Автостанція Полісся квитки розклад історія

Автостанція Полісся квитки розклад історія

Місце знаходження автостанції Полісся – площа Тараса Шевченка 2, Оболонський район. Дістатися до неї можна на метро. Найближчі станції «Героїв Дніпра» та «Мінська». Але вони знаходяться за 3,5 кілометрів від автостанції. Також поруч проходять маршрутки і автобуси.

Автостанція обслуговує приміські, міжміські, міжобласні і сільські автобуси. Загалом маршрути відбуваються у північному і північно-західному напрямку. Також через автостанцію здійснюється один міжнародний рейс в Білорусію, місто Мозирь.

На території  та всередині будівлі АС знаходиться все необхідне пасажирам. Автостанція Полісся не надто сучасна і скромна. Але там нещодавно проводилися ремонтні роботи і було встановлено монітори, на яких зображено розклад руху автобусів по автостанції, підвішені до стелі. В середині будівлі кожен пасажир може відвідати буфет, в якому можна перекусити та випити гарячого чаю чи кави.

Розклад руху автобусів по АС Полісся можна дізнатися на автостанції. Але на сьогоднішній день розклад знайти можна в інтернеті і потреби в поїздці на автостанцію не має. Перейшовши на посилання, потрапите на сторінку розкладу руху, де точно визначений час прибування і відправлення всіх автобусів по АС Полісся. Також наш сайт надає можливість забронювати і купити квиток, якщо у вас не достатньо вільного часу для поїздки на автостанцію. Замовивши квиток на автобус у нас, ви збережете свій вільний час та кошти. І до того ж, одразу дізнаєтесь ціну білета і зможете вибрати будь-яке вільне місце в автобусі. Купити квиток можна «тут».

На сьогоднішній день, перевізники користуються найкращими автобусами, із комфортними послугами спеціально для пасажирів. І до будь-якого місця призначення ви дістанетеся із АС на зручному автобусі.