИНТЕР
245 15:20 МИКОЛАЇВ                КОТОВСЬК 11:05 ЕТАЛОН
300Е 15:30 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      АРБУЗИНКА 14:40 БАЗ-А079.24
246 16:05 КОТОВСЬК                МИКОЛАЇВ 13:15 МЕРС_СПРИНТЕР
666Д 16:20 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      КОСТЯНТИНІВКА 15:40 ЛАЗ-695
64С 16:30 МИКОЛАЇВ                САВРАНЬ 12:50 ЕТАЛОН
653В 16:30 КРИВИЙ РІГ             ПЕРВОМАЙСЬК 15:30 МЕРСЕДЕС-18
422 16:35 УМАНЬ                      МИКОЛАЇВ 13:50 ІВЕКО-19
691 16:35 МИКОЛАЇВ                АНТОНІВКА(БР)# 15:10 ІВЕКО
495 16:40 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      ОДЕСА ПРИВОЗ 12:55 МЕРС_СПРИНТЕР
300Ж 17:05 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      АРБУЗИНКА 16:15 БАЗ-А079.24
171С 17:30 КИЇВ 1                      МИКОЛАЇВ 14:40 ЮТОНГ
1005 17:35 МИКОЛАЇВ                ЛИСА ГОРА(ПЕРВ)# 15:50 БАЗ-А079
421 17:35 МИКОЛАЇВ                УМАНЬ 12:25 ІВЕКО-19
1019 17:50 МИКОЛАЇВ                КРАСНЕНЬКЕ(КР.ОЗ) 14:50 ЕТАЛОН
666Е 17:50 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      КОСТЯНТИНІВКА 17:10 ЛАЗ-695
300И 17:50 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      АРБУЗИНКА 17:00 БАЗ-А079.24
1012 18:00 СИРОВЕ                    МИКОЛАЇВ 15:25 ЕТАЛОН
654В 18:25 ПЕРВОМАЙСЬК          КРИВИЙ РІГ 13:15 МЕРС_СПРИНТЕР
706 18:30 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      ОДЕСА ПРИВОЗ 14:20 БАЗ-А079
172 18:30 МИКОЛАЇВ                КИЇВ 1 10:50 СЕТРА
1023 18:35 МИКОЛАЇВ                ВОЄВОДСЬКЕ(АРБ)# 17:35 БАЗ-А079.20
1322 19:05 КУР.ЛОЗИ(ОД)#          МИКОЛАЇВ 16:10 ЕТАЛОН
300К 19:11 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      АРБУЗИНКА 18:25 БАЗ-А079.24
666Ж 19:20 ЮЖНОУКРАЇНСЬК      КОСТЯНТИНІВКА 18:40 ЛАЗ-695
560В 19:20 ПЕРВОМАЙСЬК          ЗАПОРІЖЖЯ 08:25 МЕРСЕДЕС-16
341 19:50 МИКОЛАЇВ                БАЛТА 16:15 ЕТАЛОН
797 19:55 МИКОЛАЇВ                КИЇВ 1 12:50 МАН-35
65О 20:00 ВІННИЦЯ 1                МИКОЛАЇВ 17:05 МАН-35
82 20:10 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ВОЗНЕСЕНСЬК 19:30 ЕТАЛОН
81о 20:40 ВОЗНЕСЕНСЬК          ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 09:30 ЕТАЛОН
66О 20:50 МИКОЛАЇВ                ВІННИЦЯ 1 10:25 МАН-35
559В 20:50 ЗАПОРІЖЖЯ              ПЕРВОМАЙСЬК 19:50 МЕРС_СПРИНТЕР
744И 21:40 ГЕНІЧЕСЬК              ВІННИЦЯ 1 15:35 ЕТАЛОН
240+ 21:40 БОРИСПІЛЬ АП         МИКОЛАЇВ 19:05 НЕОПЛАН
280 21:40 КОТОВСЬК                МИКОЛАЇВ 18:50 ЕТАЛОН
392 21:45 ОДЕСА                      БРАТСЬКЕ 20:45 ЕТАЛОН
743И 22:35 ВІННИЦЯ 1                ГЕНІЧЕСЬК 14:50 МАН-35
375 22:50 ТЕРНОПІЛЬ              ХЕРСОН 18:35 СКАНИЯ
1021 22:50 МИКОЛАЇВ                КУР.ЛОЗИ(ОД)# 19:30 ИСУЗИ
906 23:20 ДНІПРОПЕТРОВСЬК  ВОЗНЕСЕНСЬК 22:46 МЕРС_СПРИНТЕР

ерелік розкладів автовокзалів по Україні в тому числі і по автостанції ЮЖНОУКРАЇНСЬК

Автовокзал ЮЖНОУКРАЇНСЬК підключений до єдиної системи розкладів, і оновлюється одночасно совсемі автостанціями. Перелік деяких ви можете побачити нижче.

 Троїцьке АРЦИЗБАРБАХМУТБЕЛАЯ ЦЕРКОВЬБЕЛОВОДСКБЕЛОКУРАКИНОБердичів БЕРЕГОВЕБЕРЕЗНЕБЕРИСЛАВБЕРШАДЬБОБРИНЕЦЬБОГОРОДЧАНИБОГУСЛАВБОЛГРАД АС НОВАБОРИСЛАВБориспільБориспіль А/ПВ.ЛЕПЕТИХАВАПНЯРКАВАРАШВАРШАВАВАТУТІНЕВЕЛИКИЙ БИЧКІВВЕРХНЕ ДНЕПРОВСКВЕРХОВИНАВИЖНИЦЯВИННИЦА 2 юВИНОГРАДІВВІННИЦЯ 1ВІННИЦЯ 2ВІННИЦЯ 3ВІННИЦЯ ГРОШВОЗНЕСЕНСЬКВОЛНОВАХАВОЛОВЕЦЬВОЛОВЕЦЬ-2ВолочиськГАЙВОРОНГАЙСИНГЕНІЧЕСЬКГОЛА ПРИСТАНЬГОЛОВАНІВСЬКГОРЛОВКАГОРНЯКГОРОДЕНКАГОРОДИЩЕДЕБАЛЬЦЕВОДимерДНІПРО (Дніпропетровськ)ДОБРОВЕЛИЧКІВКАДобропі́лля Докучаєвськ ДОЛИНСЬКАДРОГОБИЧДружкі́вка ДУБНОЄнакієве ЖАШКІВЖДАНОВКАЖИТОМИРЖИТОМИР-2ЖОВКВАЗапоріжжяЗапоріжжя ГЗАРІЧНЕЗАСТАВНАЗВЕНИГОРОДКАЗОЛОТОНОША
Зугре́сІВАНКОВІвано-Франківськ Івано-Франківськ -1Івано-Франківськ -2Івано-Франківськ -3Івано-Франківськ -4ІЗМАЇЛІЛЛІНЦІІРШАВАКагарлик КАЛИНІВКАКАЛУШКам'янець-Подільський Кам'янське ( Дніпродзержинськ Г )Кам'янське ( Дніпродзержинськ)КАНІВ АВТО-РІКАКАТЕРИНОПІЛЬКАХОВКАКиїв Київ ДАРНИЦАКИЇВ АВКИЇВ АС-ЗЛВКИЇВ ВЕГАКиїв ДАЧНАКиїв ПІВДЕННАКиїв ПОЛІССЯКиїв ЦаВКіровське ( Хрестiвка )КОЗЯТИНКОЛОМИЯКОНСТАНТИНІВКА ДПКОНСТАНТИНІВКА ЗЛВКОРОСТЕНЬКорсунь — Шевченківський КОСІВКОСІВ юКОТОВСККраматорськКРАСИЛІВКРАСНОАРМІЙСК ( Покровськ )КРАСНОАРМІЙСК-Д ( Покровськ )КРЕМЕНЧУГ ГКреміннеКривий Ріг КРИВИЙ РІГ 2Крижопіль КРОПИВНИЦЬКИЙ ( Кіровоград )КРОПИВНИЦЬКИЙ 2 ( Кіровоград )Кура́хове ЛАДИЖИНЛИМАНЛИПОВЕЦЬЛисичанськ АС-2ЛИСЯНКАЛІТИНЛОКАЧІЛУБНИ ГЛЬВІВЛЬВІВ 2ЛЬВІВ 8Макарів МАЛА ВИСКАМАНЬКІВКАМарганець Маріуполь Марківка Мелітополь МИКОЛАЇВМИКОЛАЇВ 2
МИКОЛАЇВ АС ДАЧНАМИКОЛАЇВ Богоявленський пр 21/2МИКОЛАЇВ КМИРОНІВКАМілове МЛИНІВМогилів-Подільський МОНАСТИРИЩЕМукачеве Муровані Курилівці Н.ВОРОТАНЕМИРІВНОВА КАХОВКАНОВИЙ БУГНовоазовськ НОВОАЙДАРНовоград Волинський НОВОМИРГОРОДНОВОПСКОВНОВОТРОЇЦЬКЕНОВОЯВОРІВСЬКЕОБУХОВОВРУЧОДЕСАОДЕСА 7-КМОДЕСА ЖДВОДЕСА ПАУСТОВСЬКОГООДЕСА ПРИВОЗОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАОДЕССА "КОЛОНТАЕВСКАЯ"ОДЕССА "ПРИВОКЗАЛЬНАЯ"ОЛЕКСАНДРІВКАОЛЕКСАНДРІЯОРАТІВОрджонікідзе ( Покров )ПАВЛОГРАДПЕРВОМАЙСЬКПервомайськ (Миколаївська обл.)ПЕРЕЧИНПЕТРОПАВЛОВКАПИРЯТИН ГПІЩАНКАПОГРЕБИЩЕПокровськ Покровськ ЖДРадивилів Радомишль РАХІВРІВНЕРІВНЕ АС ЧАЙКАРівне ПІВНІЧРОКИТНЕРокитне (Київ.обл.)РОМНИРубіжне САВРАНЬСАРНИСВАЛЯВАСватове СВІТЛОВОДСЬКСвятогірськ Сєвєродоне́цьк СІЛЬЦЕСкадовськ Скадовськ юСКВИРАСЛАВУТАСлов’янськ СМІЛАСМОЛІНЕ
Сніжне СОЛОТВИНОСТ. ШЕВЧЕНКА ( СМІЛА )СТАВИЩЕ (БРУС)Станиця Луганська Старобільськ Старокостянтинів СТОРОЖИНЕЦЬТальне ТАРАЩАТЕПЛИКТЕРНИТЕРНОПІЛЬ АВТЕРНОПІЛЬ АС-2ТЕТЕРІВТЕТІЇВТИВРІВТОМАШПІЛЬТорез ( Чистякове )Тростянець Трускавець ТУЛЬЧИНТЯЧІВУЖГОРОДУЖГОРОД 2УКРАЇНКАУлянівка ГУМАНЬУМАНЬ ГУМАНЬ юХарків АС1Харків АС№1ХАРКІВ Ц.РИНОКХарцизькХЕРСОНХЕРСОН 2ХЕРСОН АС "міжміського"ХЕРСОН КХЕРСОН юХмельницький Хмельницький 2Хмельницький 3Хмельницький юХМІЛЬНИКХОТИНХРИСТИНІВКАХУСТЦЮРУПИНСЬК ( Олешки )ЧАПЛИНКАЧЕРКАСИЧЕРКАСИ АС-2ЧЕРКАСИ АС-3ЧЕРНІВЦІЧЕРНІВЦІ 3ЧЕРНІВЦІ АС-4 ДОБРОБУТЧЕРНІВЦІ ВЕСТ БУКОВИНАЧЕРНІВЦІ юЧЕЧЕЛЬНИКЧИГИРИНШАРГОРОДШахтарськ ШЕПЕТІВКАШПОЛАЮЖНОУКРАЇНСЬКЮЖНЫЙ (ОД)ЯГОТИНЯмпіль ЯСІНЯ