Розклад Квитки на міжнародні автобуси

Розклад та квитки на міжнародні автобуси по Європі та СНД

Міжнародні рейси

Найчастіше Українці купують квитки на міжнародний автобус в : Францію, Італію, Німеччину, Чехію, Польщу, Молдову, Росію, Венгрію, Бельгію, Словакію, Грецію та інші. На сьогоднішній день, пасажирам створили комфортні умови для довгої поїздки за кордон. До того ж, вартість автобусного квитка значно дешевша ніж на потяг. І до того ж автобус приходить швидше до пункту призначення. Головним пунктом відправлення є місто Київ. Через нього проводяться перевезення пасажирів до багатьох країн. Далі за Києвом іде Львів, Одеса  по пункту відправлення міжнародних рейсів. У літній час відправлення міжнародних автобусів відбувається щодня. Тому поїхати за кордон можна в любий час.

Їхати за кордон автобусом довгий час в сидячому положенні складно, тому для зручності перевезення пасажирів, використовують нові автобуси із відкидними спинками. Щоб пасажир міг відпочити в дорозі.

 Розклад руху міжнародних рейсів

Дізнатися розклад руху на міжнародний рейс можна одразу на нашому сайті. Слід постійно слідкувати розкладом. Тому що зміни можуть відбутися в любий час. Наприклад,  з’явиться новий рейс  у разі потреби, або навпаки, припиниться перевезення через відсутність пасажирів.

Розклад руху дізнаєтесь перейшовши на сторінку.

 Купити квиток на міжнародний рейс

На нашому сайті є можливість замовлення квитка на міжнародний автобус он-лайн. Після оплати білета банківською картою, ви отримаєте електронний квиток. Якщо оплату здійснювали в терміналі, отримаєте квитанцію, яку зможете обміняти на касі автостанції, з якої здійснюється відправлення міжнародного автобусу. Щоб замовити білет он-лайн, потрібно знайти рейс який вам підходить найбільше, ввести свої персональні дані і підтвердити заявку. Далі здійснити оплату. Також можливо замовити доставку білета на дім.

Перейшовши на сторінку, ви зможете здійснити замовлення квитка