Как доехать до автостанции Дарниця в Киеве

Як доїхати до автостанції Дарниця в Києві

Як дістатися до автостанції  Дарниця

Друк icon

Автостанція Дарниця

АС Дарниця розташована в центрі Дніпровського району і через неї здійснюються як міжміські перевезення автобусами, так і маршрутними таксі.

Необхідний маршрут можна знайти, скориставшись нашою інтерактивною картою. Адреса АС відображається в центрі карти. Впишіть своє місцезнаходження, система відображає всі варіанти пересування. І якщо ви знаходитесь на автобусній станції, але не знаєте куди прямувати, наша карта вам теж згодиться. Ви просто виберіть ваше місце розташування і далі напишіть адресу, куди будете прямувати.

Як доїхати до АС Дарниця з ж/д вокзалу Києва

До АС Дарниця можна дістатися на метро, трамваї чи маршрутці. М "Чернігівська" найближча станція метро. Знаходиться 1,5 км від автостанції. Виходите з метро, перетинаєте трамвайну лінію і далі по вулиці Попудренка 7-8 хвилин і ви на автостанції.

Трамваї № 23,28,35,33 проходять недалеко від станції. Вони проходять по трасі Е-95 (H-07), через вулиці Братиславську і Червоногвардійську.

Так само є маршрутки: 34, Т-28, 26+8, що проходять поруч з автобусною станцією. Вони ходять через кожні 5-10 хвилин.

Автобуси відправляються з автостанції через кожні 5-15 хвилин. Найчастіші маршрути проводяться в бік: Переяслав-Хмельницького, Черкас, Яготинського та Прилутского напрямку.

Працює автостанція 6:00 до 20:50. Каси з 6:00 до 18:10.

На території АС Дарниця є стоянка, на якій ви можете залишити свій автомобіль або будь-який об'єкт пересування, в будь-який час доби. Всередині будинку є всі зручності. Туалет, камера схову, зали очікування, медпункт і кімната для мам з дітьми.

Автобусний розклад по АЗ Дарниця, можна подивитися у нас на сайті. Так само є можливість замовити квиток і доставку його додому.

Адреса: Київ, пр. Юрія Гагаріна 1. Дніпровський район.