Розклад руху поїзда № 369 Баку Харків 54922

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 369 Баку Харків на 2018 рік.(54922)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 369 що виконує перевезення за маршрутом Баку Харків, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 369 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 369 Баку Харків на 2018 рік

Періодичність руху потягу 369 Баку Харків на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Баку Харків 369 19,23,27,31/10; 4,8,12,16,20,24,28/11; 2,8/12/2017 58:48

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №369 Баку Харків

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Баку-Пас. (Азербайджан) 22:50
Сумгаїт Головний (Азербайджан) 23:42 23:45
Шабран (Азербайджан) 01:48 01:50
Хачмас (Азербайджан) 02:38 02:58
Ялама (Азербайджан) 03:50 04:20
Дербент (Російська Федерація) 06:55 07:25
Ізбербаш (Російська Федерація) 08:42 08:45
Манас (Російська Федерація) 09:15 09:18
Махачкала (Російська Федерація) 09:51 10:17
Махачкала-Сорт (Російська Федерація) 10:32 10:35
Шамхал (Російська Федерація) 10:52 10:54
Темиргое (Російська Федерація) 11:13 11:15
Кизилюрт (Російська Федерація) 11:43 12:10
Карлан-Юрт (Російська Федерація) 12:32 12:38
Хасав-Юрт (Російська Федерація) 12:58 13:13
Каді-Юрт (Російська Федерація) 13:53 14:00
Гудермес (Російська Федерація) 14:30 15:20
Червлена-Вузлова (Російська Федерація) 15:49 15:54
Червлена (Російська Федерація) 16:14 16:21
Терек (Російська Федерація) 17:02 17:07
Наурська (Російська Федерація) 17:35 17:41
Алпатово (Російська Федерація) 17:57 18:02
Іщерська (Російська Федерація) 18:21 18:26
Моздок (Російська Федерація) 19:16 20:14
Прохолодна (Російська Федерація) 21:20 21:55
Аполонська (Російська Федерація) 22:30 22:33
Георгієвськ (Російська Федерація) 23:00 23:10
Мінеральні Води (Російська Федерація) 23:39 00:15
Невинномисська (Російська Федерація) 01:41 01:48
Армавір Ростовський (Російська Федерація) 04:00 04:15
Кавказська (Російська Федерація) 05:16 05:43
Тихорецька (Російська Федерація) 06:42 06:50
Ростов-Головний (Російська Федерація) 10:01 10:42
Новочеркасск (Російська Федерація) 11:33 11:35
Шахтная (Російська Федерація) 12:16 12:18
Сулин (Російська Федерація) 12:45 12:47
Звєрєво (Російська Федерація) 13:07 13:09
Лиха (Російська Федерація) 14:45 15:29
Каменьска (Російська Федерація) 15:56 15:58
Міллерево (Російська Федерація) 17:13 17:16
Чертково (Російська Федерація) 18:20 18:22
Россошь (Російська Федерація) 19:50 20:27
Лиски (Російська Федерація) 22:07 23:08
Острогожськ (Російська Федерація) 00:05 00:10
Олексіївка (Російська Федерація) 00:55 01:00
Валуйки (Російська Федерація) 02:35 03:35
Куп'Янськ-Вузл. (Україна) 05:25 06:05
Харків-Пас. (Україна) 08:38

Розклад поїзда № 369 Баку Харків

Інформація про розклад поїзда № 369 Баку Харків. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Баку Харків

Для зручності всі поїзди у напрямку Баку Харків ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Баку Харків

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ