Розклад руху поїзда № 74 Кривий Ріг Москва Кур. 54923

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 74 Кривий Ріг Москва Кур. на 2018 рік.(54923)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 74 що виконує перевезення за маршрутом Кривий Ріг Москва Кур., регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 74 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 74 Кривий Ріг Москва Кур. на 2018 рік

Періодичність руху потягу 74 Кривий Ріг Москва Кур. на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кривий Ріг Москва Кур. 74 до 18/06/2017 щоденно, крім 7,9,13,15/06/2017 23:43

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №74 Кривий Ріг Москва Кур.

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Кривий Ріг-Головний (Україна) 11:47
Апостолове (Україна) 12:29 12:32
Чортомлик (Україна) 13:26 13:28
Нікополь (Україна) 13:54 14:11
Марганець (Україна) 14:35 14:37
Дніпробуд-2 (Україна) 15:43 15:45
Запоріжжя-1 (Україна) 16:24 16:49
Синельникове-1 (Україна) 18:00 18:50
Павлоград-1 (Україна) 19:24 19:34
Лозова-Пас. (Україна) 20:35 20:38
Харків-Пас. (Україна) 22:45 23:44
Бєлгород (Російська Федерація) 01:04 02:04
Курськ (Російська Федерація) 04:12 04:24
Орел (Російська Федерація) 06:09 06:21
Тула 1 Курская (Російська Федерація) 08:28 08:52
Москва-Курська (Російська Федерація) 11:30

Розклад поїзда № 74 Кривий Ріг Москва Кур.

Інформація про розклад поїзда № 74 Кривий Ріг Москва Кур.. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Кривий Ріг Москва Кур.

Для зручності всі поїзди у напрямку Кривий Ріг Москва Кур. ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Кривий Ріг Москва Кур.

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ