Довідкова АС Південна, Розклад автобусів квитки номери телефонів

Довідкова автостанції Південна, інформація за розкладом, квитках, номери телефонів

Довідка на автостанції “Південна”

Автостанція “Південна” знаходиться на окраїні Києва, в Голосіївському районі, поряд з автомагістраллю, а після закінчення проспекту Академіка Глушкова йде Одеська траса. Поряд з автостанцію багатоповерхові будинки і неподалік ліс. Автостанція зовсім не велика, але в ній є все що потрібно пасажирам. Є туалет, можна скористатись кімнатою матері та дитини, що є великою перевагою, камера схову для вашого багажу, вартість за добу 5 гривень, також є медпункт. В залі є табло на якому можна побачити розклад руху автобусів.

Режим роботи довідки автостанції “Південна”

Автостанція працює щоденно без вихідних з 6:30 до 20:30 год.

Телефони довідки автостанції “Південна”

Тел. 044 257 40 04 довідкова служба

Тел. 044 257 12 51

Як проїхати до автостанції “Південна”

Автостанція розташована досить зручно і дістатись до неї просто. Найлегший спосіб це станція метро “Іподром”, яка знаходиться в 260 метрах від автостанції. З важким багажем це найоптимальніший спосіб. Неподалік знаходиться автобусна зупинка, де зупиняються маршрутки 56(Д) яка іде від самої станції метро “Академмістечко”, 212, 723, 812, тролейбуси 45, 11. Ще по бажанню можна визвати таксі. Для більш детальної інформації перейдіть на сторінку ...

Більшість маршрутів автостанції “Південна” спрямовані в одеському напрямку. Звідси з легкістю без заторів можна доїхати до таких міст: Вінниця, Кропивницький, Біла Церква, Звенигородка. Катеринополь, Монастирище, Іллінці, Погребище, Тетіїв, Чапаїв, Білки, Гайсин, Лука, Тараща, Лосятин, Новофастів, Рогачі, Лисянка, Ставище, Калена, Ватутіне. Автостанція має таку послугу як бронювання і замовлення квитків в режимі он-лайн з доставкою додому.