Довідкова АС Дарниця, розклад автобусів квитки номери телефонів

Довідкова автостанції Дарниця, інформація за розкладом, квитках, номери телефонів

Довідка на автостанції “Дарниця”

Автостанція “Дарниця” знаходиться в Дніпровському районі. Це досить великий транспортний вузл, з якого відправляються, як великі автобуси, так і маршрутки. Поряд з автостанцією багато трамвайних колій. На території автостанції знаходяться супермаркет, кіоски, де можна щось купити та стоянка, на якій можна залишити свій автомобіль. На станції є туалет, кімната для матері та дитини, камери схову, де ви можете залишити свій багаж, медпункт та зал очікування.

Режим роботи довідки автостанції “Дарниця”

Автостанція працює кожен день з 6.00 до 20.50, на території є чотири каси, працюють вони з 06.10 до 18.10, обід з 12.00 до 13.00, автобуси і маршрутки відправляються кожні 5 -15 хвилин.

Телефони довідки автостанції “Дарниця”

Тел. (0432) 559 46 18 довідкова, по якому можна забронювати квиток, а також бронювання он-лайн.

Тел. (0432) 559 64 95 диспечерска.

Як проїхати до автостанції “Дарниця”

Дістатись до автостанції досить просто, можна як на метро, так і на маршрутках. Вона знаходиться неподалік станції метро Чернігівська, від неї потрібно пройти вздовж вулиці Попудренка, пройшовши трамвайні колії. Також дістатись можна трамваєм 23, 28, 35, 33. Більш детальну інформацію можна побачити перейшовши на сторінку...

Для зручності пасажири можуть замовити і забронювати квитки в режимі онлайн, і забрати свій квиток без черги до кас, або замовити доставку квитка додому. Це досить зручна послуга. Також он-лайн ви можете подивитися розклад руху автобусів та маршруток. З автостанції можна дістатись до таких міст: Чигирин, Черкаси, Макіївка, Дніпро, Канів, Глухів, Суми, Варвара, Борзна, Козелець, Згурівка, Короп, Остер, Бобровиця та ін..