Автостанція Південна в Києві квитки розклад опис

Автостанція Південна в Києві загальна інформація

Автостанція ПівденнаАвтостанція Південна, в місті Київ.

Розташування в Голосіївському районі, проспект Академіка Глушкова, 3. Дістатися до автостанції можна на метро, до станції "Іподром", так і громадським транспортом. У цьому невеликому автовокзалі є все що потрібно пасажирам: кімната очікування, туалет, табло з поточними рейсами і місце, де можна перекусити. Це невеликий за розмірами автовокзал, але тут є все необхідне для пасажира – торгові заклади, зал очікування, інформаційні табло, де показано розклад автобусів і поточних рейсів, а також туалет. Платформи обладнані навісами для захисту від сонця та опадів. Автобусний квиток можна придбати прямо на станції, замовити по телефону, також можлива доставка додому. Основні перевезення здійснюються великими місткими автобусами, також від станції відходять мікроавтобуси і маршрутні таксі. В будівлі автовокзалу можна ознайомитися з розкладом руху поїздів за ст. Київ. Автостанція працює щодня з 6-30 до 20-00 год.

Точний розклад автобусів з Південної автостанції можна дізнатися на нашому сайте. У нас завжди точний розклад і всі можливі зміни щодо прибуття, відправлення або скасування рейсу, завжди відстежуються та виправляються.

Рейсові автобуси направлятися в одеському напрямку. З Південної автостанції можна поїхати в такі міста як: Вінниця, Біла Церква, Кіровоград, Звенигородка, Ватутіна, Ставище, Сквира Червона, Монастирище, Іллінці, Тараща. Поїздки в ці міста проводяться щодня.

Наш сайт надає можливість замовити квитки з безкоштовною доставкою додому. Вам не треба буде турбуватися про наявність квитків і їхати на автостанцію щоб купити квиток. Вся потрібна інформація є у нас: завжди вірне прибуття і відправлення рейсових автобусів, правильне наявність квитків, які можна купити через інтернет.

Для того, щоб купити квитки у нас, необхідно вибрати рейс, який вам потрібен. Ввести в поля "звідки" спрямовується і "куди". Введіть дату відправлення і вибираєте - знайти. Сплатити онлайн квиток можна через банківську картку або найближчий термінал. Якщо вибираєте квиток з доставкою, вам привезуть його додому безкоштовно. У разі, якщо ви не скористалися такою функцією, при оплаті квитка, збережіть квитанцію і перед поїздкою зверніться з нею до адміністратора автостанції і вам видадуть квиток.

Купівля квитка онлайн набирає велику популярність. Це дуже зручний спосіб. Купив квиток онлайн і не бігаєш в останній момент з думкою, чи є квитки на потрібний рейс.