Довідкова АС Поділ, розклад автобусів квитки номери телефонів

Довідкова автостанції Поділ, інформація за розкладом, квитках, номери телефонів

Довідка на автостанції “Поділ”

Автостанція «Поділ» знаходиться в досить зручному положенні, в історичній частині Києва, поблизу станції метро “ Контрактова площа”, тому дістатись до неї досить просто з любої точки Києва. Це зовсім непримітна, досить скромна, одноповерхова будівля радянського типу. Поблизу неї проходять трамвайні колії та дороги. На її території знаходиться п’ять платформ. З 2014 року, станцію мали закрити, а всі рейси повинні були відправлятись з АС “Подол”, але все ж цього не сталося і автостанція функціонує.

Режим роботи довідки на автостанції “Поділ”

Довідка та каси на автостанції “Поділ” працюють щоденно з 7.00 до 18.30.

Телефони довідки автостанції “Поділ”

Дізнатись детальну інформацію можна за тел. (044) 417 – 32 – 15 (диспетчер)

Як проїхати до автостанції “Поділ”

Як проїхати до автостанції “Поділ”: Дістатись до автостанції досить просто, адже в 400 м. знаходиться станції метро “ Контрактова площа”, поряд трамвайна зупинка, де зупиняються трамваї 14 та 18, а також зупиняються маршрутки 417, 820, 564. Також ж можливість визвати таксі, навпроти автостанції знаходиться Житній ринок. Для більш детальної інформацї перейдіть на сторінку Перейти до карти проїзду...

АС “Поділ” досить скромна, але має:

  •  зал очікування, де можна зачекати на свій автобус;
  •  туалет
  •  камеру схову, яка працює з 7.00 до 18.30, де ви можете залишати свій багаж, вартість 5 грн. за добу.

В касах є послуга попереднього продажу квитків на автобуси.

З автостанції “Поділ” відправляються автобуси в такі міста: Біла Церква, Богуслав, Обухів, Черкаси, Ржищів і Канів, а також відправка йде на Рокитянський, Білоцерківський, Черкаський, Канівський, Ржищівський напрямок, в селище – Миронівка, Таганча, Поток, Шубовка, Халча, Слобода, Кузьминці, Грушів, на Смілу.