Довідкова АС Дачна, розклад автобусів квитки номери телефонів

Довідкова автостанції Дачна, інформація за розкладом, квитках, номери телефонів

Довідка на автостанції “Дачна”

Автостанція “Дачна” одна з найстаріших станцій Києва, їй скоро виповниться 50 років. Раніше станція обслуговувала близько двісті тисяч пасажирів, а з часом людей стало все менше, але все ж вона функціонує і зараз обслуговує близько 300 пасажирів в день. Розташована автостанція на західному виїзді з міста в Святошинському районі. Автостанція має вигідне положення на проспекті Перемоги, поряд знаходяться будинки, магазини та поліклініка.

Режим роботи довідки автостанції “Дачна”

Автостанція працює щоденно без вихідних з 6.15 до 21.00 год.

Телефони довідки автостанції “Дачна”

Тел. 044 424 15 03 диспечерська,

Тел. 044 424 13 03 для бронювання квитків

На терирорії автостанції можете скористатись туалетом, кімнатою матері та дитини, що дуже зручно, камерою схову, яка працює з 6.00 до 21.00 за добу збереження багажу потрібно заплатити 5 грн, ще є медпункт. На автостанції “Дачна” зупиняються автобуси, які йдуть з Центрального автовокзалу в західному напрямку. Звідси можна дістатись в такі міста як Житомир, Бердичів, Коростень, Попільню, Радомишль, Макаров, Андріївку, Бишів, Андрушівку, Ружин, Овруч, Іванополь, Тетерів, Рожов, Олевськ, Полонне, Черняхів, Мар’янівку, Юріївку, Малин, а також на міжнародні лінії Чехія, Німеччина, Іспанія.

Як проїхати до автостанції “Дачна”

Найбільш зручний спосіб дістатись автостанції “Дачна” є метро, станція “Житомирська” на Святошинсько-Броварській лінії, яка знаходиться за 1 км. від автостанції. Також можна доїхати маршруткою 517, 417, 230( ходить з Хрещатика), 189, 720( їде від цирку), 401(із залізничного вокзалу) і тролейбусом 7.

Для більш детальної інформації перейдіть на сторінку