Пасажирам і зустрічаючим

Пасажирам і зустрічаючим

Автобусні рейси умовно можна розділити на два основних типи - регулярні та сезонні. У першому випадку автобуси по певному маршруту курсують з чіткою періодичністю (зазвичай кілька днів в тиждень) у заздалегідь визначений час. Розклад рейсів, як правило, залишається незмінним протягом усього року. Влітку і на початку осені, коли люди масово вирушають у відпустку, на вокзалах вводяться додаткові автобусні перевезення, що охоплюють найбільш затребувані напрямки. Метою такого кроку є прагнення справитись зі збільшеним пасажиропотоком. Такі рейси називають сезонними.

В обох випадках, щоб мати змогу здійснити поїздку в зручний час квитки необхідно бронювати заздалегідь. Найпростіший і найбільш комфортний варіант – замовити автобусні квитки он-лайн через наш сайт.

Міжнародні автобусні рейси

Послуги автобусних перевезень за міжнародними напрямками надають міські центральні автовокзали практично всіх обласних центрів України. Найбільшим попитом у пасажирів користуються напрямки, які дозволяють вирушити в країни СНД і Європи. При цьому найпопулярнішими є міста: Варшава, Краків, Познань, Кишинів, Прага, Відень, Вроцлав, Берлін, Мюнхен, Ростов-на-Дону, Москва, Санкт-Петербург, Рим, Мадрид, Мілан і ряд інші. Особлива увага, при міжнародних автобусних перевезеннях, приділяється транспорту. Він має підвищену ступінь комфортності. Автобуси, на яких пасажири з України відправляються в закордонні міста, оснащені біотуалетами, системами клімат контролю, безкоштовним Wi-Fi підключенням, розетками, містким багажним відсіком, спальними кріслами, аудіо- і відеосистемами.

Автобусні рейси (Київ)

Автобусні рейси в місті Київ обслуговує сім автостанцій і центральний автовокзал. Завдяки тому, що столиця України має досить вдале географічне і територіальне розташування, звідси можна відправитися не тільки в більшість міст і населених пунктів України, але також в багато країн Європи і Азії.

Автобусні рейси (Харків)

Автобусні рейси в місті Харків обслуговує 5 автостанцій, які знаходяться на балансі публічного акціонерного товариства «Харківське підприємство автобусних станцій». На центральному автовокзалі міста, крім внутрішніх пасажирських перевезень, здійснюється продаж квитків на регулярні міжнародні автобусні рейси.

Пільги на проїзд в автобусі

Згідно законам України, користуватися пільгами на проїзд можуть:

  • Учасники бойових дій та ті, хто зв’язані з цим, мають право на безкоштовний проїзд в автобусі на сільській території, місцевій, та на міжобласній.

Повернення або обмін ж/д квитка

Кожен пасажир має право на повернення квитка в тому разі, якщо він по якійсь причині не може відправитися по маршруту. Повернення вартості квитка залежить від того, коли його повертаєте. Також квиток можна обміняти при потребі, у жд касі .

Повернення автобусних квитків

Можливістю повернення автобусного квитка користуються пасажири, які по якійсь причині не можуть скористатися ним. Після повернення, вони забирають частину вартості. Кошти повертаються протягом деякого часу на платіжну систему, з якої була здійснена оплата квитка. Якщо купівля відбувалася на касі, гроші ви отримаєте одразу.

Перевезення тварин в автобусі

Кожен пасажир має право на безкоштовне перевезення з собою, птахів у клітці, невеликих тварин (хом’як, миша, морська свинка) та домашніх тварин (собака, кіт) за встановлену оплату водієм. При посадці в автобус з домашньою твариною,

Пільги на проїзд, потягом

Скористатися пільгами на проїзд потягом можуть скористуватися:

  • Діти, які не достигли 6 річного віку і не займають місце, користуються безкоштовним проїздом в потязі, без обмеженої кількості на рік.

Проїзд з дітьми в потязі

Безкоштовним переїздом в залізничному транспорті, користуються діти, не достигнувші 6-річного віку. Для посадки на потяг, необхідна наявність документа, підтверджуючого вік дитини (свідоцтво про народження).Під час проїзду дитина знаходиться разом з вами,