Розклад руху поїзда № 12 Київ Новоолексіївка 54929

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 12 Київ Новоолексіївка на 2018 рік.(54929)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 12 що виконує перевезення за маршрутом Київ Новоолексіївка, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 12 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 12 Київ Новоолексіївка на 2018 рік

Періодичність руху потягу 12 Київ Новоолексіївка на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Новоолексіївка 12 ("СЛАВУТИЧ") з 26/03/2017 щоденно 12:23

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №12 Київ Новоолексіївка

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Київ-Пас. (Україна) 19:45
Ім.Тараса Шевченка (Україна) 22:16 22:19
Знам'Янка-Пас. (Україна) 23:27 23:32
П'Ятихатки-Пас. (Україна) 01:21 01:23
Кам'Янське-Пас. (Україна) 02:21 02:23
Дніпропетровськ-Головний (Україна) 02:57 03:15
Синельникове-1 (Україна) 04:07 04:09
Запоріжжя-1 (Україна) 05:05 05:15
Мелітополь-Пас. (Україна) 06:57 07:02
Новоолексіївка (Україна) 08:08

Розклад поїзда № 12 Київ Новоолексіївка

Інформація про розклад поїзда № 12 Київ Новоолексіївка. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Київ Новоолексіївка

Для зручності всі поїзди у напрямку Київ Новоолексіївка ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Київ Новоолексіївка

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ