Автостанція Поділ квитки розклад інформація

Автостанція Поділ квитки розклад інформація

Знаходиться автостанція Поділ на вулиці Нижній Вал 15-а. В Подільському районі, який вважається історичним місцем Києва. Поруч є метро, станція «Контрактова площа» та навпроти Житній ринок. До неї можна з легкістю дістатися на метро або трамваєм.

Відкриття автостанції відбулося ще при радянському союзі. Подивившись на одноповерхову будівлю АС, з п’ятьма платформами на території, можна повернутися у радянські часи. Тільки є різниця між часом. Раніше автостанція користувалася надзвичайною популярністю. Її зручне розташування і ринок, на який щоденно приїжджали маси людей, як підтвердження. Так як автостанція стоїть навпроти ринку, люди одразу направлялися до неї. А зараз там тиша.

На сьогоднішній день АС Поділ переживає деякі труднощі. Після відкриття нових автостанцій в столиці, АС Поділ втратила популярність. Її збиралися закрити у 2014 році, але цього не сталося. Закрити її планують, у наступному році і відкрити замість неї сучасний автовокзал, з усіма зручностями для пасажирів і перевізників.

Хоч біля АС і вирує активне життя на дорогах, але автостанція пустує. Більшість її рейсів переправили на нову і сучасну АС Видубичі. На сьогоднішній день, із автостанції Поділ можливо дістатися до міст, які вважаються основними маршрутами: Біла Церква, Обухів, Богуслав, Черкаси, Ржищів, Канів і інших. Також автостанція здійснює перевезення пасажирів у населені пункти Київської області, у Миронівку, Слободу, Грушів, Ольшану, Шубовку, Смілу і багато інших. Детальніше про розклад руху автобусів по АС Поділ є можливість дізнатися на нашому сайти. Щоб переглянути розклад руху, перейдіть на сторінку. Купити квиток на автобус із автостанції, також можливо через інтернет. Оплату зможете здійснити будь-яким зручним способом. Щоб замовити білет, натисніть сюди.