Автостанція Полісся в Києві квитки розклад опис

Автостанція Полісся в Києві загальна інформація

Автостанція Полісся загальна інформація

Автостанция Полесье

АС Полісся, відноситься до найголовніших автостанцій Києва. Щодня, через неї проходить велика кількість пасажирів. До неї можна дістатися через метро, та громадським транспортом (маршруткою, тролейбусом). Також на станції є можливість скористатися не лише маршрутними автобусами, а і , в потрібне направлення. Приміщення автостанції невелике. Але в ньому зручно розташовані необхідні кімнати: камера схову, туалет, зал очікування, касси та інші відділення для пасажирів. В залі очікування знаходиться інформаційне табло. На ньому можна побачити всю необхідну інформацію, розклад руху автобусів по автостанції. На території розміщені платформи, для посадки і висадки пасажирів, перероблені спеціально для їх зручності.

Із АС Полісся, автобуси відправляються в північному напрямку. В міста та населенні пункти: Вишгород, Чернігів, Чорнобиль, Десна, Коростень, та багато інших. Але це не єдині направлення маршрутних автобусів з автостанції Полісся. Також через неї проводяться міжнародні перевозки пасажирів. Переїзд в любе направлення, буде зручний кожному пасажирові. Для цього створені спеціальні комфортні умови.

Розклад руху автобусів на автостанції Полісся, в Києві

Точний розклад руху автобусів по АС Полісся, можна дізнатися в інтернеті. Для зручності перегляду, на нашому сайті спеціально виділена сторінка, на яку можна перейти скориставшись посиланням. Розклад постійно змінюється, тому требя слідкувати за змінами перед тим, як потрібно кудись їхати. Це можна зробити тут, або подзвонивши в автостанцію, щоб дізнатися.

Як купити квиток на автобус з автостанції Полісся

У нас є можливість замовлення квитка в онлайн режимі. Замовляючи квиток, ви одразу дізнаєтесь ціну білета, та отримаєте можливість доставки квитка додому. Купити квиток в режимі онлайн, дуже легко. Потрібно заповнити спеціальну заявку. Потім здійснити оплату квитка через банківську карту або іншим способом, який ви можете дізнатися та вибрати в нас. Цю інформацію ви можете дізнатися, якщо перейдете за посиланням. Також можна купити білет на автобус, одразу на кассі.

Довідкова служба автостанції Полісся

Більш детальну інформацію можна дізнатися в довідковій службі, перейшовши на посилання. В довідковій вам дадут відповідь на всі запитання, стосовно зміни рейсових автобусів на автостанції та наявності білетів на них.