Как доехать до автостанции Дачна в Киеве

Як доїхати до автостанції Дачна в Києві

Друк icon

Як доїхати до Автостанції Дачна в Києві

Автостанція Дачна

Знайти маршрут як доїхати до автостанції Дачна ви можете за допомогою нашої інтерактивної карти. На карті автостанція Дачна відображена в центрі, покажчиком. За умовчанням карта визначає, що вам необхідно якось дістатися до автостанції Дачна (адреса автостанції Дачна вже визначено у системі). Тому в полі "Адресу призначення" необхідно ввести адресу вашого пункту відправлення (домашню або офісу).

У випадку, коли ви хочете виїхати з автостанції, наприклад, додому, треба змінити напрям пошуку і позначити точку "Як проїхати додому" та написати адресу пункту призначення. І натисніть кнопку "розрахунок маршруту". На екрані відразу відобразяться всі варіанти маршрутів руху.

Станція, розташована у південно західній частині міста. Стоїть окрема невисока будівля, нічим особливо не примітна, та не має помітних орієнтирів. Найбільш зручний спосіб доїхати до АС Дачна - це на метро. Зупинка метро "Житомирська" на Святошинсько-Броварській лінії.

Як доїхати до АС Дачна з ж/д вокзалу Києва

Доїхати до АС Дачна з залізничного вокзалу Києва можна від ст. метро "Вокзальна" без пересадки до ст метро "Житомирська", а далі

  • Пішки, так як автовокзал знаходиться всього в одному кілометрі від станції метро.
  • На маршрутці номер: 517, 230 та 189 (5к+7).
  • Так само, дістатися до автостанції Дачна можна і тролейбусом номер 7.

Автостанція є основною точкою відправлення всіх міжнародних автобусів. Тут також розміщені каси , де можна купити квитки на автобус або подивитися розклад їх відправлення.

Для зручності рекомендуємо вам перейти по відповідному посиланню вгорі тексту, де ви отримаєте найактуальнішу інформацію