Как доехать до автостанции Південна в Киеве

Як доїхати до автостанції Південна в Києві

Як доїхати до автостанції Південна

Друк icon

 Автостанція Південна Київ

Місце положення автостанції дуже зручне і дістатися до неї легко. Від метро йти доведеться не більше трьох хвилин. Доїхати до автостанції №3 Південна можна скориставшись метро. Найближча станція - "Іподром", що знаходиться приблизно в 300 метрів від автостанції. АС Південна знаходиться за адресою проспект Академіка Глушкова, 3 у Голосіївському районі. Поруч знаходяться автобусні зупинки, що також зручно. На них зупиняються маршрутки 56(Д) і тролейбуси 45 і 11. Вони ходять через кожні 15 хвилин.

У пошуку маршруту до автостанції Південна, вам допоможе наша інтерактивна карта. На карті розташовується точне місце знаходження автостанції. Адреса АС Південна збережена в системі. Для перегляду маршруту вам лише треба вказати адресу, з якої ви почнете свій шлях і карта покаже вам всі можливі варіанти.

Якщо ж ви перебуваєте на автостанції Південна і не знаєте як дістатися за потрібною вам адресою, наприклад додому. Треба змінити напрямок і написати адресу, куди ви прямуєте. Натискаєте "прокласти маршрут" та вибираєте найбільш підходящий для вашого пересування.

Як дістатися до АС Південна з жд вокзалу

Як дістатися до АС Південна з жд вокзалу запитують багато пасажирів, гості міста. Є кілька варіантів:

  1. Можна відправиться на метро від станції "Вокзальна", проїхати 5 хвилин до станції "Хрещатик". Далі перейти на "Майдан Незалежності" і вже через 20 хвилин пересування на метро ви будете на станції "Іподром", де і знаходиться автостанція.
  2. Також є кілька варіантів проїзду маршруткою без пересадок, що займе небагато часу, якщо не буде пробок.

Вона знаходиться майже на околиці Києва. Виїжджати з міста на автобусі можна, не потрапляючи в затори. Так як рух здійснюється по вільній трасі.

На автостанції Південна є каси, в яких можна придбати квиток та переглянути розклад автобусів. Більш докладну інформацію ви можете подивитися у нас на сайті і замовити онлайн квиток в необхідному напрямку в режимі онлайн.

Працює автостанція Південна з 6:30 до 20:30 щодня.