Розклад руху поїзда № 265 Херсон Харків 54928

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 265 Херсон Харків на 2018 рік.(54928)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 265 що виконує перевезення за маршрутом Херсон Харків, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 265 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 265 Херсон Харків на 2018 рік

Періодичність руху потягу 265 Херсон Харків на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Харків 265 4/06-6/09/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 14:27

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №265 Херсон Харків

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Херсон (Україна) 14:20
Миколаїв Пас. (Україна) 15:27 15:47
Снігурівка (Україна) 17:10 17:12
Березнегувате (Україна) 17:52 18:01
Біла Криниця (Україна) 18:26 18:30
Високопілля (Україна) 19:10 19:12
Апостолове (Україна) 19:43 20:06
Кривий Ріг-Головний (Україна) 20:47 21:30
Кам'Янське-Пас. (Україна) 23:45 23:47
Дніпропетровськ-Головний (Україна) 00:25 00:45
Павлоград-1 (Україна) 02:01 02:03
Лозова-Пас. (Україна) 02:54 02:56
Харків-Пас. (Україна) 04:47

Розклад поїзда № 265 Херсон Харків

Інформація про розклад поїзда № 265 Херсон Харків. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Херсон Харків

Для зручності всі поїзди у напрямку Херсон Харків ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Херсон Харків

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ