Автостанція Дачна в Києві квитки розклад опис

Автостанція Дачна в Києві загальна інформація

Автостанція Дачна короткий опис

Автостанція Полісся

Автостанція Дачна знаходиться в Святошинському районі. Дістатися до неї нескладно. Можна на громадському транспорті та на метро. Це сама стара автостанція в Києві і вже 50 років як вона обслуговує пасажирів і зустрічає міжміські та міжнародні автобуси. Невелика за територією, вона приймає десятки автобусів і маршруток. На автостанції роблять зупинки міжнародні, міжобласні та приміські автобуси.

На території автостанції є 8 платформ для посадки та висадки пасажирів. У будівлі є все необхідне, в першу чергу, для пасажирів: зал очікування, каси, туалет, камера зберігання, мед пункт, кімната для матері і дитини. Навпроти кас розміщені монітори, на яких можна побачити номер потрібного рейсу, його прибуття і відправлення.
Поруч з автостанцією, знаходяться торгівельні і розважальні комплекси, в яких можна чудово провести час, очікуючи на свій автобус. Останнім часом, на автостанції зменшилася щоденна кількість пасажирів. Раніше на ній обслуговувалося майже 2000 пасажирів. З часом, число зменшилося до 480 пасажирів. Все одно автостанція залишаються великим транспортним вузлом, на ній роблять зупинки всі автобуси, що йдуть з Центрального автовокзалу, в західному напрямку. І це великий плюс. Пасажири, яким простіше дістатися до автостанції Дачна, можуть спокійно відправиться в дорогу з цієї автостанції, не витрачаючи час на проїзд до Центрального автовокзалу.

Розклад руху автобусів на автостанції Дачна, в Києві

З автостанції Дачна рейсові автобуси відправляються, згідно з розкладом, Житомир, Ковель, Ірпінь, Макаров, Радомишль, Коростень, Бердичів, Биків, Попільні, Андріївку, Андрушівки, Овруч, Рожов, Тетерів, Ружин, Полонне, Тиврів, Малин, Дивин і інші. Детальніше дізнатися напрямки можливо, перейшовши на сторінку розклад руху на автостанції Дачна.

З Дачної відправляється більшість міжнародних рейсів, зручне розташування , дозволяє великим комфортабельним автобусам уникати заторів. Щоб подивитися всі міжнародні рейси автобусів які йдуть з Києва перейдіть на сторінку " міжнародні автобуси " таким чином ви зможете знайти більш зручний рейс або дізнатися про акції, які часто надають перевізники.

Купити квиток на автобус з АС Дачна

Купити квиток на автобус з автостанції Дачна можна в касі в будівлі АС або більш зручно через інтернет. Ця функція стала доступна зовсім недавно , але користується великою популярністю. Що б купити квитки на автобус з АС Дачна онлайн, заповніть форму пошуку квитків , розташовану вгорі сторінки. Ознайомитися докладніше, як придбати квиток з АС дачна ви можете на окремій сторінці розташованої за адресою