Перевезення тварин в потязі

Перевезення тварин в потязі

Перевезення тварин в потязі

Для перевезення тварини в потязі, обов’язково необхідно мати ветеринарне свідоцтво. Свідоцтво видається державною установою ветеринарної медицини. В ньому повинні бути вказані: кількість зроблених щеплень, благополуччя місцевості, з якої перевозиться тварина,

перенесення інфекційних захворювань. Також вид транспорту, маршрут та ціль перевезення. При наявності такого документа, з перевезенням тварини проблем не виникне.

До того ж, така довідка дійсна лише 5 днів, по Україні. Для перевезення за кордон, 3 дні. Якщо перевезення тварини буде відбуватися і назад, після 3-5 днів, довідку слід робити знову.

Пасажир, який переїжджає разом із твариною, повинен дбати про неї (годувати, поїти та прибирати за ним). Будь-яку тварину перевозити заборонено. Можна лише домашніх (кіт, собака), але не великих розмірів. Птаха в клітці та маленьких тварин (хом’як, миша), диких тварин, якщо вони не несуть загрозу здоров’ю іншим пасажирам.

Перевезення собак в потязі, розміром більше 45 сантиметрів

Перевезення собак в потязі, розміром більше 45 сантиметрів, проводиться при наявності ветеринарної довідки. Один пасажир може перевезти лише одну собаку і вона повинна бути під його постійним наглядом. В приміських та регіональних потягах, собаку перевозять в крайніх тамбурах першого і останнього вагона. Велика собака під час перевезення повинна бути на повідку і в наморднику.

В пасажирських та швидкісних потягах далекого направлення, собаку можна перевезти в купейному та з підвищеним комфортом вагоні в тому разі, якщо пасажир купить квитки на всі місця в купе, на своє прізвище та ім’я. Або можна перевозити в багажному відділенні.

Перевезення невеликих собак за розмірами

Перевезення невеликих собак за розмірами, кішок можливе в плацкартному вагоні. В міжнародному потязі, лише в купейному вагоні. Собака повинна знаходитися в клітці, корзині чи подібному предмету.

Перевезення Птахів

Птахів потрібно перевозити в клітках, не більше трьох осіб. Перевезення безкоштовне, в любому вагоні потяга.

Купити квиток на перевезення тварини

На нашому сайті можна купити квиток, ціна якого автоматично буде зазначена разом з вартістю перевезення тварини. Отриманий код можна показати на касі або самостійно роздрукувати проїзний квиток та перевізний. Ціна квитка залежить від відстані маршруту. Замовити білет можна, перейшовши сюди. Ви дізнаєтесь детальнішу інформацію та зможете зробити замовлення білета.

Розклад руху потягів

У кожного пасажира є можливість, перегляду розкладу руху в он лайн режимі. Тут ви зможете підібрати необхідний маршрут, по якому вам буде краще переїжджати з твариною. Розклад руху дізнаєтесь на цій сторінці.

Довідкова

Стосовно перевезення свого домашнього улюбленця, можете звернутися в довідкову службу і задати важливі для вас питання. Номер довідкової служби побачите, перейшовши на посилання.