Перевезення тварин в автобусі

Перевезення тварин в автобусі

Перевезення тварин в автобусі

Кожен пасажир має право на безкоштовне перевезення з собою, птахів у клітці, невеликих тварин (хом’як, миша, морська свинка) та домашніх тварин (собака, кіт) за встановлену оплату водієм. При посадці в автобус з домашньою твариною,

потрібно мати ветеринарне свідоцтво для перевезення тварин, довідку про всі щеплення та про стан здоров’я.

В зв’язку з цим, тварина не повинна створювати дискомфорт, загрозу здоров’ю для інших пасажирів в салоні автобуса та знищувати майно.

Собаки великої породи повинні бути в намордниках і з повідком, під час перевезення. Тваринна не повинна переміщатися по салоні автобуса, а має знаходитися на одному місті під час всієї поїздки. Для перевезення маленьких тварин краще використовувати спеціальні контейнери або сумки, щоб тварині переїзд здався зручним і не виникло ніяких проблем в дорозі. Ще можна скористуватися підкладкою, щоб на сидіння не потрапляла шерсть.

Водій може відмовити в перевезенні тварини в тому разі, якщо тварина мокра або брудна. Тому до поїздки слід підготуватися, вимити свого домашнього улюбленця, висушити та слідкувати за тим, щоб він не намокнув та не забруднився.

Домашній улюбленець під час руху повинен бути біля ваших ніг, якщо це маленька тваринка, то на колінах. При наявності вільного місця поруч, вдалим варіантом буде посадити домашнього улюбленця біля вікна.

Якщо у вашої тварини є намордник, поводок та всі необхідні документи на руках, відмовити в поїздці з твариною, вам не мають права.

Розклад руху автобусів

Поїздку з твариною можна здійснити будь-яким рейсовим автобусом. Проблем з посадкою не виникне, якщо дотримуватися певних правил і мати при собі все необхідне. Розклад руху можна дізнатися на нашому сайті, перейшовши на посилання. Також є можливість  дізнатися його одразу на автостанції.

Купити квиток

Для своєї тварини білет купувати не треба. Її проїзд проводиться безкоштовно. Для себе ви можете придбати квиток в режимі он лайн. Заодно і замовити доставку додому. Це дуже зручний і легкий спосіб, доступний кожному пасажирові. Як забронювати білет он лайн, ви дізнаєтесь «тут». Купити квиток можливо ще одразу на касі автостанції.

Довідкова

Якщо вас цікавлять питання по перевезенню тварин, можете звернутися в додаткову службу. Там вам дадуть відповіді на них та на інші хвилюючі питання, стосовно перевезенню, купуванню квитка та розкладу руху автобусів. На сторінку довідкової служби можна перейти, натиснувши на посилання.