АС Південна актуальний розклад автобусів квитки

Продаж автобусних квитків та актуальний розклад руху автобусів АС Південна

Вибравши посилання що вище, ви перейдете в повний опис підрозділу

Автостанція Південна

Автостанція "Південна" розташована на околиці міста Києва. Поруч з нею проходить Одеська траса і знаходиться "Іподром". Більшість маршрутів, які здійснюються з АС "Південна" відправляються в напрямку славного міста Одеси. З АС "Південна" можна без пересадок дістатися до Білої Церкви, Кіровограда, Вінниці, Ставища, Черепова, Ватутіне та інших населених пунктів.

На автостанції розташовані камери схову. Вартість використання камери схову складає 5 грівен.В центральному залі автовокзалу знаходиться інформаційне табло, на якому показано розклад усіх курсуючих тут автобусів. Станція працює з 6.30 ранку до 20.30.

Купити квиток на автобус автостанція Південна

Купити квиток на автобус з автостанції Південна або інших автостанцій Києва можна скориставшись формою пошуку. Завдяки форми ви можете купити онлайн квиток звичайний або електронний, дізнатися ціну на автобусний квиток або актуальну інформацію за розкладом руху автобусів з будь-яких автостанцій Києва, України, а також міжнародних автобусів, що курсують в Україні. Детальніше як купити квиток на автобус можна подивитися  тут

Розклад автобусів з автостанції Південна

Детальний розклад автобусів, що курсують з автостанції Південна можна подивитись на сторінці сезонного розкладу або в режимі реального часу на інформаційному табло АС.

Онлайн розклад автобусів з автостанції Південна

Ознайомитися з онлайн розкладом руху автобусів, які курсують з автостанції Південна і прибувають на неї, можна на нашому сайті, перейшовши по посиланням

Бронювання квитка на автобус з автостанції Південна

У касах автостанції можна попередньо купувати квитки на всі рейси автобусів, які слідують з неї, а також на ті, в маршрут яких включена Південна. Бронювання квитків на автобуси не здійснюється по телефону! Бронювати можливо на нашому сайті в режимі реального часу в формі розташованої вгорі. Для детальної інформації про бронювання квитків на автобус з автовокзалу Південний, перейдіть за посиланням .

Довідкова автостанції Південна

Довідкова інформація про наявність вільних місць на рейси і про будь-які зміни в розкладі автобусів доступна пасажирам по телефону. До того ж, інформацію про рейсах і квитках на автобуси, що відправляються і прибувають на автостанцію Південна можна в касах автовокзалу.

Детальну інформацію з питань пов'язаних з автостанцією південна можна на сторінці " Довідкова АС Південна " перейшовши по засланні

Якщо ви помітили неточність повідомте нам, будь ласка

Як доїхати до автостанції Південна Київ

Скористайтеся нашою картою "як доїхати до автостанції Південна Київ". На карті відображено розташування АС, а так само форма дозволяє прокласти маршрути. Детальніше ...

  1. Дістатися до автостанції можна за допомогою маршрутки номер 56, яка йде зі станції "Академмістечко", а також 212, 723 і 812.
  2. від ст.м. "Іподром" до автостанції можна пройти пішки, так як відстань складає всього 270 метрів.
  3. Від ст.м. "Палац Україна", "Либідська", "Васильківська" до автостанції можна доїхати будь-яким наземним пасажирським транспортом до зупинки "Південний автовокзал".

Ми дякуємо вам за використання нашого ресурсу і сподіваємось на плідну співпрацю

Колектив сайту Автовокзали Києва