Оплата автобусного квитка

Оплата автобусного квитка

Як купити квиток на автобус

Існує два способи покупки квитка на автобус. Перший спосіб - це каса автостанції . Але не кожному захочеться їхати на гучну автостанцію, з нескінченними чергами в касі і купувати квиток.

Другий спосіб - покупка квитка на автобус онлайн. За допомогою нашого сайту,

пасажир може придбати квиток у нас, в будь-якому напрямок України і на міжнародний рейс. Це зробити дуже легко.

Для покупки квитка на автобус онлайн

Для покупки квитка на автобус онлайн, необхідно пройти кілька кроків:

  1. Для початку, вибрати пункт відправлення, прибуття і дату. Вписавши у відповідні поля форми.
  2. Вибрати з отриманих варіантів відповідний рейс.
  3. Підібрати для себе найкраще вільне місце.
  4. Далі ввести свої точні дані по паспорту.
  5. Залишається тільки оплатити зручним для вас способом.

Придбання квитка онлайн , це не тільки зручний спосіб, а й надійний. Оплату ви здійснюєте в точності таку, яка як при оплаті в банку, і включає в себе вартість квитка і комісійний збір.

Купівля міжнародного квитка на автобус

Щоб купити квиток на міжнародний автобус, крім проведення етапів за списком показаному вище, треба ще вводити дату народження і дані візи. Всі дані вводяться латинськими літерами, як в документі. На оплату квитка надається 15 хвилин.

Способи оплати квитків на автобус

Оплатити квиток на автобус банківською картою

Оплатити квиток можна за допомогою банківської карти. Для цього потрібно ввести номер своєї картки з якої буде знята зазначена сума.
Оснакоміться з правилами повернення квитків на автобус можна тут

Також оплатити можна в найближчому терміналі, зайшовши на розділ, вказаний на електронній пошті. Вибрати пункт «Оплата зарезервованих автобусних квитків». Ввести номер резерву, перевірити свої введені персональні дані і про рейс, оплатити квиток, за вказаною сумою. Квитанцію, яку отримаєте в терміналі після оплати, необхідно зберегти, до закінчення поїздки.

Оплатити квиток на автобус віртуальним гаманцем

При оплаті віртуальним гаманцем, потрібно вказати через яку віртуальну систему будете проводити оплату і ввести номер гаманця. Після цього з вашого гаманця буде знята вартість квитка і послуги.

Оплатити квиток на автобус через Приват24.

При оплаті онлайн квитка на автобус можна вибрати оплатити через Приват24. Таким чином ви перейдете в банківську систему приват банку. Це досить зручний спосіб оплати.

Після здійснення платежу будь-яким способом на вашу пошту прийде лист з документом. Електронний квиток, відправлений на електронну пошту можна роздрукувати, або обміняти в касі автостанції, з якої відбудеться відправлення рейсового автобуса, на звичайний квиток, за 15 хвилин до здійснення подорожі.