Розклад руху поїзда № 134 Київ Лисичанськ 54933

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 134 Київ Лисичанськ на 2018 рік.(54933)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 134 що виконує перевезення за маршрутом Київ Лисичанськ, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 134 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 134 Київ Лисичанськ на 2018 рік

Періодичність руху потягу 134 Київ Лисичанськ на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Лисичанськ 134 з 26/03/2017 щоденно, крім 5/07/2017 16:00

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №134 Київ Лисичанськ

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Київ-Пас. (Україна) 23:20
Дарниця (Україна) 23:39 23:41
Ніжин (Україна) 00:57 00:59
Бахмач-Пас. (Україна) 01:49 01:51
Конотоп-Пас. (Україна) 02:14 02:19
Путивль (Україна) 03:05 03:10
Ворожба (Україна) 03:45 04:07
Білопілля (Україна) 04:18 04:20
Суми (Україна) 05:06 05:43
Боромля (Україна) 06:22 06:23
Смородине (Україна) 06:44 06:47
Кириківка (Україна) 07:04 07:06
Богодухів (Україна) 07:47 07:49
Люботин (Україна) 08:45 08:59
Харків-Пас. (Україна) 09:29 09:59
Чугуїв (Україна) 10:53 10:55
Шевченкове-Півд. (Україна) 11:29 11:31
Куп'Янськ-Вузл. (Україна) 12:15 12:37
Сватове (Україна) 13:54 13:56
Кабанне (Україна) 14:18 14:20
Кремінне (Україна) 14:40 14:42
Рубіжне (Україна) 14:58 15:00
Лисичанськ (Україна) 15:20

Розклад поїзда № 134 Київ Лисичанськ

Інформація про розклад поїзда № 134 Київ Лисичанськ. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Київ Лисичанськ

Для зручності всі поїзди у напрямку Київ Лисичанськ ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Київ Лисичанськ

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ