Как доехать до автостанции Полісся в Киеве

Як доїхати до автостанції Полісся в Києві

Як дістатися (Автостанція Полісся)

Друк icon

 

Автостанція «Полісся» Призначена для приміських автобусів. Знаходиться за адресою: Київ, площа Тараса Шевченка,2. Оболонський район.

Як дістатися до автостанції Полісся?

Метро від автостанції знаходиться далеченько. Станція "Героїв Дніпра" за 3,5 кілометра і "Мінська" 3,6 кілометрів. Є можливість дістатися до автостанції на автобусі №99. А для повного комфортного руху, можна проїхатися на таксі.
Інтерактивна карта - найкращий спосіб пошуку маршруту. Досить ввести ваше місцезнаходження та адресу, за якою прямуєте, далі з доступних результатів, обрати більш підходящий. Адресу автостанції на нашій карті збережено автоматично.

На території автостанції є платна стоянка, медпункт. Всередині - кімната очікування, буфет, в якому можна перекусити, зал для мами та дитини, каса, камера зберігання.

Отримати інформацію про відправлення і прибуття рейсових автобусів, та купити квиток ви можете на касі. А щоб не бігати, вам надається можливість замовити квиток на нашому сайті. Є доставка квитка додому. Всю потрібну інформацію про автостанції і рейсові автобуси, ви можете подивитися у нас на сторінці "Довідкова АС Полісся". Працює автостанція Полісся: з 6:00 до 22:15.Каса з 9:45 до 21:45, перерва на обід з 13:30 до 14:30 і 10 хвилин технічної перерви триває з 16:40 до 16:50. Камера працює з 6:00 до 21:15.

Міжнародні рейси

З автостанції відправляються і прибувають багато приміських автобусів. Від неї можна доїхати до селища або міста, в північному напрямку, недалеко від Києва. Але є і міжнародні рейси, в Білорусь до міста Мозир, В Чехію «Полісся» — Прага, «Полісся» — Карлові Вари

Німеччину Полісся Хайльброн, «Полісся» — "Штутгарт", «Полісся» — Кельн, «Полісся» — Дюссельдорф,

Іспанія «Полісся» — Мадрид,

Польща «Полісся» — Лодзь, «Полісся» — Гданськ.

Детальніше про розклад на ці рейси ви можете подивитися в розділі міжнародні автобуси