АС Дачна актуальний розклад автобусів квитки

Продаж автобусних квитків та актуальний розклад руху автобусів АС Дачна

Автостанція " Дачна "

Автостанція " Дачна " найстаріша з існуючих в столиці, їй близько 50-ти років. Розташована автостанція в районі міста - Святошин, за адресою пр. Перемоги, 142. З станції йдуть автобуси за маршрутами Коростень, Житомир, Ковель, Львів. Час роботи камер для зберігання багажу з 6.00 до 21.00 (оплачуються повна і неповні доба). Автобуси, що курсують з Центральної автостанції в західному напрямку роблять зупинку на автовокзалі Дачний. До таких маршрутів належать перевезення пасажирів в Бердичів, Черняхів, Тетерів, Андріївку, Макаров, Рожів, Юр'ївка, Попільня.

Купити квиток на автобус

Режим роботи каси, яка знаходиться на автовокзалі: з 6.30 до 18.00. Також, квитки можна придбати в режимі онлайн на нашому сайті. Вгорі на сторінці розташована форма, що дозволяє ознайомитися з повним списком рейсів, розкладом автобусів і придбати квиток на автобус онлайн. Детальніше ...

Розклад автобусів з автостанції "Дачна"

Ознайомитися з повним розкладом автобусів, які прямують з автостанції, із змінами в часі відправлення, а також змінами в розкладі можна перейшовши по одному з посилань:

  • Розклад автобусів з автостанції "Дачна". Детальніше ...
  • Онлайн розклад автобусів з автостанції "Дачна".

Онлайн розклад автобусів з автостанції "Дачна"

Ознайомитися з докладним і точним розкладом автобусів, в режимі реального часу, що слідують з автостанції "Дачна" можна в онлайн режимі, перейшовши за посиланням на інформаційне табло АС Дачна .

Бронювання квитка на автобус з автостанції "Дачна"

Бронювання квитків на автобуси, які прямують з автостанції "Дачна", можна здійснити за номерами телефонів відділу бронювання автостанції, які знаходяться в блоці з довідковою інформацією на нашому сайті. Для бронювання квитків, перейдіть по посиланням

Довідкова автостанції "Дачна"

Надання довідок здійснюється працівниками автовокзалу з 6.00 ранку до 21 години, як в касах попереднього продажу квитків, так і по телефону довідковою службою автовокзалу. Детальніше ви можете дізнатися інформацію на сторінці " довідкова АС Дачна "

Якщо ви помітили неточність повідомте нам, будь ласка

Як доїхати до АС Дачна

Ми створили сторінку для пасажирів які шукають як доїхати до автостанції Дачна Києва або від нього до пункту призначення в Києві. На сторінці розміщена карта із зазначенням місця розташування автостанції і форма для пошуку адреси і функція створення маршруту і опис часто задається маршруту.

Подивитися карту проїзду можна тут

Як доїхати до АС Дачна з ж / д вокзалу Києва

Дістатися до АС можна від ст. м. "Житомирська" пішки, так як автовокзал знаходиться всього в одному кілометрі від станції метро.

  • До автостанції Дачна йдуть маршрутки номер: 517, 230 і 189 (5к + 7).
  • До того ж, дістатися до автостанції Дачна можна тролейбусом номер 7.

Ми дякуємо вам за використання нашого ресурсу і сподіваємось на плідну співпрацю

Колектив сайту Автовокзали Києва