Розклад руху поїзда № 99 Ужгород Київ 54926

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 99 Ужгород Київ на 2018 рік.(54926)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 99 що виконує перевезення за маршрутом Ужгород Київ, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 99 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 99 Ужгород Київ на 2018 рік

Періодичність руху потягу 99 Ужгород Київ на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Київ 99 ("ЗАКАРПАТТЯ") з 26/03/2017 щоденно 14:29

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №99 Ужгород Київ

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Ужгород (Україна) 16:49
Батьово-Пас. (Україна) 17:38 17:40
Мукачеве (Україна) 18:16 18:22
Карпати (Україна) 18:42 18:44
Свалява (Україна) 18:54 18:57
Воловець (Україна) 19:29 19:39
Лавочне (Україна) 20:15 20:25
Славське (Україна) 20:38 20:41
Стрий (Україна) 21:44 21:46
Львів (Україна) 22:58 23:20
Броди (Україна) 00:26 00:28
Острог (Україна) 01:54 01:56
Кривин (Україна) 02:12 02:14
Славута-1 (Україна) 02:27 02:29
Шепетівка-1 (Україна) 02:51 02:53
Новоград-Волинський 1 (Україна) 03:54 03:59
Яблунець (Україна) 04:29 04:31
Коростень-П-З (Україна) 05:07 05:09
Святошин (Україна) 06:59 07:01
Київ-Пас. (Україна) 07:18

Розклад поїзда № 99 Ужгород Київ

Інформація про розклад поїзда № 99 Ужгород Київ. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Ужгород Київ

Для зручності всі поїзди у напрямку Ужгород Київ ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Ужгород Київ

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ