Автостанція Південна квитки розклад інформація

Автостанція Південна квитки розклад інформація

Автостанція Південна знаходиться на виїзді із міста, у Голосіївському районі на проспекті Академіка Глушкова 3. Маршрут, по якому направляються автобуси із АС Південна, надзвичайно зручний. І пасажирам добре добиратися до неї. Зовсім поруч є метро, назва станції – «Іподром», 270 метрів від автостанції. Метро, це не єдиній спосіб дістатися. Можна ще дістатися маршруткою або тролейбусом.

Автостанція не велика і зручна. Зовні платформи облаштовані зручно. Знаходяться вони одразу біля входу. В середині приміщення є все необхідне для пасажирів. Але в цьому році її планує закрити міська адміністрація. Натомість відкриють інші нові і сучасні автостанції з європейськими зручностями.

Нещодавно уже відкрилася нова автостанція «Теремки». Рейсові автобуси в одеському направленні мали перейти до неї. Але вони і надалі обслуговуються на Південній. Перевізники стверджують, що це через привикання до одного маршруту. Пасажирів та перевізників достатньо і так буде до самого закриття автостанції. Водіям знадобиться ще приблизно пів року для переоформлення на Теремки. Кожен пасажир має змогу впевнено відправлятися по необхідному маршруту із АС Південна і не перейматися стосовно її пустування. До кінця 2017 року автобуси, приходящі на неї, будуть і далі відвозити пасажирів по необхідних маршрутах.

Більшість автобусів, які відправляються із автостанції, не потрапляючи у затори, ідуть одразу по Одеській, вільній трасі. Розклад руху на них можна дізнатися тут. Також можливо одразу купити квиток он-лайн. У наш час не має необхідності їхати на автостанцію, щоб купити квиток. Визначившись з рейсом, часом відправлення і заповнивши форму, зможете здійснити купівлю білета в режимі он-лайн. Детальнішу інформацію дізнаєтесь, перейшовши на посилання.