Розклад руху автобусів по автовокзалу Хмельницький

Розклад руху автобусів, автовокзал Хмельницький

Розклад відправлення автобусів надано автостанцією Хмельницький як сезонне, для ознайомлення з затвердженим графіком руху рейсів з автовокзалу Хмельницький . для отримання актуального розкладу по АС Хмельницький поверніться в пошукову форму, розташовану вгорі

Розклад руху автобусів з автостанції Хмельницький на 2019 рік.

Оновлення сезонного розкладу автобусів по автостанції Хмельницький відбувається не частіше ніж один раз на місяць !!! Тому, що б подивитися наявність вільних, купити електронні квитки, дізнатися ціну і точний час відправлення рейсу з автостанції Хмельницький заповніть форму !!! Або виберіть пункт меню "РОЗКЛАД АВТОБУСІВ", "КУПИТИ КВИТОК НА АВТОБУС", де докладно написано, як отримати інформацію.

Табло розкладу автобусів на автостанції Хмельницький

Рейс Відправлення Станція відправлення  - призначення Прибуття Тип автобуса
00068 01:00 СКАДОВСЬК              ПОЗНАНЬ 06:00 М3--ІІІ
799Д 02:55 СУЧАВА                    ХЕРСОН 15:15 СЕТРА
00063 04:00 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ВРОЦЛАВ 11:00 СЕТРА
00081 04:40 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ПОЗНАНЬ 12:30 НЕОПЛАН 116
691 05:00 ГОРОДЕНКА              КИЇВ АВ 22:45 МЕРСЕДЕС
1187 05:30 ГУСЯТИН                  КИЇВ АС 00:00 СЕТРА
0103В 05:35 ВІННИЦЯ                  ВАРШАВА 16:45 МЕРСЕД
00016 05:50 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ВАРШАВА 14:30 НЕОПЛАН 116
15Д 05:50 КИЇВ АВ                   І.ФРАНКІВСЬК 00:30 НЕОПЛАН 116
216 06:10 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ   БРЕСТ 18:15 EOSCOACH
00071 06:30 СУЧАВА                    КИЇВ АВ 00:20 МЕРС-18
16Д 06:30 І.ФРАНКІВСЬК         КИЇВ АВ 23:50 НЕОПЛАН 116
00072Х 06:45 ВІННИЦЯ                  ПРАГА 11:40 МЕРСЕД
692 07:00 КИЇВ АВ                   ГОРОДЕНКА 01:20 МЕРСЕДЕС
0024 07:05 ОДЕСА                      ВАРШАВА 17:40 БОВА
6431 07:15 ОДЕСА                      ЧЕРНІВЦІ 04:05 НЕОПЛАН 316
00021З 07:15 ЛОДЗЬ                      КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 05:10 М3--ІІІ
00020 07:30 ХЕРСОН                    ГДАНСЬК 09:00 БОВА
215 07:30 БРЕСТ                      КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 05:15 ЄОС
00050 07:30 ХЕРСОН                    КЛАЙПЕДА 08:55 ВОЛЬВО
853 07:45 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        СОШНЕ# 05:20 ФОЛК LT35
784Д 07:50 ЧЕРНІВЦІ                ХАРКІВ 17:30 МЕРС-БЕНЦ
6440 08:00 ЧЕРНІВЦІ                ОДЕСА 7КМ 21:20 ВОЛЬВО
00034 08:00 ХЕРСОН                    ЩЕЦИН 08:20 СЕТРА
00036Д 08:00 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ГДИНЯ 11:10 VAN-HOOL
783 08:10 ХАРКІВ                    ЧЕРНІВЦІ 04:55 МАН
00058 08:10 ХЕРСОН                    БРЕСТ 19:30 М3--ІІІ
885 08:17 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КУР.САТАНІВ# 06:15 БАЗ А 079,23
575 08:21 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        СИРВАТИНЦІ# 06:10 МЕРС-БЕНЦ19
00036 08:30 ХЕРСОН                    ЩЕЦИН 11:10 VAN-HOOL
471 08:40 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 05:25 МЕРСЕДЕС 18
00088 08:45 СЛАВУТА                  ВРОЦЛАВ 14:30 СЕТРА
509 08:45 СТАРОКОСТЯНТИНІВ  КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 06:45 МЕРС-18
960 08:50 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ПОНІНКА# 06:10 ФОЛК LT35
00070 09:00 КИЇВ АВ                   СУЧАВА 02:35 М3--ІІІ
914 09:08 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ   СТ.СИНЯВА 07:35 СПРІНТЕР
775 09:10 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        Н.УШИЦЯ 06:35 МЕРСЕДЕС 18
00021 09:15 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ   ЛОДЗЬ 12:30 СЕТРА
311 09:15 ВОЛОЧИСЬК              ВІННИЦЯ 2 07:00 СКАНІЯ
096 09:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        РУДКІВЦІ# 05:55 МЕРС-18
00046 09:20 ХЕРСОН                    ЩЕЦИН 11:50 М3--ІІІ
521 09:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 2      ВІННИЦЯ 2 06:10 М3-ІІІ
851 09:25 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 06:30 МЕРСЕД
563 09:30 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 2      ХАРКІВЦІ# 06:30 МЕРС-18
944П 09:30 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЧЕМЕРІВЦІ 07:00 МЕРС-18
743 09:33 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ГОРОДОК 08:00 МЕРСЕДЕС 21
147 09:40 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЛЕТИЧІВ 08:45 МЕРС-18
00031Х 09:40 ДНІПРО                    ЗЕЛЕНА ГУРА 14:50 МЕРСЕДЕС
781 09:40 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ТЕРНОПІЛЬ 06:50 МЕРС-18
649 09:45 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        РІВНЕ 04:45 МЕРС-18
1500 09:50 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ТОВТРИ# 07:25 МЕРСЕД
319 09:50 РІВНЕ                      ВІННИЦЯ 2 07:40 МЕРС-18
967 09:55 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 05:20 БАЗ А 079,23
499А 10:00 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 07:35 М3-ІІІ
00089З 10:00 ЄДИНЦІ                    ЧЕРНІГІВ 01:40 М3--ІІІ
0024_1 10:00 КИЇВ АВ                   ВРОЦЛАВ 17:40 БОВА
455 10:00 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ПОНІНКА# 07:25 ФОЛК LT35
1018 10:05 ЩЕДРОВА (мр-н)        КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 08:00 МЕРС-18
219 10:05 КРАСИЛІВ                ВІННИЦЯ 2 08:00 ИВЕКО 18
385 10:10 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 2      ЯМПІЛЬ# 06:25 МЕРС-18
817 10:10 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 07:25 ФОЛК LT35
165Р 10:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ТЕРНОПІЛЬ 07:20 МЕРС-18
00028 10:30 ХЕРСОН                    ЩЕЦИН 11:50 М3--ІІІ
00089 10:30 ЧЕРНІГІВ                ЄДИНЦІ 03:45 М3--ІІІ
535 10:30 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        Н.УШИЦЯ 07:30 БАЗ-А079.20
663 10:30 КИЇВ АВ                   ЯРЕМЧА 03:15 НЕОПЛАН 116
00064 10:30 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ   МОСКВА 12:40 СКАНІЯ
902 10:40 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        МШАНЕЦЬ# 08:25 МЕРС.БЕНЦ 313
675 10:40 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ШЕПЕТІВКА 08:40 ФОЛК LT35
0152 10:40 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        РІВНЕ 06:00 АТАМАН
579 10:42 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КУР.САТАНІВ# 08:20 ЕТАЛОН29
00014 10:50 ХЕРСОН                    ВАРШАВА 22:25 VAN-HOOL
814 10:50 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 2      ТЕРНОПІЛЬ 05:10 АТАМАН
387 10:55 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ТЕРНОПІЛЬ 08:10 МЕРС-18
432 10:55 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЧЕМЕРІВЦІ 08:15 МЕРСЕД
00018 11:00 ЧЕРКАСИ                  ЄЛЕНЯ ГУРА 14:40 НЕОПЛАН 116
0023 11:10 ВІННИЦЯ                  ВРОЦЛАВ 19:30 НЕОПЛАН 116
197 11:15 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        РІВНЕ 05:50 МЕРС-25
965 11:20 ВОЛОЧИСЬК              Н.УШИЦЯ 08:15 БАЗ А 079.23
00067 11:30 ХЕРСОН                    СУЧАВА 05:05 М3--ІІІ
87 11:30 ХМІЛЬНИК                ТЕРНОПІЛЬ 08:45 БАЗ А 079,23
635 11:40 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 09:00 МЕРС-18
929 11:40 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ   НЕТІШИН 08:15 МЕРС-23
254 11:45 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КУРАЖИН# 08:40 ФОЛК LT35
300 11:50 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ВІННИЦЯ 2 09:35 МЕРС-27
392 11:50 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ВІННИЦЯ 2 09:25 БОГДАН А-09212
856 12:00 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ІЗЯСЛАВ 09:40 МЕРС-18
665 12:00 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ОЖАРІВКА# 09:00 МЕРС-18
831 12:05 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 09:15 МЕРСЕДЕС 18
835 12:05 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 09:35 МЕРС-18
1337 12:10 СТАРОКОСТЯНТИНІВ  ТЕРНОПІЛЬ 09:00 ФОЛК LT35
760 12:10 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ВИШНОПІЛЬ# 09:45 МЕРС-18
895 12:15 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ХМІЛЬНИК 09:30 ФОЛК LT35
560 12:15 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 09:55 МЕРС-18
596 12:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        СЛАВУТА 09:05 МЕРС-18
415 12:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 2      ЖИТОМИР 07:35 МЕРС-18
094 12:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЖИТОМИР 07:30 ФОЛК LT35
0233 12:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        СЛАВУТА 09:25 МЕРС-БЕНЦ-811
948 12:25 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЧЕМЕРІВЦІ 09:25 МЕРС-18
188 12:31 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ШЕВЧЕНКО(С/К)# 10:40 ФОЛК LT35
186 12:35 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        СОКИРЯНИ 06:20 ЕТАЛОН
883 12:35 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КУР.САТАНІВ# 10:30 МЕРС-18
445 12:40 ВІННИЦЯ 2                С.ТОВТРИ# 10:50 БАЗ а 079.23
765 12:50 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ОСЛАМІВ# 10:15 МЕРС-18
456 12:55 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ГУСЯТИН 10:15 МЕРСЕДЕС 18
516 12:55 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЗАВАДИНЦІ(Г)# 10:35 МЕРС-БЕНЦ 609
344 13:05 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ   ВІННИЦЯ 2 10:35 ЕТАЛОН30
443 13:05 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КОРЖІВКА# 10:30 МЕРС-18
654 13:06 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 10:25 МЕРС-18
171 13:10 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        І.ФРАНКІВСЬК 06:20 МЕРС-18
00030 13:10 УМАНЬ АВ                 ЩЕЦИН 12:00 VAN-HOOL
464 13:10 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЛЕТИЧІВ 12:15 МЕРС-18
846П 13:15 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ТЕОФІПОЛЬ 10:40 МЕРС-18
697 13:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        НОВОДНІСТРОВСЬК 09:05 ЕТАЛОН25
152 13:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        РІВНЕ 07:10 МЕРС-18
642 13:25 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ШЕПЕТІВКА 10:55 МЕРС-БЕНЦ 609
00027 13:30 ХЕРСОН                    СЛУПСЬК 11:50 НЕОПЛАН 116
289 13:30 КРАСИЛІВ                ЧЕРНІВЦІ 07:50 СЕТРА
926 13:32 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        Н.УШИЦЯ 10:40 ИВЕКО 18
878 13:40 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ПОЧАЇВ 08:10 МЕРСЕДЕС 18
5571 13:40 ПОНІНКА#                 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 10:55 МЕРС-БЕНЦ 609
313 13:45 СТАРОКОСТЯНТИНІВ  КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 11:45 МЕРС-18
425 13:50 ІЗЯСЛАВ                  КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 11:05 БАЗ а 079.23
568 13:50 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ТЕРНОПІЛЬ 09:50 БАЗ А 079,23
849 13:50 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ШЕКЕРИНЦІ# 10:45 ФОЛК LT35
30 13:50 ЧЕМЕРІВЦІ              ВІННИЦЯ 2 11:25 ЛАЙНЕР
181 13:51 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЧЕРНІВЦІ 08:30 МЕРСЕДЕС
00085 13:55 ХЕРСОН                    КОЛОБЖЕГ 11:50 НЕОПЛАН 116
939 14:00 СЛАВУТА                  КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 11:35 YOUYI ZGT
705 14:00 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ТЕРНОПІЛЬ 10:50 БОГДАН 27
00051П 14:00 ДНІПРО                    ЩЕЦИН 13:30 СЕТРА
544 14:02 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        МАХАРИНЦІ# 11:25 МЕРС-18
9620 14:06 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ПІСОЧНА 11:15 МЕРС-БЕНЦ 609
1439 14:10 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЖИТОМИР 10:05 МЕРС-18
341 14:10 ТУЛЬЧИН                  НЕТІШИН 10:15 БАЗ А 079,23
778 14:14 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        МАЦІОРСЬК# 14:10 ИВЕКО 18
286 14:15 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ВІННИЦЯ 2 12:05 МЕРС-27
808 14:15 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 2      ІВАНКІВЦІ(ГОР)# 11:25 ИВЕКО 18
911 14:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЧЕМЕРІВЦІ 11:30 МЕРС-БЕНЦ19
873 14:20 ТЕОФІПОЛЬ              КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 12:00 МЕРС-814
202 14:30 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЧОТИРБОКИ# 11:35 МЕРС-814
964 14:30 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ПОНІНКА# 11:50 ФОЛК LT35
00003 14:30 ХЕРСОН                    ГАМБУРГ 08:30 М3--ІІІ
00062 14:35 ХЕРСОН                    ЗЕЛЕНА ГУРА 19:05 НЕОПЛАН 116
22 14:35 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЛУЦЬК 07:50 МЕРС-18
41 14:48 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 2      ЯМПІЛЬ# 11:15 МЕРС-18
561 14:50 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        С.СМОТРИЦЬКА# 11:50 МЕРС-18
450 14:55 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        РІВНЕ 09:55 БАЗ А 079,23
291 14:55 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        СЛАВУТА 12:20 МЕРС-18
913 14:55 СТ.СИНЯВА               КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 12:20 СПРІНТЕР
00011 14:55 ОДЕСА                      ГДАНСЬК 16:50 М3--ІІІ
607 15:00 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КУЧА# 12:15 ИВЕКО 18
528 15:00 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        НЕТІШИН 11:15 БАЗ А 079.09
421 15:00 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ   Н.ВОЛИНСЬКИЙ 10:50 МЕРС-18
499 15:05 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 12:40 МЕРС-18
981 15:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        Н.УШИЦЯ 12:50 МЕРСЕДЕС 18
805 15:20 ТЕРНОПІЛЬ              ВІННИЦЯ 2 13:00 МЕРС-18
305 15:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЧЕРНІВЦІ 11:10 МЕРС-18
302 15:23 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ПЕСЕЦЬ# 12:25 МЕРС-18
0755 15:25 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 2      ІВКИ# 13:40 МЕРСЕД
846 15:32 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЛИСОГІРКА(ТЕО)# 12:35 МЕРС-18
212 15:35 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        НЕТІШИН 12:45 БАЗ А.079.25
393 15:35 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ПОНІНКА# 12:55 МЕРС-БЕНЦ19
920 15:40 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 13:00 МЕРС-18
554 15:40 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        СЕВЕРИНИ# 13:25 МЕРСЕДЕС 18
720 15:40 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 2      ОЖАРІВКА# 12:55 МЕРС-18
745 15:43 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ГОРОДОК 14:10 МЕРС-18
706 15:55 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЧЕМЕРІВЦІ 13:45 МЕРС-БЕНЦ 609
132Д 15:55 ЛЬВІВ                      ХМІЛЬНИК 13:45 БАЗ А 079,23
00068З 16:00 ПОЗНАНЬ                  СКАДОВСЬК 03:00 М3--ІІІ
749 16:05 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЛЕТИЧІВ 15:10 МЕРС-18
131 16:06 ХМІЛЬНИК                ЛЬВІВ 09:43 БАЗ А 079,23
00096З 16:10 ЄДИНЦІ                    БЕРДЯНСЬК 20:30 МЕРС-18
371 16:15 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 13:50 МЕРС.БЕНЦ 313
918 16:15 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ПОЛОННЕ 12:40 МЕРС-18
819 16:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 13:35 МЕРС-18
531 16:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        НЕТІШИН 13:15 ФОЛК LT35
956 16:22 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЧЕМЕРІВЦІ 13:05 МЕРСЕДЕС 21
406 16:25 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 14:05 МЕРСЕДЕС 22
571Д 16:30 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        СИРВАТИНЦІ# 14:27 МЕРС-БЕНЦ19
112 16:30 НЕТІШИН                  КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 14:05 МЕРС-18
13 16:30 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЯРЕМЧА 07:45 МЕРС-18
624 16:35 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        СТ.УШИЦЯ# 13:20 ФОЛК LT35
495 16:35 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 13:15 МЕРСЕДЕС 18
522 16:35 КРАСИЛІВ                ВІННИЦЯ 2 14:20 БОГДАН 27
716 16:36 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ДУБІВКА# 13:30 МЕРС-18
820 16:38 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КУНІВ# 13:00 БАЗ-А079.20
368 16:40 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КОВЕЛЬ 06:30 МЕРС-18
92Р 16:40 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ   РІВНЕ 11:55 БАЗ А 079,23
533 16:42 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КУР.САТАНІВ# 14:20 ЕТАЛОН29
83Д 16:45 РІВНЕ                      КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 14:25 БАЗ А 079,23
980 16:46 КРАСИЛІВ                КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 14:30 МЕРС-БЕНЦ 609
744 16:48 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КЛИНОВЕ# 14:40 МЕРС-18
139Д 17:00 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЯРЕМЧА 07:15 БАЗ А 079,23
00055 17:00 ВІННИЦЯ                  ЩЕЦИН 16:30 НЕОПЛАН 116
936 17:00 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 14:45 МЕРС-18
942 17:05 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ПИЖІВКА# 13:00 МЕРСЕДЕС 18
650 17:05 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ШЕВЧЕНКО(С/К)# 15:10 ФОЛК LT35
098 17:08 ЧЕРНІВЦІ                БЕРДИЧІВ 13:07 БАЗ А 079,23
992 17:10 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ГЛІБІВ# 14:15 ФОЛК LT35
111 17:10 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ   НЕТІШИН 14:00 МЕРС-18
566 17:10 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 2      ХАРКІВЦІ# 14:10 МЕРС-18
088 17:16 БЕРДИЧІВ                ЧЕРНІВЦІ 11:50 БАЗ А 079,23
225Д 17:20 ЧЕРНІВЦІ                ВІННИЦЯ 2 14:55 ИВЕКО
657 17:25 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 15:15 МЕРС-18
938 17:27 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        РУДКІВЦІ# 13:40 МЕРС-18
312 17:30 ВІННИЦЯ 2                ТЕРНОПІЛЬ 14:50 СКАНІЯ
00001 17:30 ХЕРСОН                    КАРЛСРУЕ 08:30 М3--ІІІ
950 17:30 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЧЕМЕРІВЦІ 15:00 МЕРС-18
899 17:30 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        СЛАВУТА 14:55 ФОЛК LT35
00097 17:30 ХЕРСОН                    ЩЕЦИН 17:30 М3--ІІІ
904Д 17:34 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ОСТРОПІЛЬ 15:35 МЕРС.БЕНЦ 313
1019 17:35 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ   ЩЕДРОВА (мр-н) 16:20 МЕРС-18
334 17:35 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ІЗЯСЛАВ 15:45 МЕРС-18
430 17:47 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЧЕМЕРІВЦІ 15:25 МЕРС-18
126 17:50 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЗБАРАЖ 14:00 ЕТАЛОН25
585 17:50 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЛИСОГІРКА(ТЕО)# 14:50 МЕРС-25
446 17:50 С.ТОВТРИ#                ВІННИЦЯ 2 15:40 БАЗ а 079.23
860 17:52 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ПЛУЖНЕ# 13:45 ПАЗ-3205
180 18:00 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЧЕРНІВЦІ 14:15 МЕРСЕДЕС-16
1060 18:00 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ПОЛОННЕ 14:50 МЕРСЕДЕС 18
136 18:00 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЖИТОМИР 13:50 МЕРС-18
904 18:05 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        МШАНЕЦЬ# 15:35 МЕРС.БЕНЦ 313
379 18:05 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        БУЧАЧ 12:55 БАЗ А 079,23
790 18:06 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КУРАЖИН# 15:05 МЕРС-18
290 18:06 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        З.КУРИЛІВЦІ# 14:15 ФОЛК LT35
226Д 18:10 ВІННИЦЯ 2                ЧЕРНІВЦІ 12:55 МАН
342 18:10 НЕТІШИН                  ТУЛЬЧИН 12:45 БАЗ А 079,23
865 18:10 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        БЕРЕЗДІВ# 14:35 БАЗ А 079.19
348 18:15 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ГАЙСИН 13:30 НЕОПЛАН 116
142 18:15 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ВІННИЦЯ 2 16:00 МЕРС-18
882 18:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 2      ШИБЕНО# 15:10 МЕРС-БЕНЦ19
818 18:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КРЕМЕНЕЦЬ 13:30 МЕРС-18
159 18:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ХМІЛЬНИК 15:45 ФОЛК LT35
91 18:25 РІВНЕ                      КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 15:50 БАЗ А 079,23
422 18:25 Н.ВОЛИНСЬКИЙ         КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 15:35 БАЗ-А079.20
00002 18:30 ХЕРСОН                    КАРЛСРУЕ 08:30 М3--ІІІ
736 18:30 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        НЕТІШИН 15:20 ФОЛК LT35
130 18:30 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЗАЛІЩИКИ 13:55 БАЗ А 079.23
892 18:35 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЧЕМЕРІВЦІ 14:50 БАЗ А 079.23
544Д 18:38 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        МАХАРИНЦІ# 16:15 МЕРС-18
253 18:40 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        СЛАВУТА 16:05 МЕРС-18
958 18:45 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЧЕМЕРІВЦІ 16:15 МЕРС-18
1605 18:50 ТУЛЬЧИН                  ЛЬВІВ 13:45 БАЗ А 079,23
0445 18:50 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КОРЖІВКА# 16:40 МЕРС-18
644 18:52 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ШЕПЕТІВКА 16:55 МЕРС-18
741 18:53 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ГОРОДОК 17:30 МЕРС-18
70 18:55 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КИШИНІВ 06:50 МЕРСЕДЕС 18
343 18:55 ВІННИЦЯ 2                КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 16:10 ЕТАЛОН29
84Д 19:00 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ   РІВНЕ 14:10 МЕРС-18
081 19:10 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ТЕРНОПІЛЬ 16:20 МЕРС-18
874 19:10 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ   ТЕОФІПОЛЬ 17:00 МЕРС-БЕНЦ 609
00096 19:10 БЕРДЯНСЬК              ЄДИНЦІ 12:40 МЕРС-18
454 19:14 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЗАБОРОЗНІВЦІ# 15:35 МЕРС-БЕНЦ19
619 19:15 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ВІНЬКІВЦІ 17:30 БАЗ а 079.23
457 19:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ПОЛОННЕ 17:05 ФОЛК LT35
309Д 19:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        І.ФРАНКІВСЬК 12:05 ЕТАЛОН29
970 19:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ШЕПЕТІВКА 14:30 МЕРСЕДЕС 18
757 19:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ГОВОРИ# 16:30 ПАЗ-672М
288 19:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ВІННИЦЯ 2 17:10 МЕРС-27
1338 19:25 ТЕРНОПІЛЬ              СТАРОКОСТЯНТИНІВ 18:30 МЕРС-18
00059 19:25 ХЕРСОН                    ВІЛЬНЮС 19:30 М3--ІІІ
994 19:28 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        СЛАВУТА 13:50 МЕРС-БЕНЦ7584
413 19:31 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КАПУСТЯНИ# 16:25 МЕРС-18
233У 19:35 КИЇВ АВ                   КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 16:47 БАЗ А 079,23
88 19:35 ТЕРНОПІЛЬ              ХМІЛЬНИК 17:05 БАЗ-А079.20
755 19:35 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЛЕТИЧІВ 18:25 МЕРС-18
402 19:45 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ВІННИЦЯ 2 17:25 БОГДАН 27
0025 19:45 ОДЕСА                      КОБЛЕНЦ 14:50 VAN-HOOL
00034О 19:50 ЩЕЦИН                      ХЕРСОН 06:45 СЕТРА
234 19:50 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ   КИЇВ АВ 11:43 БАЗ А 079,23
296 19:50 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        СЛАВУТА 17:10 МЕРСЕДЕС 18
423 19:55 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ГУСЯТИН 17:15 МЕРС-18
548 19:55 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 17:05 МЕРС-18
0005 20:00 ХЕРСОН                    КОБЛЕНЦ 14:50 VAN-HOOL
724 20:00 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ВІНЬКІВЦІ 18:00 МЕРСЕДЕС 18
409 20:01 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ТЕОФІПОЛЬ 17:25 МЕРС-18
235 20:05 ВІННИЦЯ 2                ЯРЕМЧА 11:35 БАЗ А 079,23
1501 20:05 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ТОВТРИ# 18:05 МЕРС-18
460 20:10 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        РІВНЕ 15:35 ФОЛК LT35
236 20:15 ЯРЕМЧА                    ВІННИЦЯ 2 17:50 ЕТАЛОН
067 20:15 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЗАВАДИНЦІ(Г)# 17:45 МЕРС-БЕНЦ 609
556 20:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 17:50 ІВАН
0295 20:20 КРАСИЛІВ                ЧЕРНІВЦІ 16:20 МЕРС-18
940 20:20 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ   СЛАВУТА 17:45 МЕРС-18
843 20:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 17:25 МЕРСЕД
314 20:25 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ   СТАРОКОСТЯНТИНІВ 19:30 МЕРС-18
00020З 20:25 ГДАНСЬК                  ХЕРСОН 07:00 М3--ІІІ
261 20:27 ВІННИЦЯ 2                ГУСЯТИН# 17:20 МЕРС-18
870 20:31 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        НЕТІШИН 17:30 МЕРС-18
574 20:40 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        НЕТІШИН 15:40 БАЗ А 079,23
524 20:50 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЯМПІЛЬ# 16:35 МЕРСЕД
594 20:50 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ТИМКІВ# 17:05 МЕРСЕДЕС 18
257 20:50 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        БУЧАЯ# 17:35 МЕРС.БЕНЦ 313
271 21:00 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 2      ІВАНКІВЦІ(ГОР)# 18:20 ІВЕКО
0129 21:06 НЕТІШИН                  ВИЖНИЦЯ 13:25 БАЗ А 079,23
29 21:09 ВІННИЦЯ 2                ЧЕМЕРІВЦІ 18:30 БОГДАН 27
00046З 21:10 ЩЕЦИН                      ХЕРСОН 08:30 М3--ІІІ
1606 21:10 ЛЬВІВ                      ТУЛЬЧИН 16:25 БАЗ А 079,23
5570 21:15 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ   ПОНІНКА# 18:40 МЕРС-БЕНЦ 609
930 21:20 НЕТІШИН                  КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 18:55 МЕРС-23
834 21:22 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ІЗЯСЛАВ 18:10 ІВАН
00078 21:30 ХЕРСОН                    ПОЗНАНЬ 02:15 VAN-HOOL
483 21:36 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ХУСТ АС 12:00 МЕРС-СПРИНТЕР
806 21:52 ВІННИЦЯ 2                ТЕРНОПІЛЬ 19:20 БОГДАН 27
00022 22:00 МЕЛІТОПОЛЬ            КЬОЛЬН 08:30 СЕТРА
1055 22:20 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        Н.УШИЦЯ 19:45 МЕРС-18
00054 22:35 КИЇВ АВ                   ЩЕЦИН 19:00 EOSCOACH
00053 22:35 ХЕРСОН                    ЩЕЦИН 19:30 БОВА
426 22:36 КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ   ІЗЯСЛАВ 19:25 БАЗ А 079.23
375 22:50 ТЕРНОПІЛЬ              ХЕРСОН 10:00 СЕТРА
320 23:20 ВІННИЦЯ 2                РІВНЕ 19:15 МЕРС-18
756 23:30 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        ЛУЦЬК 17:00 ЕТАЛОН25
0004 23:45 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ        КИШИНІВ 13:30 М3-ІІІ
00083 23:55 НЕТІШИН                  БЄЛЬСЬКО-БЯЛА 11:00 БОВА

ерелік розкладів автовокзалів по Україні в тому числі і по автостанції Хмельницький

Автовокзал Хмельницький підключений до єдиної системи розкладів, і оновлюється одночасно совсемі автостанціями. Перелік деяких ви можете побачити нижче.

 Троїцьке АРЦИЗБАРБАХМУТБЕЛАЯ ЦЕРКОВЬБЕЛОВОДСКБЕЛОКУРАКИНОБердичів БЕРЕГОВЕБЕРЕЗНЕБЕРИСЛАВБЕРШАДЬБОБРИНЕЦЬБОГОРОДЧАНИБОГУСЛАВБОЛГРАД АС НОВАБОРИСЛАВБориспільБориспіль А/ПВ.ЛЕПЕТИХАВАПНЯРКАВАРАШВАРШАВАВАТУТІНЕВЕЛИКИЙ БИЧКІВВЕРХНЕ ДНЕПРОВСКВЕРХОВИНАВИЖНИЦЯВИННИЦА 2 юВИНОГРАДІВВІННИЦЯ 1ВІННИЦЯ 2ВІННИЦЯ 3ВІННИЦЯ ГРОШВОЗНЕСЕНСЬКВОЛНОВАХАВОЛОВЕЦЬВОЛОВЕЦЬ-2ВолочиськГАЙВОРОНГАЙСИНГЕНІЧЕСЬКГОЛА ПРИСТАНЬГОЛОВАНІВСЬКГОРЛОВКАГОРНЯКГОРОДЕНКАГОРОДИЩЕДЕБАЛЬЦЕВОДимерДНІПРО (Дніпропетровськ)ДОБРОВЕЛИЧКІВКАДобропі́лля Докучаєвськ ДОЛИНСЬКАДРОГОБИЧДружкі́вка ДУБНОЄнакієве ЖАШКІВЖДАНОВКАЖИТОМИРЖИТОМИР-2ЖОВКВАЗапоріжжяЗапоріжжя ГЗАРІЧНЕЗАСТАВНАЗВЕНИГОРОДКАЗОЛОТОНОША
Зугре́сІВАНКОВІвано-Франківськ Івано-Франківськ -1Івано-Франківськ -2Івано-Франківськ -3Івано-Франківськ -4ІЗМАЇЛІЛЛІНЦІІРШАВАКагарлик КАЛИНІВКАКАЛУШКам'янець-Подільський Кам'янське ( Дніпродзержинськ Г )Кам'янське ( Дніпродзержинськ)КАНІВ АВТО-РІКАКАТЕРИНОПІЛЬКАХОВКАКиїв Київ ДАРНИЦАКИЇВ АВКИЇВ АС-ЗЛВКИЇВ ВЕГАКиїв ДАЧНАКиїв ПІВДЕННАКиїв ПОЛІССЯКиїв ЦаВКіровське ( Хрестiвка )КОЗЯТИНКОЛОМИЯКОНСТАНТИНІВКА ДПКОНСТАНТИНІВКА ЗЛВКОРОСТЕНЬКорсунь — Шевченківський КОСІВКОСІВ юКОТОВСККраматорськКРАСИЛІВКРАСНОАРМІЙСК ( Покровськ )КРАСНОАРМІЙСК-Д ( Покровськ )КРЕМЕНЧУГ ГКреміннеКривий Ріг КРИВИЙ РІГ 2Крижопіль КРОПИВНИЦЬКИЙ ( Кіровоград )КРОПИВНИЦЬКИЙ 2 ( Кіровоград )Кура́хове ЛАДИЖИНЛИМАНЛИПОВЕЦЬЛисичанськ АС-2ЛИСЯНКАЛІТИНЛОКАЧІЛУБНИ ГЛЬВІВЛЬВІВ 2ЛЬВІВ 8Макарів МАЛА ВИСКАМАНЬКІВКАМарганець Маріуполь Марківка Мелітополь МИКОЛАЇВМИКОЛАЇВ 2
МИКОЛАЇВ АС ДАЧНАМИКОЛАЇВ Богоявленський пр 21/2МИКОЛАЇВ КМИРОНІВКАМілове МЛИНІВМогилів-Подільський МОНАСТИРИЩЕМукачеве Муровані Курилівці Н.ВОРОТАНЕМИРІВНОВА КАХОВКАНОВИЙ БУГНовоазовськ НОВОАЙДАРНовоград Волинський НОВОМИРГОРОДНОВОПСКОВНОВОТРОЇЦЬКЕНОВОЯВОРІВСЬКЕОБУХОВОВРУЧОДЕСАОДЕСА 7-КМОДЕСА ЖДВОДЕСА ПАУСТОВСЬКОГООДЕСА ПРИВОЗОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАОДЕССА "КОЛОНТАЕВСКАЯ"ОДЕССА "ПРИВОКЗАЛЬНАЯ"ОЛЕКСАНДРІВКАОЛЕКСАНДРІЯОРАТІВОрджонікідзе ( Покров )ПАВЛОГРАДПЕРВОМАЙСЬКПервомайськ (Миколаївська обл.)ПЕРЕЧИНПЕТРОПАВЛОВКАПИРЯТИН ГПІЩАНКАПОГРЕБИЩЕПокровськ Покровськ ЖДРадивилів Радомишль РАХІВРІВНЕРІВНЕ АС ЧАЙКАРівне ПІВНІЧРОКИТНЕРокитне (Київ.обл.)РОМНИРубіжне САВРАНЬСАРНИСВАЛЯВАСватове СВІТЛОВОДСЬКСвятогірськ Сєвєродоне́цьк СІЛЬЦЕСкадовськ Скадовськ юСКВИРАСЛАВУТАСлов’янськ СМІЛАСМОЛІНЕ
Сніжне СОЛОТВИНОСТ. ШЕВЧЕНКА ( СМІЛА )СТАВИЩЕ (БРУС)Станиця Луганська Старобільськ Старокостянтинів СТОРОЖИНЕЦЬТальне ТАРАЩАТЕПЛИКТЕРНИТЕРНОПІЛЬ АВТЕРНОПІЛЬ АС-2ТЕТЕРІВТЕТІЇВТИВРІВТОМАШПІЛЬТорез ( Чистякове )Тростянець Трускавець ТУЛЬЧИНТЯЧІВУЖГОРОДУЖГОРОД 2УКРАЇНКАУлянівка ГУМАНЬУМАНЬ ГУМАНЬ юХарків АС1Харків АС№1ХАРКІВ Ц.РИНОКХарцизькХЕРСОНХЕРСОН 2ХЕРСОН АС "міжміського"ХЕРСОН КХЕРСОН юХмельницький Хмельницький 2Хмельницький 3Хмельницький юХМІЛЬНИКХОТИНХРИСТИНІВКАХУСТЦЮРУПИНСЬК ( Олешки )ЧАПЛИНКАЧЕРКАСИЧЕРКАСИ АС-2ЧЕРКАСИ АС-3ЧЕРНІВЦІЧЕРНІВЦІ 3ЧЕРНІВЦІ АС-4 ДОБРОБУТЧЕРНІВЦІ ВЕСТ БУКОВИНАЧЕРНІВЦІ юЧЕЧЕЛЬНИКЧИГИРИНШАРГОРОДШахтарськ ШЕПЕТІВКАШПОЛАЮЖНОУКРАЇНСЬКЮЖНЫЙ (ОД)ЯГОТИНЯмпіль ЯСІНЯ