Персональні дані та їх безпека

Персональні дані та їх безпека

Згідно Закону України « Про захист персональних даних», кожна людина має право на конфіденційність своїх даних, тобто ніхто не повинен втручатися в її особистий простір. Заборонено збереження, збирання, розголошення інформації про людину, без її згоди. Але є визначені законом випадки. Діють в інтересах національної безпеки, економічного добробуту і прав людини.

Персональні дані пасажирів та їх захист

Персональні дані – це конфіденційна інформація про особу, розголошувати її може лише сама особа,

у разі необхідності. Під час замовлення квитка он -лайн, пасажир вказує свої дані. А конкретніше – прізвище, ім’я, по батькові. Можете бути впевнені у безпеці своїх персональних даних і в не розголошенні їх.

Безпека персональних даних при купівлі онлайн квитка

Велика кількість пасажирів при замовленні квитка, хвилюються за можливе розголошення особистої інформації. Але не слід перейматися. При купівлі квитка он-лайн, вся введена інформація використовується для підтвердження проведених дій. Щоб в подальшому, при посадці у транспорт, можна було звірити інформацію про особу.

Стосовно проведення платежів он-лайн, також хвилюватися не слід. Номер картки та інші дані про електронні платежі не зберігаються. Про їх розголошення не треба перейматися і про викрадення коштів на них. При здійсненні оплати, зняття суми відбудеться в тій вартості, у якій вказана ціна квитка та комісія сервісу. Всі операції відбуваються в банківській системі, в систему сайта конфіденційні дані не поступають. 

При купівлі квитка на потяг або автобус, після внесення інформації про особу, дані в подальшому не зберігаються. Але під час замовлення, потрібно вводити дійсну інформацію, згідно записам у паспорті. Якщо допущена помилка, заявку на купівлю білета можуть відмінити. Якщо помилка не значна, прийняття замовлення відбудеться і тоді змінити нічого не вийде. Хі ба що здати квиток і купити інший.

Щоб запобігти проблем із оформленням, слід чітко перевірити введену інформацію.

Захист персональних даних при купівлі квитка на міжнародний рейс

Якщо замовлення білета здійснюється на міжнародний рейс, необхідно ввести дані згідно паспорту – ФІБ, дату народження, дані про візу як у закордонному паспорті. Відомості залишаться в повній безпеці у архіві, доступ якого не відомий третім особам.

Купити квиток он-лайн на рейс зможете, перейшовши за посиланням.