Бронювання автобусного квитка

Пасажирам і зустрічаючим

Бронювання автобусного квитка

Якщо ви хочете найближчім часом здійснити поїздку і вже підібрали собі дату відправлення та рейс. Але переймаєтесь через те, що не встигнете купити квиток і вільних місць в автобусі не залишиться, можете спочатку забронювати квиток.

Також функція бронювання білета хороша тим, коли пасажир не впевнений у своїй поїздці, спочатку може забронювати місце в автобусі, все потім здійснити оплату.

Наш сайт допоможе вам з вибором найбільш підходящого рейсу,  місця в автобусі та бронюванню білета. Забронювати квиток можна в любому напрямку по Україні та за кордон. Його ціна вказана точна, без додаткових зборів та переплачування. Також є можливість перегляду варіантів рейсових автобусів з пересадками. І детальна інформація про здійснення зупинок і якої кількості. Список міст, через які проходить автобус. Час, на який автобус зупиняється і скільки часу потрібно провести в дорозі, до наступної зупинки.

Як забронювати квиток

Бронювання здійснити дуже легко. Виберіть дату відправлення, рейсовий автобус, будь-яке вільне місце в автобусі, введіть свої дані та перейдіть до функції бронювання. Вам на телефон або електронну пошту одразу прийде повідомлення з номером броні, також вказаний час діяння броні, протягом якого потрібно здійснити оплату квитка, будь-яким зручним способом. Скільки у вас буде часу до сплати, залежить від перевізника. В цілому, це два, три дні.

Які є плюси бронювання квитка

  • Гарантія того, що у вас буде місце на необхідний рейс і ви зможете відправитися ним.
  • Можливість вибору любого вільного місця.
  • Великий вибір рейсових автобусів, де можете вибрати час відправлення і прибуття, який підходить вам.
  • Є можливість дізнатися ціну квитка одразу.
  • У разі зміни планів, поїздку можна перенести на деякий час, не втрачаючи кошти.