Автостанція Південна бронювання квитків розклад

Бронювати або купити квитки на автобус з Автостанції Південна Київ

Бронювання квитків Забронювати квиток на автобус онлайн стало простіше.

Бронювання квитків на автобус (автостанція Південна)

Бронювання квитків на автобуси, які прямують з автовокзалу Південний і через нього, відбувається за допомогою використання сервісу автостанції і дозволяє купувати квитки на автобуси по самій вигідною ціною з будь-якої точки України і світу.

Бронювання квитків проводиться безкоштовно, як на автобуси, що відправляються з автостанції Південна так і з інших автостанцій Європи і України. Скориставшись зручною формою пошуку рейсів, розташованої вище, кожен бажаючий придбати квиток може ввести необхідні умови для пошуку проїзного квитка на автобус з метою онлайн бронювання і подальшого викупу. Система автоматично здійснює пошук можливих варіантів і відображає весь перелік існуючих автобусних маршрутів. З отриманого переліку ви можете вибрати рейс, який відповідає прийнятній вартісті, із запропонованих цін, часу відправлення транспортного засобу, а також марці автобуса. Попередньо ознайомитися з розкладом автобусів з автостанції Південна розклад відправлення автобусів з автостанції Південна .

Онлайн бронювання квитків на автобус відбувається всього за кілька хвилин. Після того, як ви забронювали квиток, вам приходить SMS або електронного листа з номером вашого замовлення, на той номер телефону або електронну скриньку, яку ви вказали при заповненні даних. Номер дозволяє підтвердити вашу бронь і придбати квиток на автобус протягом часу, визначеного в розділі "Мої квитки" на сайті або в Центрі обслуговування клієнтів.

Послуга викупу квитка по броні безпосередньо в касі автостанції Південна або в самому автобусі не проводиться. Всі перевізники, які пропонують свої маршрути автобусів з / на автостанцію Південна використовують систему попереднього продажу квитків в режимі онлайн, що дозволяє пасажирам особисто підбирати місце в автобусі і проводити оплату вартості квитка в онлайн режимі, минаючи необхідність стояти в черзі до каси. Обраний квиток пасажири можуть оплатити банківською картою в онлайн режимі на нашому сайті або в терміналах самообслуговування в будь-якому з міст країни. Ціна квитка відповідає його собівартості.

Відкрити Детальніше, як купити квиток на автобус, слідуючий по Україні або за міжнародними маршрутами, який відправляється з автостанції Південна, ви можете за посиланням

Як забронювати квиток на автобус АС Південна

Бронювання квитків на автобус з Автостанції Південна, виконується зовсім просто. Заповнивши поля сервісу автостанції ви отримуєте талон, для обміну в касі автостанції Південна, або електронний квиток.

В поле "звідки" набираєте перші 4-5 букв місця відправлення автобуса. З'явиться перелік міст із системи і ви можете вибрати те, що цікавить, з якого відправиться автобус. (Якщо список не з'явився, видаліть останню букву). таким самим чином заповнюється поле "куди" і дата відправлення автобуса, далі натискаємо кнопку "знайти"

Бронювання квитків на міжнародні автобуси з автостанції Дачна

Бронювання квитків на міжнародні автобусні рейси здійснюється на сторінці "Міжнародні автобусні рейси"

Бронювати квиток на автобус стає вигідним.