Проїзд з дітьми в поїзді

Проїзд з дітьми в поїзді

Проїзд з дітьми в потязі

Безкоштовним переїздом в залізничному транспорті, користуються діти, не достигнувші 6-річного віку. Для посадки на потяг, необхідна наявність документа, підтверджуючого вік дитини (свідоцтво про народження).Під час проїзду дитина знаходиться разом з вами,

на одному місці.

Якщо вирішили поїхати потягом, в любому напрямку, своєї країни, необхідно додержуватися деяких правил:

  • Дитині не потрібно оформити безкоштовний білет на касі залізничної станції. 
  • На одного дорослого, повинно бути не більше однієї дитини, віком до 6 років.
  • У вагоні люкс, проїзд безкоштовний для дітей до 6 років.

У віці дитини 6-14 років купується дитячий квиток, який діє на приміському залізничному транспорті. Та до 14 років, дитячий квиток купується на потяг дальнього маршруту.

Купити квиток на потяг

Дитячий білет можна купити декількома способами:

  • На касі вокзалу;
  • В онлайн режимі;

Купувати білет на потяг зручніше через Інтернет. Любий спосіб потребує вводу даних, зі свідоцтва про народження дитини. Замовлення квитка онлайн можливо провести у нас, потрібно лише самостійно ввести дані зі свідоцтва.

Якщо оформлення відбувається на касі, треба пред’явити документ касиру. Вартість дитячого квитка може бути зі знижкою 35%-50%, від повної вартості дорослого квитка. Ціна квитка для дитини 14-річного віку, оплачується в повній вартості. Якщо дата відправлення відбудеться в день народження дитини, то оплата білета здійснюється з уточненням повних літ.

Пільги на проїзд дитини, потягом далекого маршруту

В потягах далекого маршруту, існують певні правила переїзду з дітьми:

  • Діти до 6 років, їдуть безкоштовно.
  • Від 6 до 14 проїзд проводиться з дитячим білетом.
  • Діти, до 14 років повинні переїжджати в супроводі дорослих.
  • Під час переїзду з дитиною до 14 років, потрібно мати свідоцтво про народження.

Розклад руху залізничного транспорту

Перед купівлею квитка, необхідно дізнатися розклад руху потягів. Вибрати день відправлення, та продивитися можливі варіанти рейсів до місця призначення. Розклад руху потягів по Україні, можна дізнатися перейшовши на посилання. Або ж самостійно відправитися на вокзал, дізнатися на місці.

Довідкова

В довідковій службі вам дадуть відповідь на необхідні питання, стосовно рейсів. Дізнатися детальнішу інформацію, про довідкову службу залізничного вокзалу, можна перейшовши на сторінку.