Как доехать до автостанции Поділ в Киеве

Як доїхати до автостанції Поділ в Києві

Друк icon

Як доїхати до автостанції Поділ

Автостанція Поділ

Автостанція знаходиться в історичному місці м. Києва. З виду непримітна, одноповерхова будівля, з п'ятьма платформами на території. Поруч з автостанцією знаходяться жваві дороги та трамвайні колії. Навпроти розташувався Житній ринок.

В будівлі автостанції є каси, камери зберігання, вартістю 5 гривень на добу, кімната очікування.

Як доїхати до автостанції Поділ з жд вокзалу

Дістатися до автостанції Поділ легко з будь-якої точки Києва, оскільки вона розташована в зручному місці. Самий кращий спосіб - це метро. Найближча станція - "Контрактова площа", знаходиться 400 метрів від автостанції.

Ще як варіант - це громадський транспорт:

  • Поряд є трамвайні колії, тут зупинки трамваїв № 18 та № 14.
  • Проходять маршрутки біля автостанції Поділ №417, 820.

Для отримання детальної інформації, як доїхати до АС Поділ, можна скористатися нашою інтерактивною картою. На ній відображено легкі способи пересування. Вона підкаже шлях, куди б ви не прямували.

З автостанції Поділ можна поїхати в найближчі міста, населені пункти Київської області та інших областей. Щодня, через неї проходять 10 рейсових автобусів. Така мала кількість, зумовлена тим, що автостанцію збиралися закрити і більшу частину рейсів перенаправили на автостанцію Видубичі. Але незабаром існує можливість її відновлення, щоб здійснити всі вимоги сучасного пасажирського перевезення і повернути всі рейси на автостанцію.

Купити квиток на автобус і дізнатися розклад, можна в касі автостанції та у нас на сайті. Купити квиток можна онлайн, вгорі цієї сторінки розміщена форма пошуку. Заповнивши дані, ви зможете отримати дані за напрямком від всіх Ас міста. На касі автостанції Поділ надається можливість купівлі квитка на рейсові автобуси по Україні і міжнародні, які вирушають з інших автостанцій Києва. Режим роботи щоденно: з 7:00 до 20:00. Каси працюють з 7:00 до 18:30.

Адреса: вул. Нижній вал, 15-а, Подільський район