Розклад руху автобусів по автовокзалу МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА

Розклад руху автобусів, автовокзал МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА

Розклад відправлення автобусів надано автостанцією МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА як сезонне, для ознайомлення з затвердженим графіком руху рейсів з автовокзалу МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА. для отримання актуального розкладу по АС МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА поверніться в пошукову форму, розташовану вгорі

Розклад руху автобусів з автостанції МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА на 2019 рік.

Оновлення сезонного розкладу автобусів по автостанції МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА відбувається не частіше ніж один раз на місяць !!! Тому, що б подивитися наявність вільних, купити електронні квитки, дізнатися ціну і точний час відправлення рейсу з автостанції МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА заповніть форму !!! Або виберіть пункт меню "РОЗКЛАД АВТОБУСІВ", "КУПИТИ КВИТОК НА АВТОБУС", де докладно написано, як отримати інформацію.

Табло розкладу автобусів на автостанції МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА

Рейс Відправлення Станція відправлення  - призначення Прибуття Тип автобуса
156А 05:37 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  КРИВА БАЛКА(МИК)# 05:00 ЕТАЛОН
152А 05:45 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  ЗЕЛЕНИЙ ЯР(МИК)# 05:00 ЛАЗ-695_
162К 06:20 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  САПЕТНЯ(МИК)# 05:00 БАЗ
156Б 06:27 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  КРИВА БАЛКА(МИК)# 05:50 БОГДАН 21
546 06:30 КЕРЧ                        МИКОЛАЇВ 18:40 ЮТОНГ 47
162А 06:50 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  САПЕТНЯ(МИК)# 05:30 БАЗ 19
152Б 07:00 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  ЗЕЛЕНИЙ ЯР(МИК)# 06:15 БАЗ 19
156В 07:22 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  КРИВА БАЛКА(МИК)# 06:45 ЛАЗ-695_
162З 07:40 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  САПЕТНЯ(МИК)# 06:20 БАЗ 19
1208 07:50 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  ОЧАКІВ 05:50 ЛАЗ-695_
2038 07:50 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 06:45 МЕРСЕДЕС-18
159В 08:05 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВОБОГДАНІВКА(МИК)# 07:15 ЛАЗ-695НГ
152В 08:10 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  ЗЕЛЕНИЙ ЯР(МИК)# 07:25 ЛАЗ-695_
162Б 08:20 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  САПЕТНЯ(МИК)# 07:00 БАЗ 19
202А 08:20 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  ПІСКИ(НО)+ 07:40 ЛАЗ-695_
2002 08:50 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 07:15 МЕРСЕДЕС-18
162В 09:10 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  САПЕТНЯ(МИК)# 07:50 БАЗ 19
2008 09:15 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 08:00 МЕРСЕДЕС-18
156Г 09:37 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  КРИВА БАЛКА(МИК)# 09:00 БОГДАН 21
2052 09:40 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 08:25 МЕРСЕДЕС-18
1МСК 09:40 МИКОЛАЇВ                МОСКВА ПІВДЕННІ ВОРОТА 06:15 МЕРСЕДЕС-0302
162Н 09:50 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  САПЕТНЯ(МИК)# 08:30 БАЗ 19
230Б 10:00 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  ПАРУТИНЕ 08:40 ЛАЗ-695_
2014 10:05 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 08:50 МЕРСЕДЕС-18
162О 10:20 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  САПЕТНЯ(МИК)# 09:00 БАЗ 19
525 10:32 МИКОЛАЇВ                БЕРЕЗІВКА 07:00 ЕТАЛОН
2046 10:35 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 09:20 МЕРСЕДЕС-18
1ВРШ 10:50 ХЕРСОН                    ВАРШАВА ЗАХОДНЯ 12:15 МЕРСЕДЕС-0302
159Г 10:50 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВОБОГДАНІВКА(МИК)# 10:00 ЛАЗ-695НГ
162Р 11:00 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  САПЕТНЯ(МИК)# 09:40 БАЗ 19
2020 11:05 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 09:50 МЕРСЕДЕС-18
202Б 11:05 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  ПІСКИ(НО)+ 10:25 ЛАЗ-695_
152Д 11:05 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  ЗЕЛЕНИЙ ЯР(МИК)# 10:20 ЛАЗ-695_
2032 11:15 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 10:00 МЕРСЕДЕС-18
1751 11:30 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  КОВАЛІВКА(МИК)# 10:00 ПАЗ
156Е 11:37 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  КРИВА БАЛКА(МИК)# 11:00 БОГДАН 21
2064 11:40 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 10:25 МЕРСЕДЕС-18
1203 12:00 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  ОЧАКІВ 10:00 ЛАЗ-695_
1003 12:00 МИКОЛАЇВ                АНІВКА(БР)# 08:45 МЕРСЕДЕС 21
2040 12:05 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 11:00 МЕРСЕДЕС-18
2026 12:05 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 10:50 МЕРСЕДЕС-18
341 12:10 БАЛТА                      МИКОЛАЇВ 05:25 ЮТОНГ 47
161Д 12:15 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  РАДСАД(МИК)# 11:30 МЕРСЕДЕС-18
162С 12:20 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  САПЕТНЯ(МИК)# 11:00 БАЗ 19
1152 12:25 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  БЕРЕЗАНКА 11:00 МЕРСЕДЕС-18
279 12:25 МИКОЛАЇВ                ПОДІЛЬСЬК 05:00 ЮТОНГ 47
1209 12:35 МИКОЛАЇВ                ВЕСЕЛИНОВЕ 10:30 МЕРСЕДЕС-18
470 12:40 ПЕРВОМАЙСЬК          КИЇВ 1 05:45 ЮТОНГ 47
2058 12:45 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 11:30 МЕРСЕДЕС-18
64 12:50 САВРАНЬ                  МИКОЛАЇВ 06:15 ЮТОНГ 47
2004 13:15 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 12:00 МЕРСЕДЕС-18
230В 13:20 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  ПАРУТИНЕ 12:00 ЛАЗ-695_
162Д 13:20 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  САПЕТНЯ(МИК)# 12:00 ЛАЗ-695_
159Д 13:20 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВОБОГДАНІВКА(МИК)# 12:30 ЛАЗ-695НГ
156Ж 13:22 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  КРИВА БАЛКА(МИК)# 12:45 БОГДАН 21
1015 13:30 МИКОЛАЇВ                АРБУЗИНКА 09:45 МЕРСЕДЕС 21
152Ж 13:30 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  ЗЕЛЕНИЙ ЯР(МИК)# 12:45 ЛАЗ-695_
1143 13:40 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  КОВАЛІВКА(МИК)# 12:00 ЛАЗ-699 37
2054 13:45 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 12:30 МЕРСЕДЕС-18
1117 13:47 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  ШИРОКОЛАНІВКА(ВЕС)# 12:10 БАЗ 19
202В 14:05 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  ПІСКИ(НО)+ 13:25 ЛАЗ-695_
2010 14:15 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 13:00 МЕРСЕДЕС-18
526 14:20 БЕРЕЗІВКА              МИКОЛАЇВ 11:05 ЕТАЛОН
162Х 14:20 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  САПЕТНЯ(МИК)# 13:00 БАЗ 19
35 14:45 МИКОЛАЇВ                КИЇВ 1 05:30 ЮТОНГ 47
159Е 14:50 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВОБОГДАНІВКА(МИК)# 14:00 БАЗ
1157 15:05 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  КОМІСАРІВКА(БЕР)# 12:30 ЛАЗ-695
2016 15:05 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 13:50 МЕРСЕДЕС-18
2048 15:15 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 14:00 МЕРСЕДЕС-18
162Е 15:20 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  САПЕТНЯ(МИК)# 14:00 БАЗ 19
245 15:20 МИКОЛАЇВ                ПОДІЛЬСЬК 08:10 ЮТОНГ 47
152З 15:30 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  ЗЕЛЕНИЙ ЯР(МИК)# 14:45 ЛАЗ-695НГ
2066 15:30 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 14:15 МЕРСЕДЕС-18
156З 15:37 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  КРИВА БАЛКА(МИК)# 15:00 ЛАЗ-695_
1241 15:40 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  ОЧАКІВ 13:40 БАЗ
159Ж 15:50 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВОБОГДАНІВКА(МИК)# 15:00 ЛАЗ-695НГ
1123 15:50 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  ВАРЮШИНЕ(ВЕС)# 13:00 ЛАЗ-699
1230 16:00 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  БЕРЕЗАНКА 14:30 МЕРСЕДЕС-18
2060 16:05 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 14:50 МЕРСЕДЕС-18
246 16:05 ПОДІЛЬСЬК              МИКОЛАЇВ 09:00 ЮТОНГ 47
230Г 16:10 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  ПАРУТИНЕ 14:50 ЛАЗ-695_
2022 16:15 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 15:00 МЕРСЕДЕС-18
2034 16:15 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 14:30 МЕРСЕДЕС-18
162Ч 16:20 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  САПЕТНЯ(МИК)# 15:00 БАЗ 19
63 16:30 МИКОЛАЇВ                САВРАНЬ 10:10 БОГДАН
1107 16:50 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВОКАТЕРИНІВКА(ВЕС)# 14:00 ЛАЗ-699
1279 17:00 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  РИБАКІВКА ЛАС 15:00 ПАЗ-672(М)
171 17:30 КИЇВ 1                      МИКОЛАЇВ 07:15 ЮТОНГ 47
126 18:00 МИКОЛАЇВ                ЗАПОРІЖЖЯ 08:55 ЮТОНГ 47
156К 18:17 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  КРИВА БАЛКА(МИК)# 17:40 ЕТАЛОН
202Г 18:20 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  ПІСКИ(НО)+ 17:40 ЛАЗ-695_
152К 18:25 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  ЗЕЛЕНИЙ ЯР(МИК)# 17:40 ЛАЗ-695_
172 18:30 МИКОЛАЇВ                КИЇВ 1 07:45 ЮТОНГ 47
1023 18:35 МИКОЛАЇВ                ВОЄВОДСЬКЕ АРБ# 14:55 МЕРСЕДЕС 21
159И 18:50 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВОБОГДАНІВКА(МИК)# 18:00 БАЗ 19
125 19:00 ЗАПОРІЖЖЯ              МИКОЛАЇВ 10:05 ЮТОНГ 47
2036 19:05 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 17:50 МЕРСЕДЕС-18
43 19:15 КРИВИЙ РІГ             МИКОЛАЇВ 15:00 ЕТАЛОН
2024 19:20 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 18:05 МЕРСЕДЕС-18
162И 19:20 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  САПЕТНЯ(МИК)# 18:00 БАЗ 19
2030 19:45 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 18:30 МЕРСЕДЕС-18
342 19:50 МИКОЛАЇВ                БАЛТА 13:15 БОГДАН 21
159К 19:50 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВОБОГДАНІВКА(МИК)# 19:00 БАЗ 19
1201 19:50 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  ОЧАКІВ 17:50 ЛАЗ-695_
2068 19:55 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 18:40 МЕРСЕДЕС-18
2044 20:05 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 18:50 МЕРСЕДЕС-18
2062 20:15 МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА  НОВА ОДЕСА 19:00 МЕРСЕДЕС-18
66 20:50 ОЧАКІВ                    ВІННИЦЯ 1 07:15 МЕРСЕДЕС-0303
280 21:40 ПОДІЛЬСЬК              МИКОЛАЇВ 14:10 ЮТОНГ 47
65 21:45 ВІННИЦЯ 1                ОЧАКІВ 06:45 ЕТАЛОН
832 23:15 КИЇВ 1                      МИКОЛАЇВ 14:10 ЮТОНГ 47
652 23:40 КИЇВ 1                      МИКОЛАЇВ 15:00 ЮТОНГ 47

ерелік розкладів автовокзалів по Україні в тому числі і по автостанції МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА

Автовокзал МИКОЛАЇВ АС ДАЧНА підключений до єдиної системи розкладів, і оновлюється одночасно совсемі автостанціями. Перелік деяких ви можете побачити нижче.

 Троїцьке АРЦИЗБАРБАХМУТБЕЛАЯ ЦЕРКОВЬБЕЛОВОДСКБЕЛОКУРАКИНОБердичів БЕРЕГОВЕБЕРЕЗНЕБЕРИСЛАВБЕРШАДЬБОБРИНЕЦЬБОГОРОДЧАНИБОГУСЛАВБОЛГРАД АС НОВАБОРИСЛАВБориспільБориспіль А/ПВ.ЛЕПЕТИХАВАПНЯРКАВАРАШВАРШАВАВАТУТІНЕВЕЛИКИЙ БИЧКІВВЕРХНЕ ДНЕПРОВСКВЕРХОВИНАВИЖНИЦЯВИННИЦА 2 юВИНОГРАДІВВІННИЦЯ 1ВІННИЦЯ 2ВІННИЦЯ 3ВІННИЦЯ ГРОШВОЗНЕСЕНСЬКВОЛНОВАХАВОЛОВЕЦЬВОЛОВЕЦЬ-2ВолочиськГАЙВОРОНГАЙСИНГЕНІЧЕСЬКГОЛА ПРИСТАНЬГОЛОВАНІВСЬКГОРЛОВКАГОРНЯКГОРОДЕНКАГОРОДИЩЕДЕБАЛЬЦЕВОДимерДНІПРО (Дніпропетровськ)ДОБРОВЕЛИЧКІВКАДобропі́лля Докучаєвськ ДОЛИНСЬКАДРОГОБИЧДружкі́вка ДУБНОЄнакієве ЖАШКІВЖДАНОВКАЖИТОМИРЖИТОМИР-2ЖОВКВАЗапоріжжяЗапоріжжя ГЗАРІЧНЕЗАСТАВНАЗВЕНИГОРОДКАЗОЛОТОНОША
Зугре́сІВАНКОВІвано-Франківськ Івано-Франківськ -1Івано-Франківськ -2Івано-Франківськ -3Івано-Франківськ -4ІЗМАЇЛІЛЛІНЦІІРШАВАКагарлик КАЛИНІВКАКАЛУШКам'янець-Подільський Кам'янське ( Дніпродзержинськ Г )Кам'янське ( Дніпродзержинськ)КАНІВ АВТО-РІКАКАТЕРИНОПІЛЬКАХОВКАКиїв Київ ДАРНИЦАКИЇВ АВКИЇВ АС-ЗЛВКИЇВ ВЕГАКиїв ДАЧНАКиїв ПІВДЕННАКиїв ПОЛІССЯКиїв ЦаВКіровське ( Хрестiвка )КОЗЯТИНКОЛОМИЯКОНСТАНТИНІВКА ДПКОНСТАНТИНІВКА ЗЛВКОРОСТЕНЬКорсунь — Шевченківський КОСІВКОСІВ юКОТОВСККраматорськКРАСИЛІВКРАСНОАРМІЙСК ( Покровськ )КРАСНОАРМІЙСК-Д ( Покровськ )КРЕМЕНЧУГ ГКреміннеКривий Ріг КРИВИЙ РІГ 2Крижопіль КРОПИВНИЦЬКИЙ ( Кіровоград )КРОПИВНИЦЬКИЙ 2 ( Кіровоград )Кура́хове ЛАДИЖИНЛИМАНЛИПОВЕЦЬЛисичанськ АС-2ЛИСЯНКАЛІТИНЛОКАЧІЛУБНИ ГЛЬВІВЛЬВІВ 2ЛЬВІВ 8Макарів МАЛА ВИСКАМАНЬКІВКАМарганець Маріуполь Марківка Мелітополь МИКОЛАЇВМИКОЛАЇВ 2
МИКОЛАЇВ АС ДАЧНАМИКОЛАЇВ Богоявленський пр 21/2МИКОЛАЇВ КМИРОНІВКАМілове МЛИНІВМогилів-Подільський МОНАСТИРИЩЕМукачеве Муровані Курилівці Н.ВОРОТАНЕМИРІВНОВА КАХОВКАНОВИЙ БУГНовоазовськ НОВОАЙДАРНовоград Волинський НОВОМИРГОРОДНОВОПСКОВНОВОТРОЇЦЬКЕНОВОЯВОРІВСЬКЕОБУХОВОВРУЧОДЕСАОДЕСА 7-КМОДЕСА ЖДВОДЕСА ПАУСТОВСЬКОГООДЕСА ПРИВОЗОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАОДЕССА "КОЛОНТАЕВСКАЯ"ОДЕССА "ПРИВОКЗАЛЬНАЯ"ОЛЕКСАНДРІВКАОЛЕКСАНДРІЯОРАТІВОрджонікідзе ( Покров )ПАВЛОГРАДПЕРВОМАЙСЬКПервомайськ (Миколаївська обл.)ПЕРЕЧИНПЕТРОПАВЛОВКАПИРЯТИН ГПІЩАНКАПОГРЕБИЩЕПокровськ Покровськ ЖДРадивилів Радомишль РАХІВРІВНЕРІВНЕ АС ЧАЙКАРівне ПІВНІЧРОКИТНЕРокитне (Київ.обл.)РОМНИРубіжне САВРАНЬСАРНИСВАЛЯВАСватове СВІТЛОВОДСЬКСвятогірськ Сєвєродоне́цьк СІЛЬЦЕСкадовськ Скадовськ юСКВИРАСЛАВУТАСлов’янськ СМІЛАСМОЛІНЕ
Сніжне СОЛОТВИНОСТ. ШЕВЧЕНКА ( СМІЛА )СТАВИЩЕ (БРУС)Станиця Луганська Старобільськ Старокостянтинів СТОРОЖИНЕЦЬТальне ТАРАЩАТЕПЛИКТЕРНИТЕРНОПІЛЬ АВТЕРНОПІЛЬ АС-2ТЕТЕРІВТЕТІЇВТИВРІВТОМАШПІЛЬТорез ( Чистякове )Тростянець Трускавець ТУЛЬЧИНТЯЧІВУЖГОРОДУЖГОРОД 2УКРАЇНКАУлянівка ГУМАНЬУМАНЬ ГУМАНЬ юХарків АС1Харків АС№1ХАРКІВ Ц.РИНОКХарцизькХЕРСОНХЕРСОН 2ХЕРСОН АС "міжміського"ХЕРСОН КХЕРСОН юХмельницький Хмельницький 2Хмельницький 3Хмельницький юХМІЛЬНИКХОТИНХРИСТИНІВКАХУСТЦЮРУПИНСЬК ( Олешки )ЧАПЛИНКАЧЕРКАСИЧЕРКАСИ АС-2ЧЕРКАСИ АС-3ЧЕРНІВЦІЧЕРНІВЦІ 3ЧЕРНІВЦІ АС-4 ДОБРОБУТЧЕРНІВЦІ ВЕСТ БУКОВИНАЧЕРНІВЦІ юЧЕЧЕЛЬНИКЧИГИРИНШАРГОРОДШахтарськ ШЕПЕТІВКАШПОЛАЮЖНОУКРАЇНСЬКЮЖНЫЙ (ОД)ЯГОТИНЯмпіль ЯСІНЯ