Автостанція Дачна квитки розклад інформація

Автостанція Дачна квитки розклад інформація

Автостанція Дачна знаходиться на проспекті Перемоги 142, у Святошинському районі. Дістатися до неї найкраще буде на метро. Найближча станція «Житомирська». Також є можливість громадським транспортом таким як, маршрутка чи тролейбус.

Дачна входить в список найстаріших автостанцій столиці. З часу її відкриття пройшло вже 50 років. Раніше автостанція була надзвичайно популярною. Обслуговувала до двохсот тисяч пасажирів. Але з часом їх кількість ставала все меншою. Тим більше, вона досі працює і щоденно обслуговує приблизно 280 пасажирів.

Розташування АС надзвичайно зручне. Поруч є магазини, поліклініка. Ще один плюс хорошого розташування це те, що на АС Дачна роблять зупинки автобуси, які ідуть із Центрального автовокзалу у західному направленні. Тому пасажир може сісти на будь-який автобус, також міжнародний, не доїжджаючи до Центрального автовокзалу, одразу на Дачній.

За останні 50 років, автостанція не надто сильно змінилася. Стіни в середині та зовні з самого початку були обложені плиткою. Але в 60-х роках автостанція виглядала інакше. Навколо було багато дерев, з часом замість них, появлялися багатоповерхівки та інші приміщення. Зараз вона така ж невелика, в ній є все те, що може знадобитися пасажирові.

В цьому та наступному році відбудеться закриття п’яти автостанцій Києва. Натомість буде відкрито чотири нових, на краях міста. Закриття АС Дачна разом з АС Дарниця має відбутися у 2018 році.

Розклад руху автобусів по АС Дачна, можна дізнатися натиснувши на посилання. Там ви знайдете точний час прибуття та відправлення рейсових автобусів. Замовити квиток на них ви зможете, якщо перейдете на сторінку «купити квиток на автобус». Також у вас буде можливість детально ознайомитися з тим, як замовити квиток швидко і без помилок.