Розклад руху поїзда № 61 Москва Миколаїв 54925

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 61 Москва Миколаїв на 2018 рік.(54925)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 61 що виконує перевезення за маршрутом Москва Миколаїв, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 61 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 61 Москва Миколаїв на 2018 рік

Періодичність руху потягу 61 Москва Миколаїв на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Миколаїв 61 26/03-22/06/2017 по парних (крім 16-26,30/05/2017), при двох непарних 28,30,2; з 23/06/2017 по непарних, при двох непарних 29,31,3 23:52

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №61 Москва Миколаїв

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Москва Київська (Російська Федерація) 15:33
Суземка (Російська Федерація) 22:58 23:48
Зернове (Україна) 00:05 00:47
Хутір Михайлівський (Україна) 01:03 01:05
Терещенська (Україна) 01:38 01:40
Конотоп-Пас. (Україна) 02:34 02:39
Бахмач-Пас. (Україна) 03:03 03:29
Ічня (Україна) 04:29 04:31
Прилуки (Україна) 05:10 05:15
Пирятин (Україна) 06:01 06:03
Гребінка (Україна) 06:23 06:43
Драбове-Барятинське (Україна) 07:07 07:09
Золотоноша-1 (Україна) 07:53 07:55
Черкаси (Україна) 08:24 08:28
Ім.Тараса Шевченка (Україна) 09:04 09:34
Кам'Янка (Україна) 09:57 09:59
Фундукліївка (Україна) 10:13 10:15
Знам'Янка-Пас. (Україна) 10:58 11:28
Куцівка (Україна) 12:23 12:25
Долинська (Україна) 12:45 13:05
Казанка (Україна) 13:39 13:41
Новий Буг (Україна) 14:06 14:08
Миколаїв Пас. (Україна) 15:25

Розклад поїзда № 61 Москва Миколаїв

Інформація про розклад поїзда № 61 Москва Миколаїв. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Москва Миколаїв

Для зручності всі поїзди у напрямку Москва Миколаїв ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Москва Миколаїв

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ